مجيدآنلاين و ماه مبارك رمضان - مسابقه

NabiKAZ

Well-Known Member
سلام ،
منم به برندگان تبریک میگم انصافاً شایسته بودند.
همچنین به مدیران محترم خسته نباشیدمیگم.

منم فکر میکنم بیشتر شرکت کنند...
جداً انتخاب فقط 3 تا بسیار سخته.
بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم اینها رو انتخاب کردم:
12-mpourebadi
05-farzadart
16-rezamohamaddost

البته طرح های:
14-nima_dsnr
03-AMiR
18-MeshkinSara
هم خیلی خوب بودند.
ایده nima_dsnr هم بسیار عالی بود، شاید اگر طراحیش هم کمی قوی تر می بود براحتی نفر اول میشد.
از leili1 هم ممنون که الکی الکی ما رو دوم کردند !!!

یه چیز دیگه اینکه طرح 01-3dsmax کار پسرعمم که تازه چند ماهیه با فتوشاپ آشنا شده و 15 سال بیشتر سن نداره است. اینقدر ذوق داشت که اولین نفر بعد از چند ساعت از شروع مسابقه طرحش رو فرستاد ;-)

راستی برام عجیب بود که چرا جزئیات طرحم بر روی لپ تاپ که صفحه کدر تری داره به نسبت lcd رومیزی خیلی متفاوت نمایش داده میشه و روی لپ تاپ جزئیات خیلی بهتر مشخصه، نمیدونم برای شما چطور نمایش داده شده.
اينم طرحم با بالاترين رزوليشن ! (حجم: 2 مگ!)

موفق باشید
نبی

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
سلام بر تمامي دوستان ... اگه دير سر ميزنم ديگه شرمنده ...

به نظرم از بين تمامي طرح ها طرح دوست عزيزم mpourebadi خيلي جذاب بود ... كار مهدي عزيز هم زيباست ....

موفق باشيد.
عرفان

nima_dsnr

کاربر VIP
ایده nima_dsnr هم بسیار عالی بود، شاید اگر طراحیش هم کمی قوی تر می بود براحتی نفر اول میشد.
ممنون
آره راست میگی ... اصلا طراحی اش به دل خودم هم نچسبید...
مدیرا هم که از بس وقت کافی برای مسابقه گذاشته بودن نمیشه بگی وقت نبود !!!!!!
ولی با این حال من غیر از اون صفحه مجیدآنلاین که همون اوایل درست کرده بودم طرح اصلی رو تو اواخر شب قبل از عید فطر حدود 1 ساعتی نشستم پاش درست کردم. اگه 2 ماه دیگه هم وقت بود فکر میکنم باز هم تو همون 1 ساعت نهایی طرح رو میزدم !
خوب اگه اینجوری نبود که بهم نمیگفتن نیما !
238.gif

Erfan

Active Member
ممنون
آره راست میگی ... اصلا طراحی اش به دل خودم هم نچسبید...
مدیرا هم که از بس وقت کافی برای مسابقه گذاشته بودن نمیشه بگی وقت نبود !!!!!!
ولی با این حال من غیر از اون صفحه مجیدآنلاین که همون اوایل درست کرده بودم طرح اصلی رو تو اواخر شب قبل از عید فطر حدود 1 ساعتی نشستم پاش درست کردم. اگه 2 ماه دیگه هم وقت بود فکر میکنم باز هم تو همون 1 ساعت نهایی طرح رو میزدم !
خوب اگه اینجوری نبود که بهم نمیگفتن نیما !
238.gif

سلام كچل جان ...

ميگم كچل جان اينقدر بيخودي اعصاب خودت رو خورد نكن ... !!! لبخند بزن !!

ميگم تو هنوز مو در نياوردي ؟

موفق باشيد.
عرفان

خوب . دیدم جمع دوستان جمع ه ، گفتم من هم یه چیز بگم بد نیست . امید وارم دوستان ناراحت نشن !! :cool:
خب حالا دوستان که اعلام می کنن چه کار هایی به نظراشون برتره ، اگه میشه توضیح بدن علت برتر دونستن کار ها از نظر اونها چی بوده ؟؟؟ همینطوری یا علتی داشته !!
بی ربط بودن به موضوع مسابقه ، موضوع کوچکی نیست !!
درسته سادگی بهتر از همه چیز ه ولی دیدگاه شما از یک طرح ساده چیست ؟؟ و چه طرحی رو ساده می پندارین ؟؟
آیا اسم فلان شخص که پای کاری می خوره ، خیلی مهمه و یا میتونه طرح اون رو تحت شعاع قرار بده .. ( این یکی از مشکلات بزرگ ما ایرانی هاست )
هدف من از باز کردن این مسائل اینه که بیایم به طرح ها بیشتر دقت کنیم و این برمیگرده به اینکه چقدر به جزئیات طرح توجه می کنید....

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آیا اسم فلان شخص که پای کاری می خوره ، خیلی مهمه و یا میتونه طرح اون رو تحت شعاع قرار بده .. ( این یکی از مشکلات بزرگ ما ایرانی هاست )
مطمئن باشيد كه لااقل در مجيدانلاين اين مورد وجود نداره.
دليلشم اينه كه تو همين مسابقه حتي مدير انجمن (پيتون) هم شركت كرده بود.
يا خيلي از بچه هاي قذيمي فروم.
ولي واقعا كاراي برتر انتخاب شدن و اصلا نگاهي به اسم و رسم افراد نكرديم.

GFX Master

و اما بحث شيرين جايزه!!:دي

دو نفر دوم و سوم لطف كنن به اين آدرس برن و سفارش بدن و شماره ي سفارششون رو برام بفرستن تا به آقا مجيد بدم و ترتيب جايزه شون داده بشه.

نفر اول هم طبق صحبتي كه با آقا مجيد كردم ايشون گفت كه چون آقاي محمددوست مشهد هستن اگر بشه يه قرار ميذارن تا جايزشون رو خود آقا مجيد در حضور چند تا از مديرا بهشون بدن. البته هنوز 100% نيست ولي اگرم اين مورد انجام نشه 100% جايزشون به زودي زود به آدرسشون فرستاده ميشه.

موفق باشيد.

javadmagical

New Member
من باید طرحی که زدم رو کجا براتون بفرستم؟

سلام. من برای مسابقه یک طرح زدم، شما به من بگید که طرحم رو کجا برای شما ارسال کنم؟؟
همین جا؟

ALI4GHA

Member

30min

Banned
به نظر من هم اگر جایزه ای در نظر گرفته نشه بهتره تا اینکه به این طریق باشه .
آخه قرار گرفتن در طرح های برگزیده چه جایزه ای هستش .
در ضمن جای مناسبی پست نزدید .
مال 2 سال پیش آخرین پست در ضمن مال مسابقه ای بوده که تموم شده !

GFX Master

دوست گرامی شما قبل از ارسال فراخوان ، اونم توی تاپیکی که هیچ ارتباطی با موضوع مسابقه ی شما نداره ، هماهنگی کرده بودید؟!

با عرض تاسف مجبورم پستتون رو حذف کنم چون هر جایی نظم خودش رو داره و شما که انجمن دارید باید این موضوع رو بهتر درک کنید!

جدیدترین ارسال ها

بالا