مراحل ساخت و آموزش آخرین کارم (اینتریور)

eedeh1

New Member
...در مورد hdir بخاطر اینکه نیاز به تنظیمه شدت نداره و روی تمامی رفلکت ها و غیره تاثیر خوبی دارن و همیشه hdirخوبه که پر دیتیل باشه...

سلام واقعاً ممنون از آموزش خوبتون
من چند تا سوال داشتم :
1-شما سقفو موقع رندر پوشوندین درسته؟ آیا از جای دیگه نور بیرون وارد میشه؟ ( شیشه هم که ضخامت داره) اگه نور بیرون تو نمیاد environment light تآثیری تو کار ما داره؟ گمونم دیگه نداره و فایده ای نداره که hdr بزاریم؟ نمیدونم میشه اگه اشتباه میکنم بگین . ممنون

2- چرا برای first bounce از irradiance map استفاده نکردید؟ آیا brute مزیتی داره برای interior؟
3- تظیمات vray physical camera تون چی بوده؟
4- آیا در شیشه از کار خاصی استفاده کردید که حالت آب پشت شیشه داره یا من اشتباه میکنم
5- سایز عکس و زمان رندر چقدر بوده؟
ببخشید خیلی سوال پرسیدم.

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member

سلام
1 - باحال بود سوال اولت شما تو خونه پنجره مانع از تابش نور بیرون به داخل میشه...!!!
2 -بله brute انتهای موتور رندر هم فیزیکالی هم بینهایت دیتیل ها رو نشون میده...
3 - تنضیمات دوربین هم چشم...
4 -من رو شیشه کار خاصی نکردم فکر کنم منظورت بکراند...
5 - سایز که 1000*1400 زمان یام نیست...

علی یارشما

eedeh1

New Member

سلام
1 - باحال بود سوال اولت شما تو خونه پنجره مانع از تابش نور بیرون به داخل میشه...!!!
2 -بله brute انتهای موتور رندر هم فیزیکالی هم بینهایت دیتیل ها رو نشون میده...
3 - تنضیمات دوربین هم چشم...
4 -من رو شیشه کار خاصی نکردم فکر کنم منظورت بکراند...
5 - سایز که 1000*1400 زمان یام نیست...

علی یارشما
ممنون از پاسخ : من تو آموزش های محتلف دیده بودم که وقتی روزنه ای ( منظور شیشه نیست) نباشه نور بیرون تاثیری نداره... حتی جایی دیدم گفته شده بود که شیشه برای پنجره نگذارید تا از این سیستم نور پردازی استفاده کنید. پس اینطور که معلومه تاثیر گذاره...

sam1367

New Member
یه سوال از دوستان گرافیست حرفه ای

من تو 50% مواقعی که میخوام طرحم رو با vray رندر کنم یهو از برنامه خارج میشه و اگه طرحم رو سیو نکرده باشم بیچاره میشم!
به نظر شما مشکل از کجاست؟
مشخصات سیستمم هم ایناست:
RAM 4G
CPU intel E2200 دو هسته ای
VGA 9500GT 1G
به نظرتون اگه CPU رو عوض کنم مشکلم حل میشه؟

نمیدونم دقیقا باید سوالم رو کجا مطرح کنم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم

Hamed

Active Member
سلام
مشکل هم میتونه از ورژن مکس ناقصه باشه...هم میتونه برای وی ری باشه بیشتر این دو احتمال هست ولی پیر شدنه ویندوز بی دلیل نیست...با سیستمی که گفتی من مدتها کار میکردم ولی برای وی ری خیلی صبور باید باشی تا بتونی صحنه های توی ذهنتو رندر کنی

پیشنهاد اگر مقدور برایت از 64bitویندوز سون استفاده کن و در مورد کرک وی ری حتما دقت کن مثلا از vray 1.5 sp 4 استفاده کن

موفق باشید

علی علی

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
حامد جان خیلی عالی بود، فقط مگه سه بعدی کار با تری دی کار فرق داره؟:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا