مدير كل انجمن‌ها شده عامل شر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Maxton

Active Member
Masih گفت:
mrgootik گفت:
ya az inja farar mikoni

نه آقا! نگران نباش! پيمان مثل بختك افتاده رو مديريت و ولش هم نميكنه! چند وقت پيش كه من بهش برگشتم گفتم كه آقا پيمان اين انجمن‌هايي رو كه مدير نداره و من هم تخصصش رو دارم هر كدوم رو صلاح ميدوني بده به من كه انجمن‌ها بهتر و بيشتر پيش بره.... ميدوني برگشته چي ميگه؟ ميگه: خوب يه دفعه بيا جاي من و مجيد رو هم بگير! 8O
به نظر شما يه آدم تا چه اندازه ميتونه **** باشه كه اين حرف رو بزنه؟!

(گفته بودم كه قضيه رو بيشتر براي بچه‌ها ميشكافم پيمان! خودت خواستي كه لعنت بر خودت باد! اگر هرچه سريعتر يكي از دو راهي رو كه بهت پيشنهاد دادم انتخاب نكني بيشتر از گندكاريهات اينجا ميگم كه همه متوجه لياقت و توانايي‌هاي بالاي تو در گند زدن به يك محيط علمي بشن!)

مسيح.
نه بابا چيز ديگه اي هم بكو؟من متخصص امور اينترنتي هستم و خوره انجمن نرم افزارم نم دوست دارم مدير بشم كي بدش مياد اما مگه هر كي هر كيه؟اقا پيمان خودش مي دونه كي از همه واردتره همونو مدير مي كنه...

Ghamnevis

Well-Known Member
مهدي سلام

به نظرم اصلا خوب حرف نزدي ! خيلي نا اميد كننده بود ! از شما انتظار نداشتم :( (البته اميدورام ناراحت نشي ) ! آقا مسيح از مديرهاي اين سايت بودند و زحمت كشيدند براي بچه ها ! درست نيست كه توهين كنيد بهشون.

هرچند من در ارسال قبلي خودم در اين تاپيك اعتراضم را به ايشون گفتم اما توهين نكردم!

فكر ميكنم بهتره كه ارسالت را ويرايش كني مهدي جان.

مخلصم
سايان

Maxton

Active Member
azii گفت:
سلام..

آقا مسیح منم متاسفم که مدیر انجمن ما از زمان ورود به انجمن تا زمان خروج بجای انجام مسولیتی‌ که بهش واگذار شده دنبال دختر های انجمن باشه، و بخاطر جلب محبت تمام وقت و ذهنش رو فقط برای کمک به دختران و چت با اونها بذاره .

متاسفانه آقا مسیح ما بجای اینکه به یه کاربر تذکر بده چون کاربر دختره و دوست خودشه باهاش وارد بحث چت می‌شه و تاپیک های انجمن رو تبدیل به چت های خصوصی‌ و شوخی‌ های دونفره میکنه.

من برای آقا مسیح و دوست ایشون احترام زیادی قائل هستم برای همین در تاپیک چت و شوخی‌ های دونفره ایشون فقط با کنایه بهشون گفتم اینکار ها کاربران رو فراری میده اما متاسفانه جواب خیلی‌ بدتری گرفتم برای همین دیگه صحبتی‌ با ایشون و دوست ایشون نموند .

آقا مسیح من نشان مدیریت شمارو هم با کمال میل حذف کردم و امیدوارم از حالا بدونید جای این بچه بازی ها توی انجمنی‌ که همه من جمله خود شما توش زحمت کشیدن نیست .

من هم واقعا براي شخص شما متاسفم

سال 2004 ايم و هنوز مثل آدمهاي نسل قاجار فكر ميكني

دوست من كجاي دنيا روي صحبت يه دختر و پسر برچسب دختر بازي و پسر بازي ميزنند
چرا البته كساييكه كه با عقايد و سنتهاي N سال پيش بزرگ شدن...هنوز براشون عجيبه كه ببينند توي دانشگاهها دخترو پسر سر يه كلاس ميشينند و با هم حرف ميزنند شوخي مي كنند و هيچ كس هم حق استفاده از اين كلمات سبك رو نداره

يك بار ديگه هم بهتون گفتم
اگه داشتن پست مديريت مجيد آنلاين انقدر بهتون احساس توانا و دانا بودن داده كه فكر ميكني نظراتت خالي از نقص بايد گفت اين اصلا چيز عجيبي نيست
چرا كه از حرفهات ميشه فهميد چقدر عقده خود بزرگ بيني داري....شايد اينجا براي محل خوبي براي تخليه نيازهاي روانيت باشه..

ولي بدون اين توهين تو نشان از تربيت ضعيف..
اگر غير از اين بود ياد ميگرفتي كه آدمها رو به خاطر تفكرات ابلهانه خودت تحقير نكني

متاسفم كه كمي بهت بر خواهد خورد من مثل شما توي pm بلد نيستم مودبانه توهين كنم...

از دوستان ديگه هم اگه كسي معني اين جمله رو ميفهمه براي منم توضيح بده چون
اين جملات از اقا پيمان دانشمند كه بقدري حكيمانه است كه من قادر به دركشون نيستم

ضعیف بودن در اینه که یک دختر از محیط اینترنت استفاده میکنه و چون میبینیه کسی‌ شناختی‌ روش نداره اینقدر تغییر شخصیت میده اینقدر تغییر شخصیت میده که دیگه هویت خودش رو توی اینترنت گم میکنه و واقعا خیال میکنه اون عروسکی‌ هست که تو اینترنت از خودش ساخته . جالب اینجاست اگر با چنین افرادی رودر رو صحبت کنی‌ همیشه از خجالت سرشون رو پایین ميندازن . درسته دیگه غرور اینجا اونجا نیست چون اینجا اینترنته و پشت هزار چیز می‌تونن مخفی‌ بشن اما اونجا دنیای واقعی‌ بدون جایی‌ برای مخفی‌ شدن. بله به این میگن يك فرد ضعیف .
اولندش كه شما حقت اخراج شي انصافا حقته با اين وضع حرف زدنت..ببخشيدا ولي بايد بگن خودم كارتو درست مي كنم كه از اين سايت بري...دومن هر كي بخواد دختر بازي كنه به بقيه ربطي نداره هر غلطي دلش مي خواد بكنه اما نبايد بزنه مسيوليتشو انجام نده به خاطر دختر بازي اگر مي خواد انجام نده مسيوليتو همون اول قبول نكنه بهتره....

masqxz2

Member
جاي اينكه خودتو ... كني و اينهمه تايپ كني برو بگير بزنش تا ديگه از اين غلطها نكنه :))

siavash-tanha

Well-Known Member
من با اينكه نميخاستم چيزي بگم و از اول همين تاپيك هم چيزي نگفتم

اما حالا

مسيح جان حق با سايانه

منم غلط كنم طرفداري پيمانو كنم ولي شما خودتون مدير بودي و ميدونين كه جاي چت تو انجمن نيست

من خودم وقتي به چت هايي كه كردم فكر كردم ديدم واقعا حق من بن شدن آي ديم برا يه هفته بود

در ضمن پيمانم نبايد نگاه كنه كه من چنتا ارسال دارم يا كيم - بايد همون اول به من مستقيم بگه اين خلاف قوانينه ( و بخاطر اون چتهام منو بن ميكرد برا يه هفته يا بيشتر)

منم با حرف سايان موافقم آزاده خانم شمام گفتگو خصوصي دارين ولي آيا دوست دارين ديگرانم بدونن؟

در آخر پيمانم نبايد ميگفت شما دختر بازين يا هر چي ديگه

بايد همون اول تاپيك آزاده خانم و قفل ميكرد و ميگفت اينكار خلاف قوانينه

من از شما هيچ بدي نديدم و بنظرم مدير بسيار خوبي بودين

من معضرت ميخام

در ضمن مهدي جان وقتي از چيزي خبر نداري اينجور توهين نكن :?

مسيح بسيارم مدير خوبي بود و هست

پيمانم همينطور

ولي به نظر من هر دوتون اشتباه كردين

شما مسيح جان نبايد چت مي كردين و پيمانم همون اول قفل ميكرد و تذكر ميداد
و بعدشم موضوع دختر بازي و اينجور چيزا رو نميگفتن

بازم معضرت

مخلص مسيح و پيمان عزيز

Maxton

Active Member
من نگفتم مدير بدي بوده اينو گفتم؟..فقط من خيلي از اين كارش بدم اومد....من چون در مورد مديريتش چيزي نمي دونم چيزي نميگم.اما در مورد حرف زدنش..اين وضع حرف زدنه؟

Maxton

Active Member
ghamnevis گفت:
مهدي سلام

به نظرم اصلا خوب حرف نزدي ! خيلي نا اميد كننده بود ! از شما انتظار نداشتم :( (البته اميدورام ناراحت نشي ) ! آقا مسيح از مديرهاي اين سايت بودند و زحمت كشيدند براي بچه ها ! درست نيست كه توهين كنيد بهشون.

هرچند من در ارسال قبلي خودم در اين تاپيك اعتراضم را به ايشون گفتم اما توهين نكردم!

فكر ميكنم بهتره كه ارسالت را ويرايش كني مهدي جان.

مخلصم
سايان
سايا ن جان هونطور كه به سياوش جان گفتم من خيلي از وضع حرف زدنش بدم اومد..چون واقعا بد صحبت كرد من چون هر وقت با پيمان خان صحبت مي كنم خيلي مودبانه جوابمو مي ده در صورتي كه ميتون منو ادم حساب نكنه و جوابمو نده..بنابراين به من حق بديد كه الان كه نيست ازش طرفداري كنم...

moein273

Member
واقعا متاسفم كه يكي مياد دهنش رو باز ميكنه و هر چي توي دهنشه به مديري ( مسيح ) كه مدتهاي زيادي براشون زحمت كشيده ميگه اين همون مديريه كه تا چند روز پيش به شماها كمك ميكرده ايرانيها اگر فقط كمي قدرشناس بودن هيچ مشكلي ما در هيچ جايي نداشتيم.
من از دوستان پيمان هستم و با شناختي كه از پيمان دارم مطمئن هستم پيمان به هيچ وجه با اين طرز صحبت موافق نيست .

Peyman-Pop

Active Member
Masih گفت:
آقاي مدير كل انجمن‌ها! حالا كه حرف دهنت رو نميفهمي و هرچي به دهنت مياد ميگي بهتره بحث بيشتر باز بشه!

اولا بهتره براي حرفهات دليل و مدرك بياري! تو كه اعتقاد داري من دارم توي اين انجمن‌ها دختر بازي ميكنم (كه البته اينو به صورت كاملا مودبانه بيان كردي) بهتره اسم حداقل 3 تا از اين دخترها رو براي من و همه كاربران بگي اگر نه برات گرون تموم ميشه!

دوما تو نتها توي تاپيك موردنظرت مودبانه با من و اون كاربر دختر صحبت نكردي بلكه لحن صحبت سرشار از توهين و بي‌ادبي بود. خواهش ميكنم ************ رو كه ميكني ماست‌مالي نكن!

مسيح.

خوب آقا مسیح مدیر دلسوز از اونجا که خوب اخلاقت رو میشناسم منتظر بودم تا چنین تاپیکی‌ بزنی پس اینبار تاپیک رو قفل نمیکنم و جواب تمام گند کاریهات رو برای بچه ها رو می‌کنم تا اینقدر چاپلوسانه نگی‌ حق داری .

چون خیلی‌ از کاربران از خیلی‌ از ماجراها خبر ندارن شاید براشون سوال باشه این آقا راست میگه یا دروغ که من هرجا اشتباه از من بوده صادقانه میگم و هرجا از این آقا افشا می‌کنم.

سوما تعداد زيادي از كاربران قديمي اينجا رو رفتار زشت و توهين آميز تو فراري داده. منظور من سامان نيست. اينو خودت هم خوب ميدوني. منظورم كاربراني هست كه فقط براي كمك اينجا بودن و ******** تو باعث فراري دادن اونها شده!

هر زمان حق با کاربری بوده من همیشه ازش عذر خواهی‌ کردم و هیچ وقت نزاشتم کاربر خوبی‌ از این انجمن بره .

یکی‌ از این کاربران مجید بود که از حذف تاپیک خودش توسط من ناراحت بود و من همونجا ازش عذر خواهی‌ کردم و گفتم اشتباه اگر از من بوده از خودش هم بوده که به یکسری قوانین زیاد توجه نکرده با این حال چون پسر گلی‌ هست و همیشه قبولش داشتم گفتم بخاطر اون در شیوه انتقال تاپیک ها تغییرات میدم تا دیگه هیچ وقت از اين موضوع در این انجمن دلگیر نباشه. بخاطر مجید بود که دیگه تاپیکی‌ منتقل نمی‌شه و فقط قفل می‌شه و اگرم بشه به همه پیغام خصوصی‌ زده می‌شه. پس میبینی‌ که اگه جایی‌ بدونم کاربر خوبی‌ از دستم دلگیر شده حتی‌ شده در شیوه مدیریت تغیراتی‌ میدم اما نمیزارم اون ناراحت بمونه.

اگر چشمات رو باز کني و فقط دنبال چیز خاصی‌ تو این انجمن نباشی‌ میبینی‌ مثل تو مغرور نیستم و وقتی‌ اشکالی‌ از من یا از انجمن باشه اونهارو برطرف می‌کنم نمونه واضح همین تغیراتی‌ که صبح تا شب روش دارم کار می‌کنم و تمام حرف های مجید در مورد حذف تاپیک و یا هر کاربر دیگه ای در مورد مدیران در تمام این مسائل دخیل بوده.

تو نتها كاربران رو فراري ميدي بلكه مديران انجمن رو هم داري يكي يكي فراري ميدي.
مدیری که مثل تو مدیریتش وابسته به یک دختر باشه خودش هم فرار نکنه مطمئن باش من اونو وادار به اینکار می‌کنم. چنین مدیر ضعیفي انجمن ما هیچ وقت نیاز نداشته و نخواهد داشت.

خوب آقا مسیح هیچ وقت نمیخواستم این مسائل به انجمن های عمومی‌ کشیده بشه و همیشه این مسائل رو توی خودم خوردم ولي کاری نکردم. ولی‌ متاسفانه فکر نمیکردم اینقدر ندید پدید و بچه باشی‌ که بخاطر یک دختر این کارهارو بکنی‌ ولی‌ حالا که بحث به عمومی‌ کشیده شد خیلی‌ چیز ها باید مشخص بشه.

نمونه از روابط خودت با دختر ها خواستی‌ به من بگو تاپیک قبلی‌ تو در مورد اینکه مدیر کل به کاربران توهین نکن در یک انجمن عمومی‌ چکار میکرد ؟ منی‌ که به آزی اخطار دادم چرا تو اینقدر این مسائله برات مهم جلوه کرد و بهت برخورد و اینقدر طرفداری اونو میکنی‌ ؟ نمی‌خوای بگی‌ که همینجوری از رو دلسوزی خودت و مدیریتت رو داری پیش همه خراب میکنی ‌! وقتی‌ من به آزی اخطار دادم اون موضوع اونجا تموم شد تاپیک عمومی‌ تو نشون از اینه که همونجور که همیشه در مقابل جنس مخالف ضعیف بودی بازم هستی‌ و حاضری تمام چیز هایی‌ رو که داری بدي تا کمی‌ جلب توجه برای یک دختر کنی‌ .

مطمئن باش حالا که حرفش رو وسط کشیدی و به تاپیک های عمومی‌ کشید گند کاری هایی رو‌ که کردی و هیچ وقت بخاطر رفاقتمون بروت نیوردم حالا که دیگه رفاقتی‌ نزاشتی‌ و مثل تمام چیز هایی‌ که داشتی‌ رفاقت مارو هم به خاطر یک دختر که ادعا میکنی‌ هیچ رابطه ای باهاش نداری له کردی تمامی‌ اونهارو رو می‌کنم .

هیچ وقت فکر نمیکردم برای پنهون کاری تمام این گند کاری هات‌ چیز های دروغ به من ببندی اما حالا دروغ های تورو برای همه اثبات می‌کنم تا همه چهره واقعی‌ تورو بشناسن و خودت از خجالت سرت رو پایین بندازی و از این سایت بری و هیچ وقت دوباره اینجا برنگردی که همونطور که گفتم اینجا جای این بچه بازی ها نیست و به هیچ کس حتی‌ تو اجازه گند زدن به زحمت های دیگران رو نمیدم.

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
Masih گفت:
پيمان دو راه بيشتر نداري:

1- يا اسم سه تا كاربر دختري رو كه تو ميگي من طرح دوستي باهاشون ريختم اينجا افشا ميكني

یکی‌ از نمونه هارو بالا گفتم حالا من مشتاقانه منتظر اثبات ادعای تو در مورد گشتن من در تاپیک ها و ‌ توهین کردن به تمامی‌ کاربران هستم.

2- يا اينكه يه تاپيك ميزني و رسما از من عذرخواهي ميكني به خاطر چرندياتي كه گفتي!

مطمئن باش اگه کسی‌ قرار باشه معذرت خواهی‌ کنه تو هستی‌ با اين گند هایی که زدی و داری میزنی نه شخص دیگه .

پیمان

Maxton

Active Member
پيمان جان من بش گفتم شما وقتي نبودي پشت سرت حرف زد كه تا اونجايي كه تونستم جوابشو دادم و الان هم رسما اعلام مي كنم
1ـهر وقت اقا مسيح يه پست تو اين تاپيك بدن با اجازه پيمان خان من اول جوابشو مي دم تا فكر نكنه خيلي ادم خوبيه..واسه همه كار خوب كرده و خلا صه بچه مثبته نه داداش من ..با ابنكه رو ي شما شناخت نداشتم توي اين يك هفته خوب شناختمت
2ـاز اين به بعد من خودمو تحريم مي كنم هر تاپيكي كه ايشون درست كردن من اصلا توش پست نمي نويسم و مشكلات دوستان رو در شماره 2 اون تاپيك بشون مي گم و يا از طريق pm و همچنين در هر كدوم از تاپيك هاي بنده و يا تاپيك هر بنده خداي ديگه كه ايشون توش پست بفرستن اصلا پستي ارسال نتميكنم به عبارت ديگه بنده فكر مي كنم كه ايشون توي سايت اقا مجيد عضو نيستن...

amir_s

Active Member
من از هيچ كس طرفداري نمي كنم
ولي حرف هاي اقا پيمان بيشتر رو حسابه
اقا پيمان گفتن :
من مشتاقانه منتظر اثبات ادعای تو در مورد گشتن من در تاپیک ها و ‌ توهین کردن به تمامی‌ کاربران هستم

--------
منتظريم

Maxton

Active Member
در ضمن بايد بگم اقا پيمان خيلي داره بت لطف مي كنه كه تو رو بن نكرده....

EHSAN_J

Active Member
من شرمنده همتون هستم
ولي چندتا مورد بود مي خواستم بگم :
1 - مسيح خيلي مدير خوبي است و من تا حالا از اون چيزي نديده ام و تا حالا نديدم به كسي بي احترامي بكنه
2 - اگه مسيح كاري كرده به خودش مربوطه تا وقتي كه كسي ازش شكايت نكرده نبايد محاكمه بشه
3 - آقا پيمان شما كه فرد با ادبي هستيد بهتر نبود ارسال بي ادبانه دوستتان را ويرايش ميكرديد تا كسي از دست شما نبيند
4 - من واقعا متاسفم كه سايتس به اين خوبي داره اين جوري خراب ميشه من خودم به شخصا ديگه خيلي كم تو سايت مي آيم چون همش ديگه توش دعوا است البته اون وقتي هم كه مي آمدم نميگم خيلي آدم ژر كار و خدايي بودم ولي اگه كاري از دستم بر مي آمد انجام ميدادم ولي حالا . . . .
5 ـ بهتره هرچي زودتر به اين قبيل بحثها خاتمه داده بشه چون براي هيچ كسي فايده اي نداره
6 ـ آقا مجيد و بابك عزيز بهتر نيست در اين مورد شما دخالت كنيد و بحثها را تمام كنيد

من به خدا ديگه خسته شدم از اين همه اعتراض

در آخر از همه معذرت مي خواهم اگر به شخص خاصي توهين كردم به خدا منظورم به شخص خاصي نبود
فقط يادمون باشه كه قديمي هاي سايت قابل احترام هستن چون هرچي باشه قديمي ترن

:wink:

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

1. آزاده خانم من كي گفتم كه شما آشبو درست كرديد. من حرفم چيز ديگه بود و به نظرم به هيچ وجه درست نيست كه از پيغام هاي خصوصي كه بين شما و آقا پيمان رد و بدل شده استفاده مي كرديد !

2.مهدي جان شما هر چقدر هم كه ناراحت بشيد نبايد به هيچ كس توهين كنيد.

3. معين جان منم با شما موافقم و اميدوارم كه شاهد اينجور مسايل نباشيم ديگه.

4. گاهي آدم با يك اشتباه همه كرده هاي خوبش را خراب ميكنه ! پس لطفا دقت داشته باشيد كه موقع صحبت كردن چه چيزهايي را بر زبان مياريد ( نميخوام درس اخلاق بدم ! چون اصلا در اون حد نيستم. فقط به خاطر يكسري دلايل دلگير هستم)

بازم از همه عذر ميخوام و اميدوارم كه مشكل حل بشه.

و اما بازم آزاده خانم ! كار شما صرفا اشتباه نبوده ! هر 3 نفر تا حدودي مقصر بوديد ! و حتي شايد خيلي بيشتر من ! چون اولين پست غير از پستهاي شما و مسيح خان در اون تاپيك مال من بود! من به حالت طنز نظرم را گفتم تا آقا مسيح و شما متوجه كارتون بشيد و در عين حال ناراحت هم نشيد. اما باز هم ادامه پيدا كرد و كار شما به توهين به يكي از بچه ها كشيده شد و ... كه در ادامه آخرين چاره براي پيمان خان همون كاري بود كه كردند و شايد اگر من هم بودم همين كار را ميكردم.
من قصد طرفداري ندارم اما كار شما به هيچ وجه درست نبوده !

آقا پيمان و آقا مسيح من از شما خواهش ميكنم تورو خدا بحث را در همين جا تمومش كنيد ! جوري شده كه اين تاپيك داره روي فعاليت خيلي ها من جمله خود من تاثير ميزاره و نه تنها هيچ سودي نداره ادامه بحث بلكه باعث ايجاد كدورت هاي بيشتر و همينطور تضعيف بار علمي سايت ميشه و ...

آقا مسيح و پيمان عزيز اگر واقعا به اين سايت اهميت ميديد خواهش ميكنم با يكم گذشت مانع از به هم ريختن دوباره اوضاع بشيد. مطمينا با خراب شدن دوباره اوضاع خيلي از كاربرهاي دو دل تصميم خودشون را قطعي ميكنند !

بازم ميگم با يكم گذشت ميشه همه چيز را عين اول كرد.

از اينكه بيشتر از حد خودم حرف زدم عذر ميخوام.

مخلصم
سايان

ali3279

Member
آقا منم با احسان موافقم بهتره هر چه زودتر تمومش كنيم با اين كارا هم آبروي خودمونو برديم هم آبروي سايتو

Hosein.NET

Member
واقعا جاي تاسف داره

سلام
ببخشيد من وارد اين تاپيك شدم و دخالت مي كنم اما چند تا چيز هست كه بايد بگم
واقعا چرا اين انجمن ها اينجوري شده؟
جرا به اينكه بريد جواب سوالاتي رو بديد كه بي جواب مونده اومديد اينجا جر و بحث را ميندازيد.
البته بلاخره بايد تكليف اين موضوع روشن بشه كه ديگه(اميدوارم)در اين سايت همچين چيزايي پيش نياد.
فقط يكي 2 روز ديگه صبر كنيد ببينيد بحث اين تاپيك به بالاي 10 صفحه ميرسه يا نه در حالي كه من خودم و چند تاي ديگه از دوستان سوالاتي پرسيديم كه چند ورزه هنوز هيچ جوابي براشون نيومده.
و اينكه درسته اينجا مشكلي پيش اومدهه ولي كاري درستي نيست كه بقيه خودشون و وكيل ديگران كنند و هر چي حرف نامريوطه از دهنشون بياد بيرون. واقعا جاي تاسف داره؟ البته منم مثل خيلياي ديگه شايد از اصل ماجرا خبر ندارم ولي هر چه كه هست كسي حق توهين به ديگران رو نداره.
مثل اينكه اين سايت bad word filtering نداره
البته فضولي نباشه ولي به نظر من بايد اين ماجرا را حل كرد كه نه ديگه از اين مسايل پيش بياد و درس عبرتي بشه براي آينده ي اين سايت و ما :oops:
من نميدونم اين آقا majid كجاست؟
خلاصه اگه حرفام كسي رو ناراحت كرده من همين جا معذرت ميخوام.
همتونو دوست دارم :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
حسين جان ما اينجا وكيل وصي كسي نيستيم. ما اينجا يك جو صميمانه داريم و مثل يك خانواده هستيم كه گهگاه اينجور موارد توش طبيعيه !

مطمين باشيد جواب سوالات شما هم بي جواب نميمونه و اگر كسي بدونه دير يا زود جواب داده ميشه !

من خودم به ضخصه اگر لازم باشه نعداد صفحات را به 100 ميرسونم تا اين مشكل حل بشه. اگر اينطوري حل بشه من هر چقدر بتونم كمك ميكنم!

در مورد توهين حق با شماست و منم خواهش كردم كه كسي توهين نكنه !

سايان

Peyman-Pop

Active Member
قبل از اینکه چهره واقعی‌ این فرد رو برای همه شما مشخص کنم لطفا تمامی‌ شما که این مباحث رو دیدید به این تاپیک مراجعه کنید و ببینید بحث از کجا شروع شد و چرا شروع شد :

http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=20565

چت این آقا که مثلا مدیر انجمن ما هستن رو با این خانم ببینید و تذکری که من با کنایه به خانم آزی برای درست نبودن کارشون دادم و حالا جواب محبت آمیز آزی خانم در جواب تذکر من و باقی‌ کاربران رو ببینید و همتون ببینید این خانم که دم از حق و منطق میزنه چطور با منطق مخالفه و منرو آدم منطق نما می‌خونه که تو بحث هایی‌ که بهم مربوط نیست دخالت می‌کنم .

پس اونجا به قول سایان عزیز دیدم دیگه منطق جوابی‌ نمیده و اون قفلی‌ که بخاطر مسیح و احترام بهش تا اون موقع به اون تاپیک نزدم اون موقع زدم. گفتم اگر این خانم از قوانین و کار انجمن ها خبر نداره آقا مسیح مدیر ارجمند انجمن ما حتما داره و جلوی خودش و ایشون رو میگیره که رک میگم اشتباه کردم و نمیدونستم این آقا خیلی‌ چیز هارو به انجمن ترجیح میده.

هنوز مونده آقا مسیح، این کوچکترین گند کاریت در این انجمن بود .

پیمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا