مسابقه طراحی Signature | دور دوم

bashir134

Active Member
اینم چند تا sample ساده با ( موضوع حیوانات )برای برادر فتوشاپر که هنوز عرقش خشک نشده
زیاد شوخی میکنه

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

انتظار همچين جوابي رو داشتم!
ولي نه از طرف يه عضو جديد!
همچين گفتي عرقش خشک نشده
زیاد شوخی میکنه
فكر كردم ار سال 83 عضو اينجايي
به نظرم طرح هاي جالبي هستند
ولي اينجور كه معلومه ايده دومي و آخري خوبه!!!
البته دومه نكته داره آخه شير سفيد كم پيدا ميشه(بايد زال باشه يعني بيماري اتوزومي مغلوب داشته باشه!)
ولي خيلي جالب ميشه آخه شير پاكتي هم توش داره!
اما آخري مشمول كمبود وقتم ميشه و گرنه درست كردنش كاري نداره

راستي دوستان:
احترام به هم يادتون نره

Saeed

Well-Known Member

دوست جان ها یکمی لطفا مراعات کنن تا تاپیک مسیرشو عوض نکنهـ

مسابقهـ طراحی امضا قبلی هم سرهـ یکمی سوء تفاهمایهـ الکی متوقف شد !!

پس در راستای بهتر شدن مسابقهـ تلاش کنید نهـ با هم جنگ و شروع کنید :green:

کلی مرسی از همهـ :rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ممنون میشم بحث رو به حاشیه نکشید. :)
وقت و تایم و موضوع و داورها و ارسال PSD و همه ی این مسائل قبلا در موردشون بحث شده و نتیجه گیری هم شده.
پس لطفا در مورد این موارد بحث نکنیم.
همونطوری که سعید هم گفت اگر کسی فکر میکنه در هر زمینه ای میتونه به ما کمک کنه خوشحال میشیم از وجودش
استفاده کنیم.

از طرفی خیلی از این دوستانی که الان تو این تاپیک نظر میدن برام جالبه که اصلا توی مسابقه شرکت نمیکنن!!!!
خوب شمایی که نمیخواید شرکت کنید اصلا چه فرقی براتون میکنه که مسابقه چطوری باشه؟
ببخشید اصلا قصد توهین به کسی رو ندارم ولی واقعا این داره کم کم توی این انجمن مد میشه که فقط بیام و از
عالم و آدم و زمین و آسمون و ... ایراد بگیریم و جو رو خراب کنیم و خودمون هم که شرکت نمیکنیم هیچ دیگران رو هم
از مسابقه بیزار و فراری میکنیم!!!
اگر موضوعی هست که میتونه به بهبود مسابقه کمک کنه خوب بگید! ولی اینکه وقت کمه و موضوع خوب نیست و
این غلط و اون درست و ... چه فایده ای میتونه داشته باشه؟؟! به جز همون نتیجه ای که سر مسابقه ی ست اداری گرفتیم و
یه سری افراد فقط قصدشون خراب کردن مسابقه بود که آخر سر هم دیدیم بود و نبودشون هیچ فرقی نداشت و مسابقه هم
به بهترین شکل برگزار شد و ...

SMDaneshvar جان در مورد ایده گفته بودید. منم باور کنید اونقدر از ماجرا پرت نیستم که آویزون شدن یه ماشین از سقف رو
بعنوان یه ایده ی بکر بدونم!! بله شما کاملا درست میگید. مقوله ی ایده و پایداری به موضوع کاملا مرتبط به هم هستن.
یعنی تا زمانی که یک ایده در چهارچوب موضوع نباشه که ایده محسوب نمیشه!!

در مورد موضوع استاندارد و ... هم والا من هیچ ادعایی ندارم! نمیدونم چرا دوستان قصد دارن نشون بدن که چون من نوعی از
یه طرح خاص استقبال میکنم یعنی حتما باید اون طرح اول بشه! خوب شما خودتون واقعا یه نگاه به طرحها بندازید و برنده ها رو
هم نگاه کنید. واقعا این طرحهایی که برنده میشن حقشون نیست؟!؟؟ خوب دلایلتون رو برای اینکه مثلا فلان طرح حقش نیست
یا فلان طرح حقش ضایع شده رو بگید. من به شخصه خیلی خوشحال میشم.

zagomago

کاربر VIP
انتظار همچين جوابي رو داشتم!
ولي نه از طرف يه عضو جديد!
همچين گفتي عرقش خشک نشده
زیاد شوخی میکنه
فكر كردم ار سال 83 عضو اينجايي
اگه انتظار همچین جوابی رو داشتی پس حتما میدونی که داری زیاد شوخی میکنی
تشریف ببر این پست رو بخون
ببین javadmagic چهار بار پشت سر هم اول شده
explosion و aliseven هم دوبار خیلی از بچه ها هم یک بار در میون اول شدن
و هیچ کس نه با موضوع انتخابی اونا شوخی کرد نه تعداد باری که برنده شدن
برای همینه که میگم عرقت خوش نشده شوخی زیاد میکنی
موضوع هفته بعد شير هست!
من براي شير پاكتي طرح بيشتري تو ذهنم دارم!:green:
اي كاش zagomago موضوع هفته ي بعدتر هم بگه كه از الان روش focus كنيم!
درست نیست که یک نفر بیاد هی با هر چی دوست داره بازی کنه چپ و راست نظر الکی بده یک شکلک هم بندازه پشتش
بعد هم که جوابشون رو میدی بگید رعایت کنید بحث رو به حاشیه نکشونید
تا کی قراره بخاطر یک مسابقه و یک فایل 100 کیلوبایتی شعر هر کسی رو گوش کرد

Alireza Saeedi

Active Member
عزیز دلم ، zagomago جان !! من توی پست آخرم که تو این تاپیک دادم واقعا قصد توهین به شخص خاصی رو نداشتم !!
مخصوصا شمااا !! اصلا شما مقصود من نبودین !!
من فقط و فقط میخواستم بگم طرح های امضایی که طرز ساختشون آموزش داده میشه لزوما استاندارد جهانی نیستند !!
و اینکه به نظر من بهتره ما خودمون خالق و ابداع کننده ی یه سبک ( یا به قول شما روش ) خاص و جدید باشیم !!
اینطوریه که ما میتونیم ممتاز و متمایز باشیم !!
بر خلاف بشیر جان من اصلا انتظار همچین جوابی رو نداشتم !!
یعنی شما واقعا فکر میکنین من به مقام آوردن تو مسابقه فکر میکنم ؟؟ یا اون جایزه ی خیلییییی ناچیز چشم منو گرفته ؟؟
اگه اینطوریه که واقعا به شخصیت شما و طرز فکر شما متاسفم ...
از این بابت به طرز فکر شما متاسفم که در مورد من اینطوری فکر میکنین !!
از این بابت به شخصیت شما متاسفم که طرز حرف زدنتون رو بلد نیستین ...

من تا حالا که تو این انجمن فعالیت میکردم ( که اگه نمیدونین لازمه بدونین که اکثر فعالیت های من فقط به خاطر حس انسان دوستانه ای که دارمه و از این فعالیت هااام ( ترجمه ی همین آموزش ها - کمک کردن تو مسابقه ی سه بعدی - کمک کردن تو مسابقه ی 2 بعدی - طراحی های رایگان و و و ... ) هیچ سودی نمیبرم به جز اینکه وقتم رو میگیره ) به هیچ وجه قصد توهین به کسی رو نداشتم !!
ولی الان دقیقا همین منظورو دارم !! چون دیگه خسته شدم !!
و از بن شدن هم هییییچ ابایی ندارم !!

سارا خانوم هم به جای اینکه بیاد بگه که عزیزان به شخصیت هم توهین نکنین و احترام هم رو نگه دارین میاد میگه
بعضی ها قصد دارن مسابقه رو نمیدونم جوشو خراب کنن و همونطوری که تو مسابقه ی ست اداری نتونستن کاری رو
از پیش ببرن مسابقه به بهترین نحو اجرا شد !!
خوب چرا دو پهلو حرف میزنی سارا جان ؟؟ اسم ببر !! چرا نمیگی علیرضا میخواد جو مسابقه رو خراب کنه ؟
کسی که حسابش پاک است از محاسبه چه باک است ؟؟؟

توی اون مسابقه هم دقیقا همین جو حاکم بود !!
30min یکی از ضعف های مسابقه رو بیان کرد و منم ازش حمایت کردم !!
این از بی جنبه بودن بعضی از افراد بود که جو رو خراب کردن و با شاخ و شونه کشیدن به شخصیت ما توهین کردن !!

واقعا از ته دلم براتون متاسفم !!

bashir134

Active Member
من كه تو مسابقه ميتسوبيشي شركت كردم
گمون نكنم منظوزشون با من بود
ميمونه اين هفته كه تقصير با منه
ولي اين يكي رو كاملا جدي گفته بودم برا شير

آقا من...كردم
ازهركي كه ناراحت شد هم عذر ميخوام
(اينيا جديا)
من اصلا با برنده ها كار نداشتم و ندارم
بحثم سر امتياز دهي بقيه طرح ها بود
كه خدا رو شكر فهميدم
شخصا از زاگوماگو عذر ميخوام

از همين جا قول ميدم طرحم تو مسابقه هفته بعد(كه موضوش معلوم نيست) جزو سه نفر باشه :rose:
اينو برا ايجاد انگيزه خودمو همه ميگم

بازم ميگم من اصلا راضي به هيچ تشنجي نيستم

آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
من واقعا واسم جایهـ تعجب دارهـ باور کنید!!

هرکی تا میاد یهـ حرفی میزنی طرف مقابلش بهـ بدترین نحو ممکن برداشت

بد از حرفش میکنهـ !!

با یهـ قسمت از حرف های علیرضا موافقم کهـ گفت باید دنبال سبکهایهـ جدید باشیم

اگهـ دیدهـ باشید و قبلا دیدهـ باشید من تو هر بار کهـ شرکت کردم بهـ نوع

جدید طرحمو طراحی کردم ( دقیقا مثل علیرضا و پویا ، امیر ارسلان و محمد و و و و. ... ) اگهـ

اینطوره خوب پس چرا اعتراض دارید ؟ حداقلش اینکهـ دستون تو طراحی باز میشهـ ؟! نمیشهـ
:green:

هرکی بگهـ نهـ خعلی نامردهـ :سوت

خوده علیرضا بیشترین زحمت واسهـ شروع مسابقهـ کشید !! و از همهـ بیشتر پیگیرش بود ( فور اطلاع :دی ) :wink:

من خودم گفتم بشخهـ همهـ نوع پیشنهاد و انتقاد رو برای مسابقهـ قبول میکنم و پیگیریشو میکنم

حالا هم دیگه بسهـ پاشید هم دیگرو بوس بوس برید دنبالهـ ایئدهـ :green:

.
.
.

nima_dsnr

کاربر VIP
یه روز اینترنتمون قحط بود ببین جوجه ها چیکار کردن؟

خوب بجای این همه بحث های الکی سعی کنید خودتونو به استاندارد نزدیک کنید...

هفته ای 2 ساعت هم بیشتر وقت نمیخاد!

من هم با این همه کارای -بیگاری- که دارم ولی یه وقتی برای خودم تو هفته باز کردم که بشینم فقط رو امضا کار کنم!

اگه عاقل باشین میرید پست مستر -مدیر- رو میخونین ببینین به چه پارامترهایی نمره میده؟!

فعلن بای حالم رو گرفتین :قهر

nima_dsnr

کاربر VIP
ببخشید من یک مشکلی دارم با این پایداری به موضوع

میشه بگید چرا موضوع 14 نیمه پایدار هیست؟

من چند مورد دیگه هم برخورد داشتم با این تناقض...

bebakhshid man taze win avaz kardam sis farsi nadare

man taze residam

man raje be davarie mosabeghe yekam eteraz daram
haghighatesh meyarhaye davarha ro nemidoonam
va dar morede entekhabe davar ham nemidoonam ke davara chetor entekhab mishan
aya az nazare ghabeliat ha va elme graphic be hade davari residan ya na
meyarhashon ro khodeshon taeen mikonan ya in ke az meyare estandardi estefade mikonan ?

haghighatesh to bazi az karha be vozoh mishe did ke hagh koshi shode nemigam be amd nakhaste
bad be yek seri az tarha bi dalil nomre bala dade shode
to mosabeghe tarahi shir (lion) yek tarhi bood ke idash jaleb bood vali pardakhto ejra aslan monaseb nabood yani aslan pardakhte khasi nadasht vali nomre kamel gerft az pardakhto ejraye daghigh ro ya rayate osole graphici ke aslan be nazare man yek chize khande dari bood be onvane nemone tarze estefadash az shadow ke kheyli mobtadiane bood .
akhe pardakhte roye 5 ta laye ba tarze fajih 2 bad pardakht roye 27 laye ... nemiidoonam chi begam vala

faghat begam ke davari aslan osoli va monsefane anjam nemishe
haghighatesh avale mosabeghe ba eshtiaggh omadam samte mosabeghe hadafamam aslan bordano magham avordano in chiza nist faghat jahate pishraft sherkat kardam vali mibinam ke inja jaye pishraft nis

nima_dsnr

کاربر VIP
ببین ما خیلی رو این چیزها بحث کردیم و چیزی که میبینی نتیجه گیری کلی در مورد مسابقه هست.
یعنی یک ماه شاید هم بیشتر مسابقه تعطیل بوده و یک تاپیک نظرخواهی بود که چیکار کنیم؟
اما داورها رو هم خود بچه ها به این نتیجه رسیدن که کیا باشن.
به بچه ها هم مهلت داده شد که اگه کسی میتونه داوری کنه بیاد اینجا اعلام کنه.
ولی کسی نبود و نهایتا از همه صحبتها ابن قوانین جدید بدست اومد.

آیتمهای مورد بررسی هم قبلا در مورد مشابهی تصمیم گیری شده و هرکسی آیتم بهتری هم میدونست پیشنهاد داد که اضافه بشه و نهایتا شد این.
حالا شما هم اگه میدونی آیتمی برای در نظر گرفتن اضافه بشه بگو.
در مورد دانش داورها هم باید گفت که آره حداقل یه 4 کلمه در مورد گرافیک درس خوندن و یا حداقل مقاله خیلی زیاد خوندن و از روی اصول هستش.
منطقی نیست که بگم صفحات قبلی رو بشین همش بخون ولی اگه میخوندی در پاره ای مواقع داورا در مورد قضاوت توضیحات قانع کننده دادن.
هم تو اینجا هم تو تاپیم نظرخواهی در مورد مسابقه طراحی امضا.

با سلام ،
اول خسته نباشيد مي گم به سعيد جان ، داوران ( ظاهرا سارا و عرفان عزيز ) و همه مسئولين مسابقه ...

نقطه مثبتي كه من توى اين هفته ديدم اين بود كه سطح نمرات همه بالاتر رفته بود و فكر مي كنم علت اين علاوه بر بالا رفتن سطح كار ها يه كم Large تر نمره دادن داورا هست كه تا حد زيادي با اين كار موافقم ... :wink:

نكته اي كه خواستم متذكر بشم اينه كه توي مسابقه هفته قبل ( چهل و پنجم ) يكي از دوستان ( كار 14م ) نام كاربري خودش رو ذكر كرده بود كه خلافه قوانينه ... كه البته طرح شركت داده شد ... و فقط خواستم بگم كه حتما بهشون تذكر بدين كه به خاطر يه اشتباه كوچولو مسابقه هاي بعدي رو از دست ندن ... :)

انتقادم اين دفعه هم درباره زمان هست كه ديگه اين هفته خيلي تاخير زياد بود :سوت! ( شروع ~> سه شنبه بعد از ظهر )
( البته بازم حق مي دم و قبول دارم واسه يه دونه Signature اونقدرا هم وقت لازم نيست ... ولي مشكل انتظار كشيدنه كه فكر كنم 600 بار صفحه رو Refresh مي كنم تا بالاخره ببينم موضوع جديد اومده :دى )

● و نظرم هم درباره داوري اين سري خيلي مثبت تر نسبت به قبله ولي زياد با طرح شماره 1 موافق نيستم ( فقط نظر شخصي ... و انتقادي كه مي تونم كنم اينه كه من اصلا نتونستم بخونمش - البته شايد من خيلي شوتم! :جى ! - )

آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
با سلام ،
اول خسته نباشيد مي گم به سعيد جان ، داوران ( ظاهرا سارا و عرفان عزيز ) و همه مسئولين مسابقه ...

نقطه مثبتي كه من توى اين هفته ديدم اين بود كه سطح نمرات همه بالاتر رفته بود و فكر مي كنم علت اين علاوه بر بالا رفتن سطح كار ها يه كم Large تر نمره دادن داورا هست كه تا حد زيادي با اين كار موافقم ... :wink:

نكته اي كه خواستم متذكر بشم اينه كه توي مسابقه هفته قبل ( چهل و پنجم ) يكي از دوستان ( كار 14م ) نام كاربري خودش رو ذكر كرده بود كه خلافه قوانينه ... كه البته طرح شركت داده شد ... و فقط خواستم بگم كه حتما بهشون تذكر بدين كه به خاطر يه اشتباه كوچولو مسابقه هاي بعدي رو از دست ندن ... :)

انتقادم اين دفعه هم درباره زمان هست كه ديگه اين هفته خيلي تاخير زياد بود :سوت! ( شروع ~> سه شنبه بعد از ظهر )
( البته بازم حق مي دم و قبول دارم واسه يه دونه Signature اونقدرا هم وقت لازم نيست ... ولي مشكل انتظار كشيدنه كه فكر كنم 600 بار صفحه رو Refresh مي كنم تا بالاخره ببينم موضوع جديد اومده :دى )

● و نظرم هم درباره داوري اين سري خيلي مثبت تر نسبت به قبله ولي زياد با طرح شماره 1 موافق نيستم ( فقط نظر شخصي ... و انتقادي كه مي تونم كنم اينه كه من اصلا نتونستم بخونمش - البته شايد من خيلي شوتم! :جى ! - )
سلام محمد جان

اگه پیگیری کنی تاپیکارو خوب میشه :
http://forum.majidonline.com/t155096-post1022953.html

لازم نیست که ! اگه تو بخش مربوطه شما اشتراک کنید خودتون رو براتون میل فرستاده میشه :دی

یاغریب الغربا ، هرکی که امام رضا رو خوب بشناسه با این کلمه هم آشنایی داره :rose:
موفقیت .. !!

shobair133

Active Member
سلام به تمامی عزیزان :)
اگه اساتید رخصت بدن ، حقر این هفت درس پس بدم :paint:

سلام محمد جان

اگه پیگیری کنی تاپیکارو خوب میشه :
http://forum.majidonline.com/t155096-post1022953.html

لازم نیست که ! اگه تو بخش مربوطه شما اشتراک کنید خودتون رو براتون میل فرستاده میشه :دی

یاغریب الغربا ، هرکی که امام رضا رو خوب بشناسه با این کلمه هم آشنایی داره :rose:
موفقیت .. !!

ممنون سعيد جان :دى
درباره تاپيك ها دقت نكرده بودم ... ممنون كه گفتي :) (‌فقط يه نكته : عضر مي خواي ؟‌! :سوت‌ )
درباره Refresh هم واسه اين از ياهو براي MajidOnline استفاده نمي كنم ، چون E-Mail زياد مياد و E-Mail هاي سايت رو اسپم كردم ! :سوت :oops: ( البته اين يكي ديگه مشكل خودمه :) )
درباره " يا غريب الغربا " هم بلد نبودم ديگه :سرخ ! ، ولي الانم كه فهميدم بازم فكر مي كنم يه كوشولو ناخوانا هست ... ( البته بازم نظر شخصيه ... )

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا