مسابقه طراحی اتومبیل

e.k

Member
افرین کمال جون کار دوم بسیار زیباست
و ایمان جون از تو هم ممنونم

kamal2006

Banned
سلام . ممنون دوستان عزیز

سلام
آقایون شرکت کننده ممنونم .

ولی من دوست دارم انتقاد کنید .

نمی خوام اینطوری سر سری از این کارها بگذرید .

آخه با مرام ها من این همه رو هر کار توضیح می دم . شما هم بگید مثلا اینجا ایراد داره اینجا خوب یا مثلان اینجاش اینطور باشه خوبه . ok

باور کنید اگه شما کارا تون رو اینجا بذارید ایراد می گیرم ها . گفته باشم .:)

من دوست دارم که به من بگید که کجای کارم ایراد داره . باشه . :!:

ممنونم

e.k

Member
دوستان کمال راست می گه
مقدمه پیشرفت انتقاد هست
و به امید اون روزی که با انتقاد هامون بتونیم پیشرفت کنیم

mamali132002

Active Member
والا کمال جون من هرچی نگاه میکنم نمیتونم ایرادی بگرم... اگر از یک زاویه دیگه بزاری شاید بتونم ایراد بگیرم.

sam_sam

Banned
کمال یه رندر بدون متریال بگیر با لمبرت و در نمای پرسپکتیو یعنی 3 بعدی باشه نه روبرو و نه از بقل

در حالت الان هیچ جزئیات معلوم نیست فقط یه بدنه معلوم است که اون هم اینقدر نور توش افتاده نمیشه کاملا دید . البته من برا این دارم میگم که گفتی انتقاد . کار برای نمونه کار خوب است . اما اگر میخواهی ایرادش را بگیریم یه رندر بدون متریال بگیر بزار ببینیم

sam_sam

Banned
نور پردازیت خیلی ضعیف است .لاستیک ها خیلی خیلی مشکی هستند باید یه مقدرا خیلی کم خاکستری مخلوس کنی تا با مشکی بودن بدنه لاستیک ها محو نشن . برا بیشتر تو چشم اومدن این سبک کار نباید از بکگراند استفاده کنی . بهتر است از زمینه یکدست استفاده کنی تا کلاس کار بالا تر بره .

رینگ را خوب کار کردی اما انگار این ماشین لاستیک نداره . چراغها را هم فکر میکنم زیاد وقت نزاشته باشی . اما نمیشه قضاوت کرد تا از نزدیک نبینیم . چند تا رندر بگیر تو زوایای مختلف

در کل خوبه خسته نباشید

sam_sam

Banned
ببین رفیق
اولا خیلی خوب شده چون ذهنی است . بعدش من یه چیز برام خیلی مهم است و اون هم smooth کردن مدل است . من خودم به این مسئله خیلی اهمیت میدم و برام هم مهم است وقتی یه مدل میبینم اول به این نگاه میکنم که مدل صاف است یا قناسی داره . ببین من خودم تو کار ماشین نیستم الان هم وقت ساختن ندارم و اگر دارم نظر میدم دوستانه است . ناراحت نشی یه موقع . بگی فقط نظر میده خودش هیچ کار نمیزنه .

کار تو قناسی داره یه جاهایی و خوب در نیاوردیشون . اون بامبول ها سبز را از مدل بردار . مدل را اسباب بازی نشون میده . میدونم مدل همینطوری است ولی راننده بد بخت از صندوق عقب سوار میشه ؟ اگر شیشه عقب را کوتاه تر میزدی خیلی بیشتر مدل را نشون میداد . الان تقارن است بین شیشه های عقب و جلو . همین یه مقدار مدل را از واقعیت دور کرده است .نمیدونم چقدر دیگه کپن دارم که نظر بدم . میترسم خیلی بیشتر از حدم بگم . اما یه مقدار که خیلی بیشتر تخیلی است . میدونی اینش مهم نیست و. مهم اینه که تو تخیل هم درست کار کنه همه چیز . ببین الان برف پاک کن ها چطوری کار میکنن ؟ به کدوم سمت ؟ . الان دیگه کار از کار گذشته و میدونم حال نداری دوباره از اول ادیت کنی اما برای کار های بعدی بیشتر رو این مسائل وقت بزار .

اگر برات مقدور بود مدل خام بزار بدون تکستچر میدونی این تکستچر خیلی از سوتی ها را میپوشونه و به چشم نمیاد . البته اگر دوست داشتین . اگر هم نه که هیچی

در کل خیلی عالی است اگر این تغییرات را بدی دیگه خدا میشه

e.k

Member
افرین عباس جون مدلت واقعا قشنگه ولی خوب اشکالاتی هم داره
در کل کار جدید و قشنگیه
اگر تونستی از زاویهای دیگه هم رنذر بگیر

mamali132002

Active Member
عباس جون ولی در کل به نظرم عالی کار کردی... من کار شما رو با درجه ی خیلی عالی مقایسه کردم و برای همین ایراد گرفتم وگرنه کار شما خیلی تک و عالی شده.

e.k

Member
دوستان با عرض سلام
خواستم بگم که طرحاتون رو اماده کنید و بذارید
که مهلت مسابقه تا تاریخ 7/11/1384
می باشد
امری بود بگین

e.k

Member
ببخشید تا 7/12/1384 مهلت دارید که اشتباه ذکرکرده بودم

galaxy_e

New Member
salam bache ha inam ye audi RSQ

پیوست ها

• audi RSQ.jpg
    audi RSQ.jpg
    27 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • audi RSQ2.jpg
    audi RSQ2.jpg
    31.2 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • audi RSQ3.jpg
    audi RSQ3.jpg
    33.2 کیلوبایت · بازدیدها: 16

e.k

Member
سلام فرزاد جون کارت خوبه ولی این تاپیک علاوه بر مسابقه انتقاد هم هست
روی بدنه بیشتر کار کن
داخل چرخها هم قشنگ شده
مو فق باشی

e.k

Member
living_for_cg گفت:
سلام بچه ها.
من خودم فعلا ماشین واسه مسابقه تون ندارم . ولی به نیابت از طرف دوستم تو مسابقتون شرکت میکنم. اگر هم قبول ندارید.... خوب شرکت نمیکنم.... :) :D
به هر حال بد نیست کارش رو ببینید....
http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=316847&highlight=bmw

دوست من به مسابقه خوش امدید

e.k

Member
عباس جون ماشینت قشنگه اما در رندرش
یه کم ضعف داره

جدیدترین ارسال ها

بالا