مديران سايت : مشكل در نمايش امضا؟

Mandana

Active Member
زیر امضا
looksmiley2.gif
بخشی هست که گفته عکس رو از اینجا انتخاب کنین ( browse)

mojib712

Member
چرا وقتي من امضام upload شده كيفيتش افت كرده ؟ بخاطر فرمت عكسه ؟

mojib712

Member
آيا وقتي من اين عكس رو براي امضا up كردم بعدش سايزش كم مي شه ؟؟؟
چون وقتي رو اين عكس سيواز ميزنم و سيو مي كنم 8 كيلوبايته كه با سايزي كه من دارم فرق ميكنه .
چرا اينجور ميشه ؟

Mandana

Active Member
1zbh1rnuvai0yelgwp3l.gif

وقتی عکس امضاتون رو از قسمت signpic برای امضا قرار میدین، گزینه ای هست که ازتون می پرسه در صورتی که عکس سایز و حجمش بزرگتر بود اجازه دارم کوچکش کنم یا خیر.البته مطمئن نیستم که برای کاربران این گزینه فعال باشه یا خیر.اگر چنین گزینه ای نداشتین یعنی بصورت اتوماتیک فعال هستش و باید حجم و اندازه ی عکس رو در نظر بگیرین
در صورتی که عکستون از اون اندازه و حجم بزرگتره و نمی خواید این گزینه شاملش بشه، عکس امضا رو در جایی مثل img.majidonline.com آپلود کنید و دایرکت لینک رو در تگ
بجای کلمه ی your link قرار بدین

موفق باشید
6lkzdsk.gif

mojib712

Member
""دایرکت لینک رو در تگ
بجای کلمه ی your link قرار بدین "
جملة بالا رو مي شه بيشتر توضيح بدين ؟

mojib712

Member
بزرگترين سايز عكسي كه مي تونيم بزاريم چنده ؟
شما گفته بودين كه گزينه اي هست كه اگه انتخاب كنيد ممكنه كه سايز عكس رو تغيير بده !
اين گزينه كجاست ؟

mojib712

Member
به دليل اينكه كسي پس از مدت ها جواب مرا نداد از اين به بعد عواقب كارها بر عهده كساني است كه در ارسال پاسخ كوتاهي كرده اند .
با تشكر .

Mandana

Active Member
به دليل اينكه كسي پس از مدت ها جواب مرا نداد از اين به بعد عواقب كارها بر عهده كساني است كه در ارسال پاسخ كوتاهي كرده اند .
با تشكر .

spock.gif

خیلی بابت کوتاهی ام بعد از سه صفحه جواب دادن عذر میخوام!
پستتون رو ندیده بودم

ممنون میشم.تورو خدا.خواهش می کنم.التماس می کنم قبل از سوال کردن، یک بار قوانین رو بخونین!

قانون شماره 6) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید.

معمولن هم هر کس لینک سایت وبلاگ خودش رو در امضا میذاره.عکسی هم که انتخاب می کنن معمولن خودشون می سازند.بنابراین ذکر منبع ضروری هستش
اما نقل قول از امام علی اگر خواستین بنویسین! هیچ مشکلی نداره چون مال شخص خاصی نیست
موفق باشید!

Mandana

Active Member
مثال بود.چون خیلی ها در امضاشون سخنان امام ها و یا یک نویسنده ی مشهور یا یک نقاش بزرگ رو میذارند

mojib712

Member
اگر عكسي هم از سايتي را براي امضا انتخاب مي كنيم آيا بايد منبع را ذكر كنيم ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا