مدير كل انجمن‌ها شده عامل شر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mandana

Active Member
مسيح جان شايد مدير خوبي بوده ولي با وجوديكه ميبينه جو انجمنها چجوريه بازم اينجا تاپيك زده.در حالي كه اگه يك صدم مقداري كه پيمان نگران سايت و وضعيت اونه اونم نگران ميبود اين مسائل پيش نمي اومد.بهر حال پيمان اختيار داره كه اگه كسي رو خواست مدير كنه يا اگه نخواست عزلش كنه.ولي مسيح با اين حرف زدنش آبروي هرچي مدير اخراج شده بود برد.من شايد از سامان دل خوشي نداشته باشم ولي اون حداقل اولا خودش استعفا داد ثانيا اين بچه بازي ها رو در نياورد.

من واقعا متاسفم.آقا مسيح خيلي از دوستاني كه اينجا دارن از شما طرفداري مي كنن احتمالا اون تاپيك كذايي رو كه بحث ازونجا شروع شد نخوندن.مسلما اگه بخونن نظرشون بر مي گرده

من فكر كنم جزو اولين كسايي بودم كه اون تاپيك رو خوندم
بچه ها مي دونن وقتي كسي تاپيك كمك مي زنه هرچند زياد چيزي بلد نيستم ولي سعي مي كنم به طرف كمك كنم.چه ودم و اگه خودم بلد نباشم آي دي كسي كه مشكل طرف رو ميتونه حل كنه بهش ميدم

ولي خداييش وقتي اون تاپيك رو ديدم احساس كردم كه مسئله كمك نيس يه چت رومه كه دو نفر دارن اونجا اختلاط مي كنن
بله شماها شايد بگين كه اينكار دختر بازي نيس ولي در جايي كه براي كمك و مساىل گرافيكي دور هم جمع شديم يه همچين نمونه هايي شرم آوره
خوب داداش من ميخواستين چت كنين درست ميرفتين يه پيغام خصوصي ميزدين تا انقدر دردسر نشه
آزاده خانوم شمايي هم كه دم از قرن 21 ميزني و ميگي ماها مثل قاجاريا فكر مي كنيم بهتره يه نگاه به سطح فكر خودت بندازي بعد بگي
احتمالا زمان ناصر الدين شاه هم دخترهايي مثل تو بودن كه باعث شدن اون افكار در اون زمان بوجود بياد

البته من نميگم همه دخترا كوته فكر هستن به كسي توهين نباشه ولي افرادي مثل تو كه نمي فهمن چهخ چيزي جاش كجاس از كوته فكر هم يه پله پايين ترن

عذر ميخوام من نمي خوام كسي رو ناراحت كنم ولي وقتي ميبيني تاپيكتو قفل كردن يعني جاش اينجا نيس بعد دوتا تاپيك ديگه ميزني و جو رو بهم ميريزي ازين بدتر حقته

ولي به قول معروف بعضي چيزا ارزش ندارن كه بخوام خودمو بخاطرش ناراحت كنم و بعضي اشخاص هم هستن كه اين همه چيزي براشون نوشتم فقط وقتمو هدر دادم چون بعضي اشخاص درست بشو نيستن
اينم گفتم كه اگه اين تاپيك رو قفل كردن باز به هواي اينكه كسي ازت طرفداري مي كنه يه تاپيك ديگه نزني

در ضمن اگه پيمان توي سايت گندكاري كرده(كه البته از شخصيت اون بعيده)حداقل جلوي چشم بقيه اينكار رو نكرده
از اول هم بهت گفت با پيغام خصوصي اگه اينكار رو بكني كسي حق نداره بهت چيزي بگه ولي...
به هر حال همينقدر كه نوشتم بسته

وقتمم هدردادم چون فكر نكنم با اين حرفها بري و به درون خودت نگاه كني بلكه بعد مياي و منو متهم به گند كاري ميكني:lol:
كه ازت بر مياد براي همين از حالا بگم زحمت نكش همه بچه ها منو ميشناسن و افرادي مثل تو با حرفهاشون نمي تونن منو ناراحت كنن

خوش باشي.البته نه اينجا

Ghamnevis

Well-Known Member
فقط اميدوارم مشكل هر چه سريعتر حل بشه و قضيه فيصله پيدا كنه

همين و بس !

مخلصم
سايان

siavash-tanha

Well-Known Member
آبتين جان من همون اول قبل قفل شدن اون تاپيك تو اون تاپيك ميرفتم اما ديدم چت بين دونفره منم دخالت نكردم چون مسيح يكي از كاربران قديمي سايت بودن بود لازم نديدم تو چت شون دخالت كنم ( وگرنه تو منو ميشناسي كه :wink: )

در ضمن من به پيمان خيلي احترام ميزارم و قاپلم چون من هر چي باهاش برخورد داشتم هم آدم منطقي و هم بسيار آراميه و حق ام ميدم به پيمان چون بنظر من تو اون تاپيك هيچ توهيني به هيچ كس نكردن <<===

فقط من گفتم و بازم ميگم پيمان جان همون اول بايد تاپيك چت اونجوري رو قفل ميكردي و يه تذكر ام به آزي خانم و مسيح جان ميدادن

من طرفداري هيچكي رو نميكنم ولي حق و بايد گفت

مخلصم

Maxton

Active Member
به پيشنهاد اقا مجيد من ديگه ادامه نمي دم فقط همون طور كه گفتم رابطمو با ايشون قطع ميكنم و يك سري چيز ديگه هم بود كه به احترام اقا مجيد نمي گم...

siavash-tanha

Well-Known Member
در ضمن آزاده خانم اگه ام پيمان هر چي به شما گفته شمام جوابشون بايد در پيغام خصوصي ميدادين

اين رسمش نيست

Gate Keeper

Well-Known Member
چيه باز ما با روابط دختر پسر تو يه محيط مجازي مشكل پيدا كرديم!؟:)
مشكلي هم هست از ديد خودتون مشكله!
من كه مشكلي نميبينيم
بابا بندازين دور اين حرفا رو...به كارتون برسين

iman_ebru

Active Member
مسيح جان منم يه جا ديگه جريان تو رو داشتم و براي همين بهتر دركت ميكنم و منم با تو موافقم. وقتي كاربزي مثل مهرداد يا عده زيادي از دوستان كه هدفشون تو سايت فقط كمك كردنه و وقتي كه ميزارند ميرند و كسي هم نيست بياد بلاخره يا آشتيشون بده يا اصلا به نظراتشون احترام بزاره و چيزي بگه امروز بايد شاهد اينجور مشكلات هم باشيم.
اين همه كاربر تو اين انجمن عضو شدن و وقتي سر مديريت انجمن تاپيكي ارسال ميشه تا اين تاپيك قفل بشه فقط يه عده ميان نظر ميدن.
من اينجا يه خورده اي از مجيد هم گله دارم.
آقا مجيد خودشون هم بايد هر از گاهي به نحوه مديريت انجمن ها توجه كنن و حتي از رضايت كاربراي عادي از مديران مطلع باشند و گر نه اگه مدير يا مديران با كاربرا اختلافي داشته باشن مدير به يوزر ها و اونا هم به مديرا گير ميدن و آخرش همين ميشه.
همه بايد توجه كنند كه همه ما بطور تقريبا صميمي اينجا عضو هستيم و زندگي ميكنيم و مشكلات خودمون رو برسي و حل ميكنيم و يه اختلاف ساده ميتونه يه جور انقلاب ايجاد كنه و مجيد آنلاين همون مجيد آنلايني كه موقع نصب انجمنش ازش انتظار ميرفت
نباشه.
رفتن يا بقول مسيح فرار عده اي از كاربرا بايد موضوع مهمي براي مدير و مديران انجمن و سايت باشه چرا كه اينجور چيزا هر روز ميتونه اتفاق بيفته.

اينو بگم كه من با شخص پيمان مشكلي ندارم و به اندازه يه دوست و مدير انجمني كه من بيشتر وقتم رو تو اون انجمن ميگذارم براش ارزش قايلم ولي ميخوام اينو بگم كه مثلا ديشب پيمان يكي از تاپيكاي منو به توجيه خودش از اينجا خذف كرد. براي من خيالي نيست چون قبول ميكنم كه اون مديره و اينجا كسي حرف منو گوش نميده كه بخوام اعتراض كنم.
فقط ميخوام اينو بگم كه پيمان و مجيد و بقيه مديران و دوستان توجه كنن كه اين تاپيك امروز ساعت 9 ارسال شده و الان ساعت 7 و خرده ايه و هنوز 12 ساغت كامل نشده 4 و 5 صفحه پر شده و نهايتا اگه حذف يا قفل نشه فك ميكن توش 000 هم داشته باشم.
اين موضوع اينو نشون ميده كه اين مشكل همه ماست و بايد هر طوري كه هست حل بشه. يا بايد مجيد در مورد نحوه مديريت كل انجمن و انجمن ها تجديد نظر كنه يا منتظر اون روزي باشه كه ديگه كس بدرد بخوري تو سايت نباشه.
من خودم طبق تاپيك مهرداد و بقيه دوستان كه ازش طرفداري كرده بودن و تحريم ارسال و رپلاي كرده بودن اعلام كردم كه آقا به احترام بزرگترها و كسايي كه قبل از من عضو شدن و واقعا از لحاض علمي هم جلوتر از من هستن و صدها بار كمكم كردن منم نه نامه ارسال ميكنم و نه به كسي جواب ميدم. ولي بهد يه هفته ديدم همونايي ( البته بعضي ها ) كه طرفداري مهرداد رو ميكردن تو انجمن دارن ميچرخن. منم با خودم گفتم كه حالا كه حركي حركيه ما هم يكيش. تا اين روز.
واقعا اين شده و كسي دنبال حل مسايل و سوء تفاهمات و مشكلات نيست. هر كس به نعبه خودش يه جوري از كنار مشكلات ميگذره.
من اگه بجاي آزاده و مسيح بودم هيچ وقت كوتاه نميومدم

azii عزيز:
از ارسالهاي شما مشخصه كه شما زياد تو انجمن نبوديد و براتون زياد مهم نيست ولي ما اشخاصي مثل خود مسيح يا سياوش يا عليرضا و خيلي هاي ديگه رو داريم كه واقعا تو انجمن زخمت ميكشن .
اگه چند هفته پيش مهرداد قول داد تا انجمن درست نشه اينجا نياد چند روز بعد هم بايد شاهد خداحافظي دوستاني كه اسمشون رو گفتم و كلي افراد . اساتيد ديگه باشيم.
مجيد بايد اينو بدونه كه اگه مجيد آنلاين مجيد آنلاين شده فقط بخاطر ارسالهاي كاربرا بوده و كيفيت و خوش نامي اينچنين سايتهايي كه در زمينه آي تي و كامپيوتر كار ميكنن به عمر زياد و تعداد ارسال ها نيست بلكه به مفيد واقع بودنه.
فعلا تا اينجا كفيه. خيلي دوست دارم نظر بقيه رو هم بدونم

Peyman-Pop

Active Member
Masih گفت:
چند وقت پيش كه من بهش برگشتم گفتم كه آقا پيمان اين انجمن‌هايي رو كه مدير نداره و من هم تخصصش رو دارم هر كدوم رو صلاح ميدوني بده به من كه انجمن‌ها بهتر و بيشتر پيش بره.... ميدوني برگشته چي ميگه؟ ميگه: خوب يه دفعه بيا جاي من و مجيد رو هم بگير! 8O
به نظر شما يه آدم تا چه اندازه ميتونه **** باشه كه اين حرف رو بزنه؟!

(گفته بودم كه قضيه رو بيشتر براي بچه‌ها ميشكافم پيمان! خودت خواستي كه لعنت بر خودت باد!
..........
مسيح.

مسیح واقعا و واقعا متاسفم كه از اونکه فکر می‌کردم بچه تری و از این بیشتر متاسفم که تابحال مدیر دروغ گو و دورویی‌ مثل تو داشتیم که وقتی‌ میبینه حرفش به جایی‌ نمیرسه با دروغ می‌خواد حرفش‌ رو اثبات کنه .

اما غصه نخور با آدم هایی ‌با افکار بچه گانه مثل تو زیاد برخورد داشتم. حالا دروغت رو برای همه افشا می‌کنم تا بلکه خودت از خجالت این دروغ بزرگی‌ که گفتی‌ بری و هیچوقت اینجا برنگردی که نه تنها مدیران بلکه کاربران هم چنین آدم های رذل و دورویی‌ رو در این انجمن نمیخوان .

عزیزان جناب آقا مسیح ما ادعا کرده به من گفته منرو مدیر انجمن های دیگه بکن و من در جواب گفتم بیا یهو جای مجید و منو بگیر .

خوب حالا متن کامل اون جریان که اصلا ربطی‌ به مدیریت انجمن های این آقا نداشته و جریان مربوط به قرار عمومی‌ تهران بوده میزارم ، خودتون متن رو بخونید و ببینید چطور این آقا برای خودش داستان های خیالی‌ میسازه و مدیریت انجمن های خودش که اصلا ربطی‌ به این جریان نداشته رو با اون مرتبط میکنه تا بلکه بتونه یکجوری خودش رو جلوی کاربران مظلوم نشون بده .

ادعای کامل این آقا :

Masih گفت:
چند وقت پيش كه من بهش برگشتم گفتم كه آقا پيمان اين انجمن‌هايي رو كه مدير نداره و من هم تخصصش رو دارم هر كدوم رو صلاح ميدوني بده به من كه انجمن‌ها بهتر و بيشتر پيش بره.... ميدوني برگشته چي ميگه؟ ميگه: خوب يه دفعه بيا جاي من و مجيد رو هم بگير! 8O
به نظر شما يه آدم تا چه اندازه ميتونه **** باشه كه اين حرف رو بزنه؟!

جالبتر تر از اون ادعای واضح میگم کثیف ایشون برای گفتن حقیقت :

(گفته بودم كه قضيه رو بيشتر براي بچه‌ها ميشكافم پيمان! خودت خواستي كه لعنت بر خودت باد!

حالا متن کامل جریان و حقیقت موضوع :

آقا مسیح ما از اونجا که همیشه علاقه خاصی‌ به مدیریت و خود برتر بینی‌ داره در جريان تور تهران منو مجید یک غلطی‌ کردیم مدیریت تور تهران رو به ایشون دادیم البته خیلی‌ خوب تور رو برگزار کرد که همونجا هم با اینکه از دستش دلخور بودم بازم ازش تشکر کردم اما این فقط ظاهر ماجرا بود و از مسائل پشت پرده و حس غرور ایشون در این مدیریت کسی‌ خبر نداره .

من در تاپیک تور تهران جواب یکی‌ از کاربران رو به این شکل دادم :

Peyman-Pop گفت:
Bijan گفت:
ببينم هيچ راهي نداره ما يک نفر را با خودمون بياريم که عضو اينجا نباشه؟ فقط يک نفر؟

تو رووووووووووووو خدااااااااااااااااا

چرا بیژن جان می‌شه .

فقط باید زودتر نام ایشون رو هم ثبت نام کنید و با مسیح هماهنگ کنید .

پیمان

در بالا دقت کنید با اینکه قرار ما از اول داشتن همراه با کاربران بود باز هم من نام مسیح رو به عنوان مدیر این تور بردم و گفتم موضوع باید با ایشون هماهنگ بشه.

ارسال های مجید به عنوان مدیر اصلی‌ این سایت و برگزار کننده این تور رو هم حتما دیدید، حتی‌ مجید با اینکه مدیر اصلی‌ و برگزار کننده این تور بود باز هم مسائل رو از مسیح میپرسید و به اون واگذار میکرد که نیاز به توضیح نیست و همه شما خودتون دیدید. مجید با این اوصاف باز هم دخالت در امور این تور نمیکرد و فقط در این مورد با مسیح مشورت میکرد و نظر خودشو میگفت.

حالا جواب ایشون و برخوردن به حس غرور ایشون در انجمن مدیران رو میبینیم :

Masih گفت:
ميشه خواهش كنم مجيد و پيمان اينقدر توي اون تاپيك در مورد ميتينگ نظر ندن؟!! برنامه‌ها رو دارين به هم ميريزين! اگر كسي رو مسئول انجام كاري كرديد پس ديگه خودتون چرا دخالت ميكنيد؟ پس فردا اگر پول كم اومد يا زمان قرارها بدجوري قروقاطي شد همه از چشم من ميبينن!

مسيح.

حالا جواب من با ناراحتی‌ کامل از غرور ایشون (‌‌ ولی‌ در عین ناراحتی كاملم‌ با خنده ):

Peyman-Pop گفت:
Masih گفت:
ميشه خواهش كنم مجيد و پيمان اينقدر توي اون تاپيك در مورد ميتينگ نظر ندن؟!! برنامه‌ها رو دارين به هم ميريزين! اگر كسي رو مسئول انجام كاري كرديد پس ديگه خودتون چرا دخالت ميكنيد؟ پس فردا اگر پول كم اومد يا زمان قرارها بدجوري قروقاطي شد همه از چشم من ميبينن!

مسيح.

بابا عجب بیجنبه ای هستی‌ تو ! :lol:

خدا نکنه کاری رو به تو بسپارن .....

پسفردا فکر کنم مارم از سایت بندازی بیرون :wink:

همش من یک نظر دادم اونم گفتم باید با مسیح هماهنگ کنید حالا این کلاس کار مدیریتت رو واسه سفر زیر سوال برد :roll:

پیمان

این در مورد حرف من که کجا گفتم و چرا گفتم جای مارم بگیر که خلاف ادعای دروغین و بچه گانه ايشون هيچ ربطی‌ به مديریت انجمن های اين آقا نداشت.

و اما در مورد درخواست آقا مسیح برای مدیریت، فکر کنم خوب یادت بیاد جناب مسیح تنها کسی‌ که راضی‌ بود مدیریت یک انجمن دیگرو بهت بده من بودم و طبق صحبت هایی‌ که باهم کردیم مدیریت انجمن Dreamweaver رو هم بهت دادم . فکر کنم خوب یادت باشه, گرچه تو الان خودتم حاشا میکنی‌ .

بعد از اون هی‌ به من اصرار کردی تورو مدیر یکی‌ از انجمن های "نظرات و پيشنهادات" و يا "نيازمنديها" بکنم که من می‌گفتم حالا واستا مدیریت یک انجمن تخصصی رو بهت میدم این دو انجمن چون مربوط به خود سایت می‌شه باید خودمون رسیدگی‌ کنیم. یکبار هم دلیل اصرارت برای مدیریت انجمن های دیگه رو ازت پرسیدم درست جوابی‌ که بهم دادی این بود :

انجمن من زیاد خبری نیست ،خلوته ...

در جواب گفتم باشه حالا انجمن هارو نگاه می‌کنم مدیریت یکی‌ از انجمن های تخصصی رو‌ بهت میدم .

و تو در جواب درست این جمله رو گفتی‌ :

فقط مدیریت انجمنی‌ رو بده بهم که یک انجمن شلوغ باشه حال بده ....

یادت که نرفته ؟ توی کلات ؟ قسمت حال بده رو یادته چه جوري تاکید کردی ؟

یادته که اونجا با خنده بهت گفتم آره دیگه یک انجمن شلوغ می‌خوای که دختر زیاد داشته باشه. در جواب فقط خندیدی .....

گرچه می‌دونم از اونجا که آدم دورویی‌ هستی‌ راحت بلدی حاشا کنی‌. ولي فقط منتظرم این موضوع رو حاشا کنی‌ تا کاملتر به یادت بیارم، و اون با کارهایی‌ که در کلات بخاطر بدست اووردن مدیریت این انجمن های شلوغ کردی ........

دیگه فکر کنم همه فهمیده باشن اشتیاق تو برای مدیریت یک انجمن شلوغ برای چی‌ بود.

پس خودت از اینکه تا اینجا بچه ها چهره واقعی‌ تورو شناختن سرت رو بنداز پایین و از این انجمن برو وگرنه مطمئن باش با خجالت بیشتر از اینجا خواهی‌ رفت .

پیمان

Maxton

Active Member
پيمان جان به عنوان يه دوست بهت مي گم(البته اگر منو دوست خودت مي دوني)ديگه جوابشو نده..خوب ضايع شد رفت...

NextWorld IT

Active Member
بالاخره هر كس اشتباه ميكنه!
به نظر من كسي كه اشتباه كرده اينجا مسيح است اون هم نه به خاطر چت كردن بلكه به خاطر اينكه حتي بعد از اون مسيله حق را به خودش ميده؛!
من 100٪ اطمينان دارم كه پيمان جان تصميم مناسبي درباره قفل كردن تاپيك و تذكر به ازاده خانم و مسيح جان انجام داده اند
عاقلانه ترين راه ممكن يك معذرت خواهي علني است كه اميدوارم مسيح جان با بزرگواري انجام دهند!

درضمن در اين بحث خيلي ها كاسه داغ تر از اش شده اند! لطفا كمي رعايت كنيد!

Peyman-Pop

Active Member
siavash-tanha گفت:
مسيح جان بهتر نيست در پيغام خصوصي از پيمان بخاي

با توهين كه كاري پيش نميره

من احترام زيادي برا شما و پيمان دارم

بهتره دوستي چندين سالتونو اينجوري از بين نبرين
ابوذر جان دوستی‌ من و امثال من در مقابل یک دختر هیچ ارزشی‌ برای مسیح نداره .

مسیح خیلی‌ چیزهارو به منو انجمن و رفیقاش ترجیح میده .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
اول من از همه کاربران که اینبار مثل دفعه قبل همون اول تاپیک این آقا رو قفل نکردم عذر می‌خوام.

اگر اینبار همون اول این تاپیک قفل نشد به دو خاطر بود :

اول خیلی‌ از کاربران با این لحن تند مسیح و حرف ها و ادعا های ایشون دوست داشتن حقیقت رو بفهمن و من هم موظف بودم این جریانی‌ رو که این آقا بدون توجه به حساس بودن جو انجمن به انجمن های عمومی‌ کشونده کامل توضیح بدم تا خیلی‌ از کاربران که در جریان نیستن از ماجرا آگاه بشن.

دوم آزی خانم دوست آقا مسیح دفعه قبل در پیغام خصوصی‌ منرو آدم پست معرفی‌ کرد که بخاطر خودم تاپیک قبلی‌ آقا مسیح رو قفل کردم. در اولین پیغام خصوصی‌ برای ایشون توضیح دادم که بخاطر جو انجمن این قبیل مسائل باید قفل بشه اما از اونجا كه ایشون از دختران سال 2004 هستن منرو آدم نفهم و پست معرفی‌ کرد و منطق منرو به مسخره گرفتن .

برای همین ایشون لازم بود ببینن اگر چنین تاپیکی‌ باز بمونه نه تنها ضرری برای من نداره بلکه برای رو شدن چهره واقعی‌ خودشون جلوی همه ضرر داره.

آزی خانم کسی‌ که پیغام های خصوصی‌ رو به عمومی‌ میکشونه خیلی‌ کم سن سال تر از اونی‌ هستش که جواب های منطقی‌ بخوام به اون بدم برای همین وقتم رو برای شما یکی‌ نمیزارم و همین جواب هایی‌ که کاربران بهتون دادن برای اینکه خودتون از اینجا برید کافیه .

حالا دوست دارید مثل خودتون پیغام های خصوصی‌ رو به اینجا که ربطی‌ نداره بکشم و تمام توهین ها و فحش هایی‌ که به من در پیغام خصوصی‌ و مسنجر كرديد مثل خودتون اینجا بذارم تا حتی‌ در پیغام خصوصی‌ که به اینجا مربوط نیست کاربران ببینن حق با کیه ؟ و همه ببینن چقدر فحش هایی‌ که دادید تحمل کردم و حرفی‌ به شما نزدم تا بلکه شاید با این فحش ها آروم بشید ولی‌ در جواب فحش های بدتری میدادید ، میخواید بچه ها بیشتر چهره منطقی‌ شمارو ببینن ؟

مطمئن باشید اگر به پیغام خصوصی‌ باشه من بیشتر مشتاقم بچه ها پیغام های خصوصی‌ ردو بدل شده بین مارو ببینن تا اینقدر خودتون رو با دختران دیگه قاطی‌ نکنید و اونهارو با خودتون مقایسه نکنید. دختران این انجمن بخاطر یاد دادن و یادگیری میان اینجا نه بخاطر شوخی‌ , خنده و .... . من برای چنین افرادی با چنین درک بالایی‌ احترام قائل هستم نه برای دختری که بخاطر شوخی‌ وارد یک انجمن علمی‌ می‌شه و اینجوری انجمن هارو بهم میریزه و حرف همرو ناحق می‌خونه و خودش رو دختر سوپر استار سال 2004.

دیگه وقتم رو بیشتر برای دختری چون شما نمیزارم و امیدوارم خودتون از این انجمن با این گند کاری هایی‌ که کردید برید که مطمئن باشید دفعه بعدی که انجمن هارو اینجور بخواید بهم بریزید خودم مجبور به اخراج شما از این انجمن خواهم بود.

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
iman_ebru گفت:
رفتن يا بقول مسيح فرار عده اي از كاربرا بايد موضوع مهمي براي مدير و مديران انجمن و سايت باشه چرا كه اينجور چيزا هر روز ميتونه اتفاق بيفته.

ایمان جان حرف های جالب و قشنگی‌ زدی ممنونم ، اما برای اینکه یک نکته مهم هم برای خودت و هم برای کاربران در مورد کاربرانی‌ که از این انجمن رفتن مشخص کنم یک توضیح و مثال ساده باید بزنم تا دلیل رفتن بعضی‌ از کاربران خوب مشخص بشه .

سر جریان حذف تاپیک تمپ های خودت با اینکه برات پیغام خصوصی‌ زدم و جریان رو همون موقع توضیح دادم از من دلگیر شدی و چون دیدم جریان رو کامل نفهمیدی برات با کمبود وقتم دوباره جریان رو شرح دادم ولی‌ باز دوباره دیدم ناراحتی‌ و جریان رو کامل در مورد حذف تاپیکت نفهمیدی .

برای همین اینبار خیلی‌ کاملتر و با مدرک جریان رو برات توضیح دادم که درست اون شب با اینکه خیلی‌ کمبود وقت داشتم باز هم حدود نیم ساعت وقت برای اون توضیحات آخر گذاشتم که تقریبا شبیه یک مقاله شده بود .

ولی‌ حالا میبینم باز هم هنوز از دست من ناراحت هستی‌ و هنوز حذف تاپیک خودت رو دلیل شخصی‌ من میدونی‌.

در ارسال زیرت هنوز ناراحتیت از این موضوع واضح هستش :

اينو بگم كه من با شخص پيمان مشكلي ندارم و به اندازه يه دوست و مدير انجمني كه من بيشتر وقتم رو تو اون انجمن ميگذارم براش ارزش قايلم ولي ميخوام اينو بگم كه مثلا ديشب پيمان يكي از تاپيكاي منو به توجيه خودش از اينجا خذف كرد. براي من خيالي نيست چون قبول ميكنم كه اون مديره و اينجا كسي حرف منو گوش نميده كه بخوام اعتراض كنم.

حالا همون علت حذف تاپیک رو که برات در پیغام خصوصی‌ فرستادم ولی‌ نمیدونم چرا قانع نشدی اینجا برای کاربران دیگه میزارم تا بلکه کاربران دیگه که شاید حرفشون رو بیشتر از من قبول داشته باشی‌ برات پیغام خصوصی‌ بزنن و جریان رو شرح بدن .

یک تاپیک دانلود یکسری تمپ در انجمن عمومی‌ زده بودی که اونرو حذف کردم و برات پیغام خصوصی‌ با این متن همون لحظه فرستادم :

سلام ایمان جان

در مورد تاپیک تمپ هات می‌خواستم بگم لطفا تمپ های فروشی رو در سایت نزار ، چون پخش همه اینها غیر قانونی‌ هست و حق کپی‌ رایت داره كه از سایت تابحال چند بار سر این موضوع شکایت کردن .

اون تاپیک رو با اجازت حذف کردم اما سعی‌ کن دیگه تمپ های فروشی در انجمن نزاري ، اگر به صورت فری و مجانی‌ بود ایرادی نداره می‌توني با خیال راحت بزاری.

موفق باشی‌

پیمان

در جواب برام پیغام خصوصی‌ زدی و گفتی‌ چرا آقا مجانی‌ بوده من خودم دانلود کردم .

خوب اینکه دلیل موضوع رو دقیق نفهمیدی بهت حق دادم و دوباره برات پیغام خصوصی‌ زدم و بحث رو کاملتر باز کردم :

ایمان جان مگه از هر سایت فایل رو راحت دانلود کنیم یعنی‌ پولی‌ نیست ؟ :wink:

این تمپلت هارو بعضی‌ از افراد روی سایت های واریز بصورت غیر قانونی‌ میزارن که بتونيم دانلود کنيم .

اما به سایت اصلی‌ كه برید می‌بینید نوشته برای دانلود باید پول پرداخت کنید .

امیدوارم حالا متوجه شده باشی‌

پیمان

ولی‌ دوباره در جواب گفتی‌ بابا فایل هایی‌ که دانلود کردم همشون با سورس های Fla بود مجانیه .

اینبار تعجب کردم باز هم هنوز جریان رو متوجه نشدی و دیدم باید مو به مو دقیق جریان رو برات شرح بدم که دوباره متن خیلی‌ کاملی‌ برات نوشتم و در پیغام خصوصی‌ ارسال کردم با این متن :‌

ببین ایمان جان نمیدونم تا چه حد در مورد مسائل واریز و دانلود غیر قانونی‌ برنامه ها و تمپلت ها اطلاع داری اما :

مثلا یکی‌ از تمپ هایی‌ که گذاشتی‌ این بود :

http://www.icqnet.ru/stream/best-appz.com/tm/2348-b.jpg

که در این سایت قرار داشت :

http://www.icqnet.ru/stream/best-appz.com/tm/2348.zip

این سایت که این تمپ روی اون قرار داره سایت حقیقی‌ تمپ ها نیست فقط یک سایت واریز یا غیر قانونی‌ هست که برنامه ها و یا تمپ های سایت های پولی‌ رو بطور غیر قانونی‌ برای دانلود میذاره .

از هر سایت اگه ما فایلی‌ رو راحت دانلود می‌کنیم دلیل بر مجانی‌ بودنش نیست، خودت هم بخوای منطقی‌ روی این موضوع فکر کنی‌ میبینی‌ چنین تمپ های حرفه ای و جذابی‌ هیچ وقت بطور مجانی‌ کسی‌ طراحی‌ نمی‌کنه و براي دانلود نميزاره .

برای اینکه خودت متوجه موضوع بشی‌ سایت اصلی‌ این تمپ ها اینه :

http://www.templatemonster.com

میبینی‌ که دقیق همون تمپ ها با همون جذابیت اینجا قرار داره حالا سعی‌ کن یکی رو دانلود کنی‌ ، میبینی‌ که میگه باید پول پرداخت کنی‌ .

پس میبینی‌ که مجانی‌ نیست .

چون تمپ های این سایت به اسم مونستر خیلی‌ معروفن سایت های دیگه بطور غیر قانونی‌ این تمپ هارو از این سایت میدزدن و در سایت خودشون برای دانلود میزارن تمپ هایی‌ هم سایت های واریز میزارن کاملا عین همین تمپ های این سایت با سورس Swf و Fla هستش اما بطور غیر قانونی‌ از این سایت دزدیدن .

دفعه قبل هم یکی‌ از بچه ها به یکی‌ از همین سایت های واریز لینک داده بود و از سایت اصلی‌ این تمپ ها يعني http://www.templatemonster.com از مجید آنلاین شکایت کردن و نزدیک بودن اینجارو تخته کنن که بهشون قول دادیم دیگه از تمپ های اونا چیزی اینجا نذاریم .

امیدوارم حالا که کامل برات توضیح دادم متوجه شده باشی‌.

شاد باشی‌

پیمان

ولی‌ میبینی‌ که باز هم با این همه توضیحات جریان رو متوجه نشدی و دلیل حذف تاپیک خودت رو دلایل شخصی‌ گذاشتی‌.

حالا کاربران خوب دیگه که در زمینه واریز فعال هستن از جمله بهنام ، معین و یا کاربران دیگه امیدوارم برات پیغام خصوصی‌ بزنن و اونها خطرناک بودن اون تاپیک و این جریان رو برات تصدیق كنن تا بلکه شاید متوجه بشی‌ ‌حذف یک تاپیک هیچ وقت دلایل شخصی‌ نداره و خودت هم دیدی با این همه توضیحی‌ که دادم باز هم موضوع رو قبول نکردی و این دیگه تقصیر من یا قوانین نیست .

کاربران خوبی‌ هم از انجمن رفتن و هم شما و هم کاربران دیگه از اونها یاد می‌کنید درست سر همین مسائل مثل شما ناراحت شدن یعنی‌ به شخص خاصی‌ برنمیگرده بلکه با قوانین مشکل داشتن و اونرو از چشم اون مدیر میدیدن .

برای همین وقتی‌ بعضی‌ از اونها میرفتن دیگه تقصیر ما نبود بلکه یا موضوع رو خوب متوجه نمیشدن مثل همین جریان که شما ناراحت شدی و یا با قوانین مشکل داشتن که چون مجری قوانین همیشه مدیره از چشم مدیر اونهارو میدیدن .

حالا امیدوارم متوجه موضوع اصلي و علت رفتن و اصرار نکردن ما برای موندن بعضی‌ از کاربرانی‌ که رفتن شده باشی‌ .

موفق باشی‌ .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
NextWorld IT گفت:
بالاخره هر كس اشتباه ميكنه!
به نظر من كسي كه اشتباه كرده اينجا مسيح است اون هم نه به خاطر چت كردن بلكه به خاطر اينكه حتي بعد از اون مسيله حق را به خودش ميده؛!
من 100٪ اطمينان دارم كه پيمان جان تصميم مناسبي درباره قفل كردن تاپيك و تذكر به ازاده خانم و مسيح جان انجام داده اند
عاقلانه ترين راه ممكن يك معذرت خواهي علني است كه اميدوارم مسيح جان با بزرگواري انجام دهند!

درضمن در اين بحث خيلي ها كاسه داغ تر از اش شده اند! لطفا كمي رعايت كنيد!
رضا جان غرور مسیح اجازه چنین کاری بهش نمیده اینرو مطمئن باش. من ازش معذرت خواهی بخاطر این مسائل نمی‌خوام چون دیگه چیزی با معذرت خواهی‌ حل نمی‌شه، چون انجمن از خودم مهمتره فقط می‌خوام خودش از اینجا بره و دیگه پشت سرشم نگاه نکنه چون دیگه اینجا جای اون نیست.

hanswercom گفت:
پيمان جان به عنوان يه دوست بهت مي گم(البته اگر منو دوست خودت مي دوني)ديگه جوابشو نده..خوب ضايع شد رفت...
چشم hanswercom جان .

پیمان

Peyman-Pop

Active Member
در آخر از کاربران عزیز عذر می‌خوام اگر این تاپیک موجب ناراحتی‌ و خورد شدن اعصاب اونها شد و از اینکه زودتر تاپیک رو قفل نکردم باز هم عذر می‌خوام.

موفق و پیروز باشید.

پیمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا