مرد میخوام از این سایت دانلود کنه

ahmadfani

Active Member
سلام دوست عزیز خوشحالم که حداقال شما لطف کریدن نظر دادین!
خب من برای همایشهایی که در دانشگا برگزار میشه اعم از روز معلم. رحلت امام. آزاد سازی خرمشهر و ... نیاز به کلیپ های ناب دارم
اول اینکه این کلیپها را با کدوم نرم افزارها کار میکنن
دوم اینکه خب میخوام با کیفیت عالی دانلود کنم و یا بخرم اگه کلیپهایی که گفتم تو بیرون هست آدرسش رو لطف کن من بخرم دستت درد نکنه
سوم اینکه جایی سراغ داری که به همراه سورسشون بفروشن منظورم اینه که ما بتونیم تغییر بدیم
در هر صورت من خیلی به این برنامه ها نیاز دارم باورکن
مرسی دوست من!
www.graf.blogfa.com

آیا شما روشی بلد هستین که بتونم از سایت http://www.iransima.ir/FilmDescription.jsp?IDCode=123254&pCode=0&pType=0&place=search

1835ali

Well-Known Member
چه نوع کلیپی می خوای بسازی؟
اگه منظورت این کلیپهایی که توی صدا و سیما تازه مد شده رو می گی با نرم افزار افتر افکت می سازند که توی همین سایت می تونی انجمن شو پیدا کنی
آموزشاشو می خوای از سایت www.videocopilot.net ببین و اگه دیال آپی هستی بعضی ها آموزشاشو دارند البته منم دارمشون حدود 6 و 7 gb هستش
و در ضمن اون چیز هایی رو هم که برای فروش گذاشته رو هم اگه بخوای من دارم اونم 7 تا dvd هستش
در ضمن آموزش هاش با سورسش هم هست
یه سایته دیگه هم هست که کلیپهای آماده داره مثل کلیپهای آماده عروسی و جشن و تولد و ... داره اینم لینک سایتش
www.digitaljuice.com
فکر کنم کارت راه بیفته

با سلام
اگه منظورت کلیپ های اسلامی است
می تونی از موسسه های فرهنگی مذهبی اون رو تهیه کنی فقط کافیه بگی تو چه زمینه ای میخوای
مثلا اگه ساکن شیرازی میتونی به موسسه صوت الزهرا یا سیمای فرهنگی کوثر یا موسسه فرهگی میقات بری و اینا رو تهیه کنی
اگه ساگن تهرانی میتونی به مووسه صوت الحبیب و موسسه نورالزهرا و.. مراجع کنی اگه ساکن قمی موسسه فرهنگی محمد رسول الله و اگه ساکن بابلی موسسه اشراق هم هست و......... راستی اگه میخوای خیلی با کیفیت باشه dvd بخر
سایت های اینترنتی هم برای فروش است
www.bgh.ir
www.saffat.ir
www.nkqom.ir که بهترین سایته

ahmadfani

Active Member
مرسی

با سلام و تشکر از لطفتون. ببینید من مثلا کلیپی میخوام که اون آدرسهایی که دادین توش نبود مثلا یه کلیپهایی که صدا و سیما خودش ساخته و یا سخنرانی امام خمینی و مطهری و ... که با نرم افزارهای آفتر و پریمیر ساختن (برنامه ضمیر منیر) و یا ووو. چون ساخت کلیپ به اون شکل برای من وقت گیره. و زحمت داره اونم با کارت گرافیکی 128 fx
در ضمن شما یه سایتی معرفی کردین که توش افکتهای زیبای آفتر افکت توش بود مثل حرکت گل و بوته
این برنامه هارو به صورت چند پک کامل از کجا میتونم پیدا کنم؟ حداقل خودم بشینم یه کلیپ درست کنم. الان برای آزاد سازی خرمشهر باید بشینم یه کلیپ درست کنم . یولید هم که تکراری شده! آفتر افکت هم که امکانات جانبی ندارم هیشکی جواب سلام ما رو نمیده.
چه نوع کلیپی می خوای بسازی؟
اگه منظورت این کلیپهایی که توی صدا و سیما تازه مد شده رو می گی با نرم افزار افتر افکت می سازند که توی همین سایت می تونی انجمن شو پیدا کنی
آموزشاشو می خوای از سایت www.videocopilot.net ببین و اگه دیال آپی هستی بعضی ها آموزشاشو دارند البته منم دارمشون حدود 6 و 7 gb هستش
راستی اونا رو میتونی به من هم بدی؟ البته مفت نمیخواما ها اگه جایی سراغ داری بگو منم بخرم. مثل خرید اینترنتی! ایرونی و یا جایی که دانلود رایگان گذاشته باشه حالا آموزشهاشو هم داری؟ و یا جایی بلدی که بفروشن؟
ببینم چیکار میتونی بکنی!
چاکر هرچی دوست بامرامه
تو عروسیت از لوستر آویزون میشم

و در ضمن اون چیز هایی رو هم که برای فروش گذاشته رو هم اگه بخوای من دارم اونم 7 تا dvd هستش
در ضمن آموزش هاش با سورسش هم هست
حالا یه راهنمایی کلی تری میتونی بکنی؟
یه سایته دیگه هم هست که کلیپهای آماده داره مثل کلیپهای آماده عروسی و جشن و تولد و ... داره اینم لینک سایتش
www.digitaljuice.com
فکر کنم کارت راه بیفته

ahmadfani

Active Member
قربون هر چی دوست بامرامه!!!
راستش یه برنامه ای بود به نام ضمیر منیر که معوف به سخنرانی شهدا و امام خمینی بود نمیدونم تو برنامه ها دیدی یا نه؟
همچین چیزی ندیدم در ضمن در محصولات صدا و سیما آرم هم وجود داره ( آرم شبکه 3) . در مورد لینکتون هم رفتم چیز خاصی پیدا نکردم
با سلام
اگه منظورت کلیپ های اسلامی است
می تونی از موسسه های فرهنگی مذهبی اون رو تهیه کنی فقط کافیه بگی تو چه زمینه ای میخوای
مثلا اگه ساکن شیرازی میتونی به موسسه صوت الزهرا یا سیمای فرهنگی کوثر یا موسسه فرهگی میقات بری و اینا رو تهیه کنی
اگه ساگن تهرانی میتونی به مووسه صوت الحبیب و موسسه نورالزهرا و.. مراجع کنی اگه ساکن قمی موسسه فرهنگی محمد رسول الله و اگه ساکن بابلی موسسه اشراق هم هست و......... راستی اگه میخوای خیلی با کیفیت باشه dvd بخر
سایت های اینترنتی هم برای فروش است
www.bgh.ir
www.saffat.ir
www.nkqom.ir که بهترین سایته

این سایت برای پخش ویدیو هاش از پروتکل mms استفاده می کنه. یه برنامه خوب برای ذخیره چنین stream هایی اینه: GetASFStream.
منظورم دانلود از سایت iransima.ir
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا