مرحله اول و دوم تغییرات -- حذف انجمن های غیر فعال و افزودن انجمن های جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Peyman-Pop

Active Member
----:-:-: اولین مرحله تغییرات :-:-:----

شامل برسی‌ و حذف مدیران غیر فعال و کمکار انجمن خواهد بود که ما امروز شروع به انجام اینکار می‌کنیم. کاربران عزیز دقت داشته باشید این مرحله نظر خواهی‌ برای مدیران انجمن ها نیست این مرحله فقط شامل حذف مدیران غیر فعال انجمنهاست که توسط مدیران اصلی‌ صورت میگیره پس لطفا در حال حاضر از مطرح کردن نظرات خودتون در مورد مدیران صرف نظر کنید .

----:-:-: مرحله دوم تغییرات :-:-:----

این مرحله شامل شناسایی‌ انجمن های غیر فعال و غیر بازده سایت و سپس حذف اونها و اضافه کردن تعدادی انجمن مورد نیاز و پر طرفدار به لیست انجمن هاست .

لطفا تمامی‌ کاربران عزیز اگر نیاز به حذف و یا افزودن انجمن خاصی‌ میبینند در این تاپیک مطرح کنند تا نسبت به اونها و نظر مدیران تصمیم گیری و انجمن های سایت اصلاح شود .

از همکاری شما در اولین مرحله اصلاحات متشکریم .

مجید علوی زاده - پیمان سهرابی

بافی

Member
من پيشنهاد مي كنم انجمن دلفي هم اضافه بشه!...تاجايي كه من ديدم بچه ها مشكل دلفي شونو تو انجمن نرم افزار مطرح مي كنن...متشكرم.

a Truth Seeking

Active Member
پيمان جان كار درستي انجام مي دين و حرفي هم در اين زمينه وجود نداره راستي نسخه جديد سايت كي بروز مي شه؟

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
انجمن کــاریــابــی به نظره من اصلا فعال نيست

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اين انجمن هم غيره فعال هست برنامه Poser برنامه Bryce

siavash-tanha

Well-Known Member
انجمن مشكلات ويندوز (مخصوص خوده ويندوز نه نزم افزاراش)

البته پيشنهاده

مخلصم

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
يك فكري هم واسه اين انجمن بايد بشه >>>>>>>>>>>> مالتي مديا

MrMohi

Active Member
منم منتظرم ببینم انجمن چه خواهد شد ... راستی آقا پیمان این قسمت لوگین مثل اینکه مشکل داره ... من از حدود 1 مهر تا حالا میخواستم با آی دی قبلیم لوگین کنم ولی نمیتونستم ... لطفا در نسخه جدید به این مشکل هم رسیدگی کنید

Peyman-Pop

Active Member
a Truth Seeking گفت:
پيمان جان كار درستي انجام مي دين و حرفي هم در اين زمينه وجود نداره راستي نسخه جديد سايت كي بروز مي شه؟

Truth جان نسخه جدید کمی‌ زمان میبره و نمی‌شه زمانی‌ دقیقی‌ فعلا برای اون تعیین کرد برای همین نیاز دیدیم تا یکسری از تغییرات الزامی‌ رو در حال حاضر انجام بدیم تا آماده سازی نسخه جدید سایت .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
assan گفت:
گالری عکس پیمان جان :smoke:

موفق باشی

بله آسان جان این انجمن از انجمن هایی‌ هست که در نظر داریم در این تغییرات اضافه کنیم که شرایط خاص خودش رو داره که به زودی اعلام می‌کنيم .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
MrMohi گفت:
منم منتظرم ببینم انجمن چه خواهد شد ... راستی آقا پیمان این قسمت لوگین مثل اینکه مشکل داره ... من از حدود 1 مهر تا حالا میخواستم با آی دی قبلیم لوگین کنم ولی نمیتونستم ... لطفا در نسخه جدید به این مشکل هم رسیدگی کنید

موهی‌ جان یک روز اختلاف هم بنا به دلیل گرفتاری های من بوده که از این بابت عذر می‌خوام .

ورود مجددت رو هم به مجید آنلاین خوش آمد میگم .

شاد باشی‌

پیمان ‌

Peyman-Pop

Active Member
کاربران عزیز اگر با هر کدوم از انجمن های پیشنهاد شده توسط باقی‌ کاربران هم موافق و یا مخالف هستید لطفا نظرات خودتون رو در این باره مطرح کنید تا تصمیم گیری بهتری داشته باشیم .

با تشکر.

پیمان

tornado

Member
من معمولا با افزوده شدن تالار هيچ وقت مخالفتي نداشته و ندارم ! ضرر كه نداره نه ؟

فقط من هم پيشنهاد ميدم كه تالار : photoimmact رو هم ایجاد کنید ! سایان کجایی ! تو هم بیا بگو !

daryvary

Member
دوستان بهتره هر كسي كه تالاري رو پيشنهاد ميكنه بگه كه آيا خودش هم ميتونه مسوليت اون تالار رو قبول كنه يا نه.
فكر كنم اينطوري تصميم گيري ساده تر بشه.

من خودم مسوليت تالار كنترپنل ها رو ميتونم به عهده بگيرم (البته اگر فضولي توي كار ادمينهاي سايت نيست)

tornado

Member
گل گفتي اقا ! موافقم !

حالا اگه يكي بتونه مسپوليت مديريت رو براي انجمن هاي قديمي كه از قبل بودن قبول كنه چي ؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا