مدير كل انجمن‌ها شده عامل شر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masih

Well-Known Member
آقاي مدير كل انجمن‌ها! حالا كه حرف دهنت رو نميفهمي و هرچي به دهنت مياد ميگي بهتره بحث بيشتر باز بشه!

اولا بهتره براي حرفهات دليل و مدرك بياري! تو كه اعتقاد داري من دارم توي اين انجمن‌ها دختر بازي ميكنم (كه البته اينو به صورت كاملا مودبانه بيان كردي) بهتره اسم حداقل 3 تا از اين دخترها رو براي من و همه كاربران بگي اگر نه برات گرون تموم ميشه!

دوما تو نتها توي تاپيك موردنظرت مودبانه با من و اون كاربر دختر صحبت نكردي بلكه لحن صحبت سرشار از توهين و بي‌ادبي بود. خواهش ميكنم ************ رو كه ميكني ماست‌مالي نكن!

سوما تعداد زيادي از كاربران قديمي اينجا رو رفتار زشت و توهين آميز تو فراري داده. منظور من سامان نيست. اينو خودت هم خوب ميدوني. منظورم كاربراني هست كه فقط براي كمك اينجا بودن و ******** تو باعث فراري دادن اونها شده! تو نتها كاربران رو فراري ميدي بلكه مديران انجمن رو هم داري يكي يكي فراري ميدي.

مسيح.

Masih

Well-Known Member
پيمان دو راه بيشتر نداري:

1- يا اسم سه تا كاربر دختري رو كه تو ميگي من طرح دوستي باهاشون ريختم اينجا افشا ميكني

2- يا اينكه يه تاپيك ميزني و رسما از من عذرخواهي ميكني به خاطر چرندياتي كه گفتي!

مسيح.

Masih

Well-Known Member
mrgootik گفت:
ya az inja farar mikoni

نه آقا! نگران نباش! پيمان مثل بختك افتاده رو مديريت و ولش هم نميكنه! چند وقت پيش كه من بهش برگشتم گفتم كه آقا پيمان اين انجمن‌هايي رو كه مدير نداره و من هم تخصصش رو دارم هر كدوم رو صلاح ميدوني بده به من كه انجمن‌ها بهتر و بيشتر پيش بره.... ميدوني برگشته چي ميگه؟ ميگه: خوب يه دفعه بيا جاي من و مجيد رو هم بگير! 8O
به نظر شما يه آدم تا چه اندازه ميتونه **** باشه كه اين حرف رو بزنه؟!

(گفته بودم كه قضيه رو بيشتر براي بچه‌ها ميشكافم پيمان! خودت خواستي كه لعنت بر خودت باد! اگر هرچه سريعتر يكي از دو راهي رو كه بهت پيشنهاد دادم انتخاب نكني بيشتر از گندكاريهات اينجا ميگم كه همه متوجه لياقت و توانايي‌هاي بالاي تو در گند زدن به يك محيط علمي بشن!)

مسيح.

kami_mz

Well-Known Member
بابا ما يه سه روز نبوديم.
تو اين خراب شده چه خبره بابا؟

siavash-tanha

Well-Known Member
مسيح جان بهتر نيست در پيغام خصوصي از پيمان بخاي

با توهين كه كاري پيش نميره

من احترام زيادي برا شما و پيمان دارم

بهتره دوستي چندين سالتونو اينجوري از بين نبرين

من مخلص شما و پيمان و كامي جان كه بهترين مديراني بودين كه تا حالا ديدم هستم

مخلصتم

siavash-tanha

Well-Known Member
بخدا اين كارا درست نيست :roll:

آزاده خانم مسيح جان خوبيت نداره

خواهشن بيان و كوتاه بيان

مخلصتونم

kami_mz

Well-Known Member
من کاري کردم مگه؟ اگه آره من اشتباه کردم. من معذرت مي خوام. منو ببخشيد. به خدا نفهميدم.

Masih

Well-Known Member
siavash-tanha گفت:
بخدا اين كارا درست نيست :roll:

آزاده خانم مسيح جان خوبيت نداره

خواهشن بيان و كوتاه بيان

مخلصتونم

نه سياوش! اين يه بار حتي اگر آزاده كوتاه بياد من كوتاه نميام! اين آقا فكر كرده چون خودش اين كاره‌است بقيه هم مثل خودشن! نه آقا جون! اين خبرها هم كه شما فكر ميكني نيست! سياوش؛ تو خودت نگاه كن به پيغام خصوصي كه براي آزاده زده. اين توهين مستقيم نيست؟ به هر حال گفتم؛ من به كسي كاري ندارم. هركس وكيل خودشه. من از حقم نميگذرم! يا عذرخواهي رسمي ميكنه يا اينكه من ميدونم و اون. از تاريخ ارسال اين نامه به مدت 12 ساعت هم بيشتر فرصت نداره. يا بايد بياد از خودش دفاع كنه يا با زبون خودش بگه كه اضافه تر از حدش دخالت كرده تو امور بقيه!

مسيح.

siavash-tanha

Well-Known Member
kami_mz گفت:
من کاري کردم مگه؟ اگه آره من اشتباه کردم. من معذرت مي خوام. منو ببخشيد. به خدا نفهميدم.

كامي جان اگه منظورت اون پست بالامه - من ميخاستم بگم شما سه نفر بهترين مديراني بودين كه ديدم

و گرنه من هيچوقت از شما و پيمان و مسيح جان چيزه بدي نديدم

كامي جان تو گلي گل :oops:

بازم معضرت

مخلصتونم

Masih

Well-Known Member
kami_mz گفت:

عزيزم منظورم اين نبود كه تو اشتباه كردي! اشتباه از منه كه دارم اعصاب بقيه رو خورد ميكنم اما بالاخره يه روزي يه جايي بايد اين كار انجام ميشد!

مسيح.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقايون جريان چيه ؟ :roll:

من يه مدتي نبودم از همه چيز بي خبرم :lol:

آقا اگر بحث معذرت خواهي و اين حرفها هستش من معذرت ميخوام از طرف هر كسي كه اشتباه كرده..

فقط يك توضيح كوچيك ميدي جريان چي بوده؟

مجيد

aghahamidgol2

Active Member
هنوز هم متاسفانه ما روابط دختر و پسر رو يك چيز خيلي بزرگي مي دونيم و بزرگش مي كنيم
واقعا من از خيلي جهات با مسيح موافقم اين شماره هاي دويي كه مي آيد جلوي اسم هاي كساني مثل من و سامان الكي نيست :)

=royal=

Member
آره راست ميگه مجيد جان بگيد ما هم بفهميم
------------------
آقا حالا كه دعوا شده بذار ما هم داغ دلمون رو تازه كنيم:
آقا بگم؟ نه نميگم
بابا نميگم ديگه نميشه. اي بابا حالا كه اسرار ميكنيد ميگم:
اين سامان نامرد من بهش گفتم كه اگه بياد و اون فحش هاش رو پس بگيره من هم اون حرفي رو كه گفتم پس ميگيرم ولي اون نامرد هم توي تاپيك به منم فحش داد و هم توي نامه ي خصوصي
و آقاي مسيح اگه يادت باشه اون چند وقت پيش ها هم كه من باهاش دعوام شده بود
خودت گفتي كه حالا كه توي تاپيك كه فحش نداده و حالا فحش داده و اگه بخواي ببيني توي
پيغام خصوصي بهم بگو
من ميخوام بگم كه اين افرادي مثل سامان سويدن بايد برن بيرون كه اين طوري توي تاپيك فحش ميدن(اگه كسي مدرك خواست توي پيغام بگه)
من اين ها رو نوشتم به خاطر اين كه سامان نيومد با اين كه فحش داده بود معذرت خواهي كنه :x

aghahamidgol2

Active Member
واقعا متاسفم كه ديگه محيط انجمن ها عوض شده به جايي كه بياييم چيزي ياد بگيريم همش دنبال دعوا هستيم و كل كل :(

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

مسيح جان من از كل جريان خبر دارم .

شايد كار پيمان خان را تاييد نكنم ولي از جهاتي من باهاش موافقم!

به يكي دو دليل كه بماند. اما (شرمنده بازم ميگم به من هيچ ربطي نداره ، و من نيستم كه بايد اين چيزها را بگه ) به نظرم به هيچ وجه كار شما درست نيست !

نبايد يك اشتباه را با اشتباه خرابترش كرد! به نظرم اصلا درست نبود كه شما اين تاپيك را ميزديد ! و بدتر از اون توهين به هم ديگه بود. كاربرها از شما انتظارات بيش از اين دارند. كار آزاده خانم هم به هيچ وجه درست نبود ! چه در اون تاپيك كذايي و چه در اينجا !

به هر دليل اگر من از يك نفر هم متنفر باشم دليل نميشه كه بيام حرفهاي خصوصي بين خودمون را در يك تاپيك عمومي مطرح كنم!

من سعي ميكنم هيچ وقت خودم را قاطي اينجور ماجرا ها نكنم و طرف هيچ كس را هم نگيرم. هميشه سعيم بر اين بوده كه يه جورايي طرفين را با هم آشتي بدم.

حقيقتش آقا مسيح من در همون تاپيك مورد بحث نظرم را به حالت طنز گفتم تا به شما برنخوره در حاليكه انتظار داشتم خودتون متوجه قضيه بشيد.

شما در اون تاپيك باهم خوش و بش و شوخي ميكرديد (من اصلا مخالف اينم كه روي اينا اسم دختر بازي و امثالهم گذاشته بشه) در حاليكه تاپيك يك تاپيك عمومي بود و هست ! و هرچيز مقررات خودش را داره. قبول كنيد كه جاي اون حرفها در اون تاپيك نبود. به خصوص وقتي كه يك نفر مدير هم باشه!. كاربرها از مديران انتظارات خيلي بيشتري دارند .

و آخرين مورد كه اميدوارم ناراحت نشيد! شما كه خودتون واقفيد كه اين انجمن و سايت يك انجمن علمي هستش و جاي اينجور حرفها به هيچ وجه..! پس بهتر نبود كه اين بحث ها را در اينجا و در اين تاپيك مطرح نميكرديد. راهي كه الآن داريم ميريم عين يكي دو ماه قبل هستش !

در ضمن دوستان خواهشا از اظهار نظر هاي بي مورد جدا پرهيز كنيد ، چرا وقتي ما از كل ماجرا خبر نداريم يا حداقل خيلي از چيزها را نميدونيم بايد زود قضاوت كنيم؟

اميدوارم من را ببخشيد و از حرفهايي كه زدم ناراحت نشده باشيد.

من به شخصه براي شما آقا مسيح و همينطور آقا پيمان احترام خاصي قايل هستم.

اميدوارم انجمن روال قبلي و رو به رشد خودش را از سر بگير.

مخلصم
سايان

Maxton

Active Member
اقا مسيح من خواستم تو تاپيك قبلي شما بتون چيز بگم كه ديدم پيمان جان قفلش كرده ببين داداش اگه اون راضي بشه من راضي نمي شم هر كس و ناكسي هر غلطي دلش مي خواد در مورد مديرا مخصوصا پيمان جان و جناب مرزبان انجام بده لذا يا حرف دهنتو مي فهمي يا يه كاري مي كنم كه ديگه تو اين سايت افتابي نشي در ضمن دختر بازي هاتونم ول كنيد هر غلطي مي خويد بكنيد بكن اما نه تو اين سايت دوست ندارم كگسي اينجا رو به گند بكشه اگر مكن اختيارات داشتم درس خوبي بهت مي دادم اما چون ندارم يه جور ديگه حالتو مي گيرم...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا