مسابقه طراحی اتومبیل

mamali132002

Active Member
آقا نمیدونستم انتقاد کردن هم این پیامدها رو داشته باشه ! شما یادته اون ماشین station رو که ساخته واقعا رندرت عالی و با کیفیت بود و من هم گفتم که عالیه. اما تو این کارت مدل عالیه ولی texture و رندر در حد معمول هستش.

من دیگه در مورد کارهات نظر نمیدم . همش عالیه خوبه ؟

ehsan_3dmax

Active Member
سلام بر همگی شما دوستان عزیز.
مسابقه ی بسیار عالی شده.
دست آقا احسان e.k درد نکنه. خسته نباشی.
اما متاسفانه یکی از دوستان یک کاری رو که اصلا کاره خودش نیست و کاره یک آقای دیگر هست رو به نام خودش تموم کرده که اگر تا آخر هفته کار رو بر نداره من شرمندش میشم.

Saeid Taheri

Active Member
ehsan_3dmax گفت:
سلام بر همگی شما دوستان عزیز.
مسابقه ی بسیار عالی شده.
دست آقا احسان e.k درد نکنه. خسته نباشی.
اما متاسفانه یکی از دوستان یک کاری رو که اصلا کاره خودش نیست و کاره یک آقای دیگر هست رو به نام خودش تموم کرده که اگر تا آخر هفته کار رو بر نداره من شرمندش میشم.

با توجه به اینجا ، ...:-?

e.k

Member
به به چشممون روشن اقایون کار کی هست اون کار
هر کی هست لطف کنه سریع کار رو برداره
من باید نکته ای رو خدمت دوستان عرض کنم:
که از همین جا داوری مسابقه رو به دوست خوبم احسان
واگذار می کنم و امید وارم همه به این امر راضی باشن
و دوستان یادتون نره که مهلت مسابقه تا 7/12/84 هست
پس کارها رو زودتر بزارین.

sam_sam

Banned
اقا مگه کلا چند تا کار است که یکیش دزدی باشه ؟ نمیشه گناه کسی را شست ؟ اما اینجا اکثرا شناس هستند بجز ؟ احتمالا هم همون است . وای وای تقلب

ehsan_3dmax

Active Member
با توجه به وضعیت بوجود آمده بهتره که همین الان این کار رو انجام بدم
به این لینک رجوع کنید: http://www.mm-vis.at/start.php?lng=en
بعد به قسمت projects و سپس به قسمت products برید تا با صحنه جالبی روبرو بشید.
در ضمن این ماشین bmw 6 coupé
است.

آخرین ویرایش:

sam_sam

Banned
وای خدای من دیدم هر چی سرچ کردم پیدا نکردم این مدل را تو بنز های 2006 !!!حیف وقت که اون همه نظر نوشتم !!! دییدم بعد اون نظر دیگه خبری از رفیقمون نشد !یعنی من بلا نسبت بقیه این همه گوشام درازه نفهمیدم این بی ام دابلیو است ! من یکی حقمه شما را نمیدونم .
این هم واسه بقیه :
کار رفیقمون که خیلی شبیه است به این کار
http://i1.tinypic.com/n6uuc5.jpg

bmw.jpg

bmw_6erfront.jpg

کار جالبی بود از رفیقمون . موفق باشی

آخرین ویرایش:

sam_sam

Banned
این را هم ببینین چون مربوط به طراحی ماشین است میزارم که کمی هم لذت ببرین ببینین که چگونه کار حرفه ای میشود .

watch

e.k

Member
گر چه تعداد شرکت کنندگان این مسابقه کم بود اما دوستان با توجه به مدارک موجوده دوست عزیزمون آقا کمال از مسابقه حذف می شود وآرزوی موفقیت برای این دوست عزیز رو داریم.

mamali132002

Active Member
راستش من نمیدونم چرا این مشکلات پیش میاد. به نظرم بیایم و مثل cgtalk بگیم که هرکس یه توضیحی راجع به کارش بده و یک عکس از محیط برنامه بدون رندر بگیره و بزاره که خیال همه راحت بشه.

kamal2006

Banned
نه کسی حق نداره من رو از این مسابقه ...

سلام

کسی حق نداره این کار رو بکنه

تقلید که جرم نیست .

اگر کسی ظرفیت نداره ببینه که من ازروی مدل این کار رو می کنم .

این مشکل من نیست

همه شما خوب می دونید که هر کسی برای کارش مدل می خواد من هم از این مدل استفاده کردم

ممنونم

Saeid Taheri

Active Member
e.k ، عزیز ، لطفا به موضوع مطرح شده رسیدگی کنین ، از دوستان دیگه خواهش میکنم لطفا بحث رو به بیراه نبرین ، حتما رسیدگی میشه .

kamal2006

Banned
سلام
اگر این کار رو بکنید دیگه تو هیچ مسابقه ای شرکت نمی کنم .

و این رو قول می دم .

شما نباید زود قضاوت کنید . من از روی کار یکی ساختم و سلام .

مشکل من چیه که شما نمی خواید باور کنید .

خدایا از دست این مردم ممممممممممممممممممممممممممم.

یعنی چی . اصلان من تا دو روز دیگه براتون یه فیلم می زارم که نشون می ده انها کار خود من هست .

درسته امتیازش مال کسی دیگه هست .ولی من هم زحمت کشیدم و درستش کردم .

sam_sam

Banned
ببین کمال خان ما که الاغ نیستیم .عزیزم شما چند تا رندر بگیر از کارت و رنگ ماشین را هم بکن نارنجی و زمینه را هم سفید کن . اگر همچچین حرکتی کردی من به جای همه ازت معذرت میخوام و در ضمن شما که کپی میکنین کار را لطفا اسم و مدل ماشین ! را درست کپی کن نه بی ام دابلیو را بنز معرفی کن !!!!!!!! خوب همه منتظرا که این بی ام دابلیو را در رنگ نارنجی ببینیم .
یا حق

sam_sam

Banned
راستی کپی کردن کار مهم نیست چون اون طرف هم از رو مدل اصلی این را ساخته و برای کمپانی خیلی هم رضایت بخش است که ماشینش این قدر مورد توجه قرار گرفته که همش از رو اون مدل میسازن ! اما همون که گفتم .لطفا یکی از درهای ماشین را هم باز کن

جدیدترین ارسال ها

بالا