مدیر برای انجمن های مجیدانلاین با مزایای عالن

Maxton

Active Member
همونطور که میدونید سایت مجید انلاین به صورت تخصصی در زمینه گرافیک کار میکنه.از حدود 2 سال پیش برای تنوع بخشیدن به انجمن های سایت مجید علوی و صادق علوی زاده تصمیم گرفتند که گیگاپارس رو راه اندازی کنند.الان بعد از گذشت 2 سال انجمن های گیگاپارس در حد مطلوبی بوده ولی خیلی جای کار داره تا به اهداف از پیش تعیین شده برسه...در همین راستا من به عنوان مدیر فنی انجمن های گیگاپارس با نام کاربری dexoey تصمیم گرفتم که به دنبال مدیران فعال برای انجمن ها بگردم.مزایای کسانی که از طریق این تاپیک مدیر میشوند خیلی عالیه..از جمله این که
چون از طرف من عضو سایت میشید راحتتر میتونید مدیر بشوید
از قیمت های نجومی شرکت پرشین سرویسز که اطلاع دارید؟ :) اما با فعالیت در گیگاپارس از خدمات پرشین سرویسز به صورت رایگان میتونید استفاده کنید!
به شما 5000 گیپا به عنوان جایزه میدیم که با استفاده از گیپا میتونید به انجمن vip گیگاپارس دسترسی داشته باشید و این که در خریدهای اینترنتیتون از شاپ گیگاپارس میتونید تخفیف بگیرید!
احتمال این که در اینده مزایای بیشتری به شما داده بشود وجود داره...
ادرس سایت اینه
http://forum.gigapars.com
در ضمن ادمین اصلی این سایت اقای صادق علوی زاده برادر مجیده...

ما برای این بخش ها نیاز به مدیر فعال داریم
تالار انديشه
تالار فلسفه و منطق
تالار تاريخ و فرهنگ
اخبار كامپيوتر
كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن
لــینوکس
مقالات و آموزش ها
بازی های کامپیوتری
نرم افزار
سخت افزار
شبكه هاي كامپيوتري
برنامه نویسی
تجارت الكترونيك
صنایع دستی
ادبیات
رشته های ورزشی
انجمن رياضي
انجمن دانش آموزی و دانشجویی
بازی های موبایل
نرم افزار های موبایل
آداب و رسوم و اقوام
انجمن انگلیسی

شما در هر کدوم از بخش ها که مایلید فعالیت کنید ایمیلیتون در در این تاپیک بزارید یا در پ.خ بهم بگید و ذکر کنید که مایل به فعالیت در کدام انجمن هستید!بعدش من به ایمیل شما دعوتنامه میفرستم و با فعال سازی لینک اون شما عضو گیگاپارس میشید.(اگر خودتون به صورت عادی عضو گیگاپارس بشید مشمول مزایای بالا نخواهید بود.فقط و فقط باید از طرف من دعوت بشید)
بعد در بخش مورد نظر که قصد مدیریت دارید فعالیت کافی داشته باشید و باید گیپای شما به 20000 برسه و بعد مدیر میشید و از مزایای بالا میتونید استفاده کنید.این نکته رو هم باید ذکر کنم که فعالیت در گفتگوی ازاد ملاک فعال بودن شما نیست و باید در انجمن مورد نظر خودتون فعالیت داشته باشید!

Dexoey
مدیر فنی انجمن های گیگاپارس و مسول بخش کاربران ویژه

آخرین ویرایش:

Maxton

Active Member
انجمن فلش که داخل خود مجیدانلاین هستش...همونطور که گفتم گیگا و مجیدانلاین موازی هم حرکت میکنن نه مخالف همدیگه...

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
پس در اصل مجید و گیگا چه در دنیای واقعی و چه در مجازی با هم برادرن
و انجمن هایی که در مجید نم بینیم در گیگا می بینیم
پس با این حساب من جایگاه خودم کافیم هست

saeedesign

Member
نظر من هم با آقای shirani است..همیشه اگه یک مورد رو به صورت تخصصی پیش برید موفق می شید..بهتر از تجربه شاخه های مختلفه...!

من اینو هستم :

بازی های کامپیوتری

ولی این مزایایی که گفتین اصلا به درد من نمیخوره .
اگه مزایای دیگه ای دارین بگید .

Maxton

Active Member
من اینو هستم :

بازی های کامپیوتری

ولی این مزایایی که گفتین اصلا به درد من نمیخوره .
اگه مزایای دیگه ای دارین بگید .

بهترین مزیتی که میشه گفت برای شما ها هستش تخفیفیه که میگیرید.شاپ گیگاپارس بزودی راه میوفته و برخلاف شاپ مجیدانلاین محصولات خیلی متنوعی رو پوشش میده و برای گیپا زیاد و مدیران هم تخفیف میدیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا