مسابقه طراحي صنعتي - مرحله اول به پایان رسید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sba4214

Member
با عرض سلام
من هم هستم
فقط راهمایی کنید چه جوری کارمونو باید در مسابقه شرکت بدیم
ممنون

راستی notbook مجانی از اینجا : http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=246098
به شما هم یه همچین آدرسی میده . اگه 18 نفر از دوستانتون هم ایکارو بکنن . 100% notbook

mamali132002

Active Member
3dbaz گفت:
اقا سلام .
داشتم توی تاپیک ها نگاه میکردم دنبال مطلب که چشم به این تاپیک افتاد .
واقعا نمیدونید که چقدر با دیدن این تاپیک .....
اره ... من یه تری دی کار هستم که همیشه دوست داشتم که سطح کار خودم رو بالا ببرم . ولی همیشه وقتی یه تری دی کاره حرفه ای به تور ما میخورد یا کلاس میگذاشت و به ما هیچ چیزی یاد نمیداد و .... یه روز که فهمیدم توی کوچه ما یکی از همسایه ها پسرش تری کار میکنه و حرفه ای به قول معروف رفتم فضا .......
ولی وقتی رفتم پیشش بهم گفت : من دوست ندارم به کسی یاد بدم .....
از اون موقع هر کی که به این نرم افزار علاقه پیدا میکرد کمکش میکردم تا پیشرفت کنه . شاید باورتون نشه ولی من تا حالا بیش از 10 و 15 نفر رو به این کار کشوندم .
ولی حالا میبینم که تو این سایت با این که کلی تری دی کار حرفه ای هست حتی یکیشون نمیاد و یه اموزش کلی از یه چیز خوب و بدرد بخور بذاره .... اقا اموزش نمیتونی بذاری ؟ نوکرتم ! حد القل بگو این همه تجربه رو از کجا به دست اوردی ... از هر کی هم که میپرسیم میگه : برو help شو بخون خودت حالیت میشه دیگه بابا !!!!!!!
خلاصه با این حرفا نمیخواستم شما رو محکوم کنم ولی میگم شما که این قدر وقت میگذارید و مسابقه میگذارید یه وقت هم بگذارید و اموزشهای ساخت بدن و مدلینگ و رندر و نور پردازی و .... رو به طور جامع بگذارید تا ما هم بتونیم با شما توی این جور مسابقه ها شرکت کنیم .....
مثلا شاید بگید : بابا اینو نگاه کن ! خوب برو توی تاپیکهای دیگه مطلب هست که بابا !
ولی خدایش کدوم یکی از مطالب توی سایت حرفه ای و کامل نوشته شده . ببخشید قصد بی احترامی ندارم ولی یارو میاد با 20 سال تجربه توی تری دی اموزش ساخت باکس رو میگذاره توی سایت !!!!!!!
به خدا شما ها که تری دی رو وارد هستین یه کم به ما ها هم که کم بلدیم یاد بدید چیزی از شما دوستان کم نمیشه بلکه اظافه میشه .
ببخشید .
رامین مومنی

سلام دوست عزيز
اگر از من هم همچين سوالي رو ميكردي ميگفتم برو help خود مكس رو بخون ميدوني چرا ؟
چون ما ايراني ها عادت داريم كه براي رسيدن به چيزي سختي نكشيم .... خوب شما برو help رو بخون كلي روش تمرين كن اگر بازم ياد نگرفتي خوب اين همه سايت 3d ! كه به بهترين شكل ميان آموزش ميدن.
خوب شما انتظار داري ما بيايم اونا رو ترجمه كنيم ؟ تا حالا كلي سايت آموزشي معرفي شده كه فكر نكنم چيز كمي راجع به مدل سازي ماشين و ... توش باشه.

3dbaz

New Member
ت

سلام .
ببخشید من نمیخواستم شما رو ناراحت کنم .
ولی میخواستم بگم توی همین سایت هم مطالب جامعی رو قرار بدید تا ما هم استفاده کنیم .

بعد من بیچاره که هر چی گشتم سایت خوب فارسی پیدا نکردم
اگه میشه یه کم راهنمایی کنید .
ممنون میشم . امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشید

3dbaz

New Member
سلام ghost جان .
ممنون از راهنمایی که به من کردی ...
اولی رو رفته بودم ولی دومی رو نه ...
مرسی ممنون .

Ghost

New Member
من اسمم سعید هست و عباس هم نیستم فقط ما اواترهاموون شکل همن
با تشکر

Saeid Taheri

Active Member
این تاپیک رو Lock میکنم ، تا انشاءا... به زودی مرحله دوم مسابقه انجمن 3DSMAX رو آغاز کنیم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا