مسابقه ساخت شخصيت

3dbaz

New Member
اقا سلام .
داشتم توی تاپیک ها نگاه میکردم دنبال مطلب که چشم به این تاپیک افتاد .
واقعا نمیدونید که چقدر با دیدن این تاپیک .....
اره ... من یه تری دی کار هستم که همیشه دوست داشتم که سطح کار خودم رو بالا ببرم . ولی همیشه وقتی یه تری دی کاره حرفه ای به تور ما میخورد یا کلاس میگذاشت و به ما هیچ چیزی یاد نمیداد و یا .... یه روز که فهمیدم توی کوچه ما یکی از همسایه ها پسرش تری کار میکنه و حرفه ای به قول معروف رفتم فضا .......
ولی وقتی رفتم پیشش بهم گفت : من دوست ندارم به کسی یاد بدم .....
از اون موقع هر کی که به این نرم افزار علاقه پیدا میکرد کمکش میکردم تا پیشرفت کنه . شاید باورتون نشه ولی من تا حالا بیش از 10 و 15 نفر رو به این کار کشوندم .
ولی حالا میبینم که تو این سایت با این که کلی تری دی کار حرفه ای هست حتی یکیشون نمیاد و یه اموزش کلی از یه چیز خوب و بدرد بخور بذاره .... اقا اموزش نمیتونی بذاری ؟ نوکرتم ! حد القل بگو این همه تجربه رو از کجا به دست اوردی ... از هر کی هم که میپرسیم میگه : برو help شو بخون خودت حالیت میشه دیگه بابا !!!!!!!
خلاصه با این حرفا نمیخواستم شما رو محکوم کنم ولی میگم شما که این قدر وقت میگذارید و مسابقه میگذارید یه وقت هم بگذارید و اموزشهای ساخت بدن و مدلینگ و رندر و نور پردازی و .... رو به طور جامع بگذارید تا ما هم بتونیم با شما توی این جور مسابقه ها شرکت کنیم .....
مثلا شاید بگید : بابا اینو نگاه کن ! خوب برو توی تاپیکهای دیگه مطلب هست که بابا !
ولی خدایش کدوم یکی از مطالب توی سایت حرفه ای و کامل نوشته شده . ببخشید قصد بی احترامی ندارم ولی یارو میاد با 20 سال تجربه توی تری دی اموزش ساخت باکس رو میگذاره توی سایت !!!!!!!
به خدا شما ها که تری دی رو وارد هستین یه کم به ما ها هم که کم بلدیم یاد بدید چیزی از شما دوستان کم نمیشه بلکه اظافه میشه .
ببخشید .
رامین مومنی

samoel_love

Banned
3dbaz گفت:
اقا سلام .
اره ... من یه تری دی کار هستم که همیشه دوست داشتم که سطح کار خودم رو بالا ببرم . ولی همیشه وقتی یه تری دی کاره حرفه ای به تور ما میخورد یا کلاس میگذاشت و به ما هیچ چیزی یاد نمیداد و یا .... یه روز که فهمیدم توی کوچه ما یکی از همسایه ها پسرش تری کار میکنه و حرفه ای به قول معروف رفتم فضا .......
از اون موقع هر کی که به این نرم افزار علاقه پیدا میکرد کمکش میکردم تا پیشرفت کنه . شاید باورتون نشه ولی من تا حالا بیش از 10 و 15 نفر رو به این کار کشوندم .
ولی حالا میبینم که تو این سایت با این که کلی تری دی کار حرفه ای هست حتی یکیشون نمیاد و یه اموزش کلی از یه چیز خوب و بدرد بخور بذاره .... اقا اموزش نمیتونی بذاری ؟ نوکرتم ! حد القل بگو این همه تجربه رو از کجا به دست اوردی ... از هر کی هم که میپرسیم میگه : برو help شو بخون خودت حالیت میشه دیگه بابا !!!!!!!
خلاصه با این حرفا نمیخواستم شما رو محکوم کنم ولی میگم شما که این قدر وقت میگذارید و مسابقه میگذارید یه وقت هم بگذارید و اموزشهای ساخت بدن و مدلینگ و رندر و نور پردازی و .... رو به طور جامع بگذارید تا ما هم بتونیم با شما توی این جور مسابقه ها شرکت کنیم .....
مثلا شاید بگید : بابا اینو نگاه کن ! خوب برو توی تاپیکهای دیگه مطلب هست که بابا !
ولی خدایش کدوم یکی از مطالب توی سایت حرفه ای و کامل نوشته شده . ببخشید قصد بی احترامی ندارم ولی یارو میاد با 20 سال تجربه توی تری دی اموزش ساخت باکس رو میگذاره توی سایت !!!!!!!
به خدا شما ها که تری دی رو وارد هستین یه کم به ما ها هم که کم بلدیم یاد بدید چیزی از شما دوستان کم نمیشه بلکه اظافه میشه .
ببخشید .
رامین مومنی

ميدوني رفيق من مايا كار ميكنم و باري ياد گرفتنش هم خيلي زحمت كشيدم خيلي .واقعا زندگيم را دارم وقف اين موضوع ميكنم . بيخيال زن و زندگي و پول و درآمد شدم .بي خيال خانواده و تفريح شدم .تا الان يه چيزهايي بلدم و ميتونم بيشترهم ياد بگيرم. اين رمز موفقيت است .چيزي كه باباي من ميگه خريت و حماقت ! اگر تو هم ميتوني دست به چنين حماقتي بزني بفرماييد من در خدمت شما هستم .ولي مشكل اينه كه همه ميخوان پولشون و تفريحشون و همه جيزشون براه باشه و از رو بيكاري بيان و مايا يا مكس ياد بگيرن و اون وقت است كه يكي مثل همون هايي كه مثال زدي هيچ چيز ياد نميده چون حق داره .خودت را بزار جاي من من 1 سال است تفريح نكردم و مسافرت نرفتم و سر كار هم نرفتم حالا بيام تموم تجربيات را كه با بدبختي بدست آوردم چوب حراج بزنم ؟تو خودت اين كار را ميكني ؟ من ياد ميدم خوب هم ياد ميدم ولي نه اون چيزهايي را كه با بدبختي ياد گرفتم . هر كسي همين طور است اگر يه جيز را با بدبختي بدست بياري خيلي سخت است كه براحتي از دست بديش.ميدوني چي ميگم ؟ حالا خودت قضاوت كن و از كسي خورده به دل نگير . چون كسي اينكاره ميشه كه زندگيش را وقف اون كاري كنه كه ميخواد اونكاره بشه ! باز هم اگر كسي هست كه از اين حماقت ها كنه من در خدمتش هستم تا راهش را كامل بگم بهش.
فعلا

modjtaba

Member
هستمت

3dbaz گفت:
اقا سلام .
ببخشید .
رامین مومنی
رامين جان من در خدمتت هستم و تااونجايي كه بتونم سوالاتت رو حاضرم جواب بدم!
درمورد آموزش مطلب و تكنيك هم اگه تاپيك[ volume light ]و [مدلسازي بر اساس تصاوير]
رو ببيني شايد بدت نياد . البته [مدلسازي بر اساس تصاوير] رو چون كسي نبود پيگيري كنه فعلا متوقفه
ولي اگه بخواي ميتونم واست از اول اون چيزايي كه واضح نيست رو توضيح بدم! :wink:
اول با ساخت يه پنجره ي ساده مفهوم اين تكنيك رو منتقل ميكنم وبعد روي يك عكس بزرگتر با
جزييات بيشتر روش رو به تفصيل ياد ميدم! :cool:
البته اين تكنيك در پكيج هاي ديگه هم قابل اجراست. :neutral:
رو اين حساب ديدن اين موضوع براي باقي دوستان خالي ازلطف نيست !
فعلا...!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا