مرحله اول و دوم تغییرات -- حذف انجمن های غیر فعال و افزودن انجمن های جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا ما 3 روز نبوديم كسي نگفت علي مرده زندست اي با با

ولي پيمان جان خسته نباشي خيلي خوشحال شدم از تغييرات سايت منتظره مرحله نهايشش هستم

siavash-tanha

Well-Known Member
Bepar2 گفت:

ولي پيمان جان خسته نباشي خيلي خوشحال شدم از تغييرات سايت منتظره مرحله نهايشش هستم

علي جان من به فكرت بودم اما ديدم نمياي تو تاپيكاي ما گفتم حتما مثل سايان و آبتين و من ترك چت كردي :wink: يا رفتي تو كاربراي مخفي

شوخي كردم

در هر صورت خوش اومدي و منم خوشحالم

----------------------------------------------------------------------------------------

پيمان جان اين انجمن سيستم عاملهارو فراموش نكن :oops:

مخلصم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
نظرتون چيه كه انمجن لينوكس روكلا بكنيم انجمن سيستم عامل؟

مجيد

siavash-tanha

Well-Known Member
آقا مجيد ما پيشنهاد داديم يه انجمن تشكيل بشه كه تمام سيستم عاملهارو در بر بگيره از داس و ويندوز و لينوكس و ...

اگه بشه كه خيلي خوبه

مخلصم

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
مجيد جان اگه اينكار مي خواي انجام بدي يك مدير يا چند مدير واسه اين انجمن انتخاب كن كه حداقا با چند نوع سيستم عامل آشنايي داشته باشن هدف اصلي ساختن انجمن نيست پاسخگويي به كاربر هاست

H-assan

Well-Known Member
خوبه تبدیل بشه به انجمن سیستم عامل

دوتا انجمن که مهم هم نیست ولی باشه هم بدنیست

انجمن ادیت فیلم وصادا
و
انجمن بازی

حالا هر کی موافقه و می خواد باشه در ارسال های بعد من هم از هر کدومش که می پسنده نام ببره

بازهم تشکر
موفق باشید
آسان

Maxton

Active Member
assan گفت:
hanswercom جان زیاد گیر نده حالا ( می تونم به اسم کوچیک صدات کنم )

چه فرقی می کنه مساله گفتن نظر هست
بله عزيز هر جوري دوست داري منو صدا كن(يعني بنويس)

Maxton

Active Member
انجمن بازي هاي كامپيوتري به نظر من خوبه نظر شما چيه؟

navidkade

New Member
سلام يکي از دوستان گفته بود که من بايد به جاي دادن پيشنهاد حرف نفر قبلي که اين پيشنهاد رو داده تاييد مي کردم ( باز کردن انجمن سيستم عامل) ولي من که نميتونم تمام اين ۱۰ صفحه رو بخونم که شايد يک نفر پيشنهاد من رو قبلا داده بعد از اون هم بعضي از دوستان گفتن پيشنهادم رو اين جا مطرح کنم منم اينجا پيشنهادم رو مطرح کردم پس اون دوست عزيز نبايد من رو اشتباه راهنمايي ميکرد و نتيجه گيري اخلاقي اينکه من بيگناهم من رو اغفال کردن.

navidkade

New Member
در ضمن بايد بگم که هم با باز شدن انجمن سيستم عامل به جاي لينوکس موافقم هم با تشکيل شدن انجمن بازي (البته من که کاره اي نيست و يک عضو تازه کارم که پيام هام هنوز به ۱۰ هم نرسيده ولي شما گفتين راي گيري من هم شرکت کردم)

amir_s

Active Member
كسي جواب مارو نداد ها
كي نوبت مدير ها ميشه
انجمن هاي فلش و اكشن اسكريپت مدير ندارن

H-assan

Well-Known Member
قمست انتخاب مدیران یعنی انتخاب مدیران توسط مدیران سایت صورت می گیره یکم صبر کن همشون مشخصه می شه

دوست جدید هر کسی که اینجا هست وعضو مجید انلاین چه قدیم چه جدید باید نظر شخصی اش رو بگه و هیچ کس اینجا به کسی نمی گه چون تازه واردی تو حرف نزن برعکس اینجا های تازه وارد ها رو بیشتر دارن مثلا اگر شما یک خطا بکنی بهتون زیاد گیر نمی دن ولی اگر یک مدیر انجمن خطای که شما مردید عینا انجام بده باید جواب بده (منظور از خطا یک مثال هست همین)

ورودت رو هم تبریک می گم درضما ادامه بحث ندهید لطفا که بهث منحرف نشه

ممنون

Maxton

Active Member
اقا من يه بار پرسيدم كسي محل نذاشت دوباره مي پرسم...به نظر شما انجمن بازي هاي كامپيوتري خوبه؟به نظر من كه خوبه...ادم بايد يكم استراحت كنه با بازي...

Maxton

Active Member
assan گفت:
قمست انتخاب مدیران یعنی انتخاب مدیران توسط مدیران سایت صورت می گیره یکم صبر کن همشون مشخصه می شه

دوست جدید هر کسی که اینجا هست وعضو مجید انلاین چه قدیم چه جدید باید نظر شخصی اش رو بگه و هیچ کس اینجا به کسی نمی گه چون تازه واردی تو حرف نزن برعکس اینجا های تازه وارد ها رو بیشتر دارن مثلا اگر شما یک خطا بکنی بهتون زیاد گیر نمی دن ولی اگر یک مدیر انجمن خطای که شما مردید عینا انجام بده باید جواب بده (منظور از خطا یک مثال هست همین)

ممنون
اسان جان راست ميگه من خودم هواي تازه وارد هارو زياد دارم ولي كي هواي منو داره؟ :lol: :lol:

amir_s

Active Member
اقا اسان اين قسمت دوم رو با من بوديد
مگه چي شده ؟؟؟!!!

H-assan

Well-Known Member
خوب حالا ببین - یک ضرب امثل هست میگه ادم تنبل یک کاری رو دوبار دوبار می کنه

navidkade گفت:
در ضمن بايد بگم که هم با باز شدن انجمن سيستم عامل به جاي لينوکس موافقم هم با تشکيل شدن انجمن بازي (البته من که کاره اي نيست و يک عضو تازه کارم که پيام هام هنوز به ۱۰ هم نرسيده ولي شما گفتين راي گيري من هم شرکت کردم)

assan گفت:

ممنون

amir_s گفت:
كسي جواب مارو نداد ها
كي نوبت مدير ها ميشه
انجمن هاي فلش و اكشن اسكريپت مدير ندارن

assan گفت:

حالا منظور من رو فهمیدی :oops:

Mandana

Active Member
مهدي ماهم هواي شما رو داريم

در ضمن ازون موقع حرف ميزديم پنالتي كه نزديم

Peyman-Pop

Active Member
assan گفت:
ممنون بابت قرار دادن انجمن های جدید مخصوصا انجمن خبر

Bepar2 گفت:

آسان جان بپر جان و سیاوش و سایان عزیز و تمامی‌ عزیزاني که به من لطف داشتين .

در واقع باید بگم زحمت های اصلی‌ روی دوش مجید جان بوده و بیشتر اینکارهارو مجید جان انجام داده و باید تشکر اصلی‌ رو از مجید عزیز بکنید نه از من :wink:

پیمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا