مسابقه ساخت شخصيت

Iman3D1982

Active Member
سلام بچه ها
از يكشنبه صبح كارم رو شروع كردم و يه كاراكتر جالب به ذهنم رسيد(داداش سيا)
تا حالا نصف راه رو رفتم ولي فكر نمي كنم زياد جالب شده باشه لطفا نظرتون رو بگين

mamali132002

Active Member
سلام کار خوبی شده ولی یکم روش کار کنی بهتر هم میشه... هیچ عجله ای نیست اگر 15 تیر نشد خوب یکم عقب تر میندازیم... من مدل بدن رو تموم کردم حالا شروع کردم برا لباس و کفش از این جور چیز ها ...
در مورد ایده هم راستش من از هیچ ایده ای استفاده نکردم ... بهتر بود بقیه هم این کار رو میکردن ..چون میخواستم هر کدوم یک شخصیت جدید خلق کنیم ولی خوب عیبی نداره ادامه بدید ... راستی یادتون باشه که آخر کار که خواستید بزارید برا نمایش از 4 زاویه برای نمایش کارتون استفاده کنین و همچنین یک توضیح مختصر و مفید یا کامل و مفید روی کارتون بدید... مثلا از چه نوع مدلسازی استفاده کردین ...
موفق باشین و زیاد عجله نکنین چون آبروی انجمن 3d در میونه :d

Iman3D1982

Active Member
كاراكتر من آماده شد متاسفانه وقت كافي براي كار بيشتر روش نداشتم اگه ايراد هايي كه تو كار هست(و فكر ميكنم كه خيلي هم هست!) رو بهم بگين ممنون ميشم
در زير عكس ها راجع بهش توضيح دادم.

آخرین ویرایش:

Iman3D1982

Active Member
داداش سيا

چ

داداش سيا
SoftWares:3dMax6.0 , PhotoShop7.1
Plugins for 3dMax : ShugHair , Texporter
اين كار با استفاده از BoxModeling در 3dmaxايجاد شده و پوستش در photoshop طراحي شده.....
[email protected]

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
Iman3D1982 گفت:

SoftWares:3dMax6.0 , PhotoShop7.1
Plugins for 3dMax : ShugHair , Texporter
اين كار با استفاده از BoxModeling در 3dmaxايجاد شده و پوستش در photoshop طراحي شده.....
واقعا با نمك شده
ادامه بدين

mamali132002

Active Member
خوب شده ولی پا و دست و بدنش چی ؟
راستي در مورد انگيزه هم بگم كه شما با اين كار تمرين ميكني و هيچ ضرري نداره و در جاهاي ديگه به دردت مي خوره. من خودم دارم تمام تلاشم رو ميكنم تا براي مسابقه بعدي كه تو CGtalk انجام ميشه شركت كنم... شما هر چقدر مدل بسازي قدرت خودت رو زياد كردي !

انقدر نگين كه انگيزه نيست و ... بيايد اين انجمن رو قويش كنيم تا بقيه وقتي ميان توش انگيزه بگيرن كه 3d رو شروع كنن به يادگيري.

من از مديران اين سايت ميخوام كه يكم دقت بيشتري به اين بخش بكنن چون يكي از حساس ترين بخش هاي گرافيكي هستش.... درست نيستش كه وقتي يك مسابقه براي Photoshop گذاشته ميشه 30 نفر داوطلب ميشن اما براي 3d فقط 3 نفر!

من كارم رو فردا اينجا ميزارم البته Texture رو نرسيدم !

آخرین ویرایش:

Iman3D1982

Active Member
سلام آقا مملي
باور كن منم هدفم از شركت تو اين رقابت دوستانه همينه...
خواستم نشون بدم با درست كردن داداش سيا فقط ظرف2روز ->ما هم ميتونيم...
نوشته ي قبليم رو هم اصلاح كردم.
شما ها هم زودتر كاراتون رو بيارين. دلمون اب شد!
اگه جسارتي هم كردم بايد بخشين
موفق باشين :wink:

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
سلام خدمت همه
بلاخره مدل من ساخته شد البته خيل كار داره باز هم بايد روش كار بشه. من نرسيدم كه texture و ... براش بسازم اما تا چند روزه ديگه قول ميدم كاملش رو بزارم. ولي خوب براي اينكه بدونيد دارم كار ميكنم اين عكس ها رو از مدل گذاشتم.
من واقعا از همه معذرت ميخوام كه نتوسنتم خوب كار كنم چون اين اولين باري بود كه مدل شخصيت ميخواستم بسازم براي همين كارم يكم كند جلو رفت.

----------------------------------------

آقا ايمان كارت واقعا قشنگ شده ... حرف نداره

آخرین ویرایش:

e.k

Member
سلام حالتون خوبه بچه ها منم آماده مسابقه ام هر چه زودتر شرایطشو بگید ما که حاضریم

Iman3D1982

Active Member
مملي كار تو هم خيلي قشنگشده و يك حالت نمادين پيدا كرده.
ولي بقيه بچه ها چي؟
شما كه گفتين 3 نفريم!

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
عباس هم گفته بود که شرکت میکنم ولی فکر کنم هنوز مدلش کامل نشده.

marsino

Member
salam be hame

bah, bah, inja mosabeghe mizarin, kash mam khabar dashtim ye goshe miomadim, be har hal kare besyar ghashangio shoroo kardin.

man 2-3 ta nemone Body va Face daram farda ya pas farda baraton mizaram, ba Cinema 4d kar kardam.

(( man asheghe 3d baza iraniam, 3d bazi az kaftar bazi salem tare ))

Iman3D1982

Active Member
بچه ها زود باشين!
ميخوايم يه مسابقه جديد ترتيب بديم!
راستي داور اين مسابقه ها كيه؟
ما كه از خير جايزه اش گذشتيم حد اقل.....

آخرین ویرایش:

e.k

Member
bacheha salam man dobareh amadegiam ro elam mekonam va omidvaram ba tarhi ke mikham bedam nafar aval mosabegheh besham

Iman3D1982

Active Member
سلام
اعتماد بنفس خوبي داري آفرين!
دقيقا نمودنم مهلت اين مسابقه كيه
اينه بايد مملي بگه

آخرین ویرایش:

mamali132002

Active Member
فکر کنم بریم سراغ مسابقه طراحی صنعتی خیلی بهتر باشه... چون سخترین مدلسازی ها تو همین رشته هستش.

جدیدترین ارسال ها

بالا