مجید آنلاین هک شد - 1500 'gig فضا 15000 gig پهنای باند

m-sh

Member
ما انتخاب خودمونو کردیم و کار دیگه ای نمونده... منتها اگه ممکنه عین سوالتونو همین جا بنویسید تا اگر احیانا مثل گفته شما من نتونستم منظورمو درست رسونده باشم به این ترتیب بهتر انجام بدم...
من این مطلب را نگفتم که بخوام نظر شما را عوض کنم :)
فقط خواستم بگم منابع سرور در همه هاست های اشتراکی محدودیت داره ....

یک و یک هم شرکت معروف و خوبی هست
( فقط یکمی با ایران مشکل داره )

m-sh

Member
من که تصمیم دارم اصل سایتم یعنی مطالب و فایل های متنی را روی یک هاست ایرانی بذارم و عکس های سایتم را با توجه به محدودیت پهنای باند در ایران روی هاست بلو هاست بذارم و خیالم راحت هست که حلا حالا ها پهنای باندم تموم نمیشه
لا اقل این کار خوبه
چون هاست های ایرانی خیلی قیمت هاشون بالاست
ولی خوب راهی دیگه هم ندارم
نمی دونم هدف شما از این که می خواهید مطالب روی هاست ایرانی باشه چی هست ... چون فکر نمی کنم لزومی داشته باشه

با این حال برای سفارش بلوهاست کافی هست فرم زیر را پر کنید :

http://www.skyhost.ir/order.php

هاست بین تا 2 تا حداکثر 36 ساعت پس از واریز توسط همکار ما در آمریکا خریداری شده و به صورت وریفای شده تحویل داده خواهد شد.

m-sh

Member
بله درسته ما الان 55 گیگ ترانسفر داریم اگه برسه به 101 گیگ و بخواهیم از یه شرکت خوب ایرانی سرویس بگیریم 1 میلیون در سال باید بدیم اما با هاست 1and1 که نزدیک 2 میلیون دامین رو داره سرویس میده ( یا هر شرکت خارجی معتبر دیگه ) 3000 گیگ ترانسفر با 300 گیگ فضا میشه ماهی 10 تومن... حالا حالا ها خیالمون راحته...
بله قیمت های هاست های خارجی اصلا قابل مقایسه با شرکت های ایرانی نیست

hamids68

Member
من این مطلب را نگفتم که بخوام نظر شما را عوض کنم :)
فقط خواستم بگم منابع سرور در همه هاست های اشتراکی محدودیت داره ....

یک و یک هم شرکت معروف و خوبی هست
( فقط یکمی با ایران مشکل داره )

منظور من هم این نبود که شما قصد تغییر نظر منو دارین. من هاست مورد نظرخودمو با تحقیق خودم انتخاب کردم و تا حالا که مشکل خاصی بوجود نیومده... منتها برای اطمینان از بعضی از موارد که هنوز کمی ابهام وجود داره به یکی از جاهائی که سر میزنم اینجا هست .من اصلا علاقه ای ندارم که کی از کی و از کجا میخره ...چون هیچ فرقی به حال من نداره...به نظر من هر مدیر سایتی باید با تحقیق کامل خودش هاست مورد نظرشو انتخاب کنه...

اینکه چه هاستی چه خوبی و بدی داره برای من فرقی نمیکنه... منتها اگر کسی نظر منو در باره 1and1 بپرسه... اینطوری میتونم بگم که اولا faq خوبی داره و بعد اینکه هر سوالی از ساپورتشون داشته باشین به سرعت جواب داده میشه... من که فعلا راضی هستم تا ببینیم بعدا چه پیش میاد...

myhost

Member
من که فعلا قصد دارم تصاویرم رو و همچنین فایل هایم را بر روی بلو هاست بذارم
چون من انگلیسی ام ضعیفه و میترسم اگر مشکلی پیش بیاد نتونم با هاشون صحبت کنم
موندم چه کار کنم

m-sh

Member
ما علاوه بر خرید برای افرادی که مشکلی شبیه شما دارند خدمتی را ارائه می کنیم

به این صورت که شما در صورت وجود هر مشکل سوالتون را به فارسی برای ما ایمیل می کنید و ما هم پس از ترجمه برای بلوهاست می فرستیم و جواب اون ها را به صورت فارسی برای شما ارسال می کنیم ( در واقع نقش یک مترجم را فقط بازی می کنیم )

البته این کار هزینه اضافی داره که به صورت سالانه و همراه با هزینه هاست باید پرداخت بشه

irlogo

Active Member
بر روی بلو هاست می شه ایمیل های گروهی تعداد بالا فرستاد؟

m-sh

Member
منظورتون اسپم هست ؟!
خیر

بلوهاست به صورت پیش فرض این محدودیت را داره :

500 ایمیل در ساعت

برای بیشتر از این مقدار باید نیاز خودتون را براشون ارسال کنید اگه مشخص بشه هدف تون اسپم نیست براتون افزایش می دند.

جدیدترین ارسال ها

بالا