مجله

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اینم جلد مجله!

سعید جان اینم یه نمونه جلد مجله ای که می خواستی اونی که فارسی نوشته واسه جلد رو هستش و اون یکی که انگلیسیه .اسه جلد پشته البته چند تا نکته:

1- اینا فقط جنبه نمونه دارن و تاریخ و شماره ای که خوردن فقط جنبه نشون دادن کل جلد رو دارن
2- من نمی دونستم که جلدت قراره منگنه بشه یا اینکه عطف داره یعنی چسب می خوره به خاطره همین فقط طرح جلدها رو زدم و فعلا عطف رو فاکتور گرفتم!
3- اگه مشکلی بود بگو

بچه ها اگه مشکلی داره بگین درستشون کنم

مرسییییییییی

اینم لینکه عکسا:
http://img.majidonline.com/pic/9457/calgary.jpg
http://img.majidonline.com/pic/9458/calgary-2.jpg

آخرین ویرایش:

godman

Member
بابا تو ديگه كي هستي؟؟!!

عاليه:eek:
ولي:razz:
من خنگ بازم در مورد اون حالت پرچم هاي ايران وكانادا نمي فهمم روي جلد؟:-?

GFX Master

یه طرح معمولیه علی جان چیشو متوجه نمی شه بگو توضیح بدم؟

اگه منظورت حالتشه که یه حالت ترکیب دو تا پرچم تو همدیگه همراه با حرکتی که باد باعث میشه هست اگه مسئله دیگه ای بگو تا توضیح بدم

Saeed_Cool

Member
سارا خانم نمیدونم چی بگم فلن من تو کف موندم واقعا قشنگ هست یک دنیا ممنونم فقط یه چیز اگه لطف کنید و فایل فتو شاپ رو برام بزارید ممنون میشم چون هر هفته باید شماره روش رو عوض کنم و همچنین از طرح دومی خیلی خوشم امد فقط اگر لطف کنید و پرچم ایران رو ساده بزنید خیلی ممنون میشم یعنی بدون ارم باشه. بازم ازتون تشکر میکنم واقعا عالی بود

GFX Master

کاری نکردم کاری بود که از دستم بر میومد ای کاش وقت بیشتری بود تا می تونستم بهتر از اینا در بیارم

راستی فایل فتوشاپش خیلی حجمش زیاده یکیشون حدوده 30 مگابایت و اون یکی حدود 15 مگابایته!!!! نمی شه آپلودشون کرد

بعدشم شما باید هر هفته طرح روی جلد رو عوض کنین چون اینطوری اگه بخواد هر هفته طرح تکراری باشه که دیگه هیچییییی !!! یکی از اصلی ترین قسمتای یک نشریه یا بهتر بگم اصلی ترین بخش یک نشریه واسه تبلیغ اون نشریه جلد و ظاهر اونه و اگه قرار باشه تکراری بشه خیلی سریع محبوبیتش رو از دست میده الان فکر نمی کنم هیچ نشریه ای تو دنیا از جلد تکراری برای کاراشون استفاده کنن

البته تصمیم با خدتونه ولی تا یادم نرفته بگم که نوشتن بعضی موضوعات مربوط به هر شماره نشریه روی جلد هم یکی از بهترین و به روزترین کارایی که میشه انجام داد منتها چون من از محتوای مجلتون خبر نداشتم دیگه چیزی ننوشتم

موفق باشید

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سارا خانوم خیلی طرح جالبی شده دستت درد نکنه ولی یه نکته که به نطرم اومد اینه که اگه لوگوت رو 10 درصد یا 20 درصد کوچیکتر کنی و 1 رو هم کوچیکتر از لوگو جلوه بیشتری داره.البته فقط نظر منه در کل کار قشنگی شده

Saeed_Cool

Member
اگه لطف کنید و یه جوری به دست من برسونید خیلی ممنون میشم اگه بخواید من خودم یک سرور دارم که میتونم بهتون بدم که برام روی اون بزارید و راستش حق با شما هست جلد مجله هر هفته باید عوض بشه ولی خوب به علت اینکه نمیتونیم خیلی وقت روی اون بزاریم مجبوریم که هر از چند مدتی روی جلد رو عوض کنیم بعد راستش اگه میشه حالا که زحمت کشیدید و اینو درست کردید من یک چیزی رو هم بگم که برام تغیرش بدید چون درست نیست که در کاره شما دست ببرم اولیم چیزی که میخوام تغیر کنه اون آدمکی که پرچم رو گرفته بره بالا تر چون هر قرار هست که هر هفته در زیره پای اون یک عکس از شهرهای ایران قرار گرفته بشه و هم چنین در سمته راسته صفحه این نوشته رو قرار بدین " در این شماره میخوانید : اخبار - مقالات علمی فرهنگی و هنری - شعر - ورزش - دنیای اینترنت" و این ها در زیره هم قرار بگیرند و یک چیزه دیگه اگه لطف کنید و تغیر بدین ممنون میشم در پشت صفحه هم پرچم ایران رو ساده بزارید بدون ارم و هم اینکه او جمله انگلیسی رو به این شکل بنویسید " " Iranian Cultural Society Magazine

واقعا ازتون ممنون هستم که حاضر شدید در این کار به من کمکی کنید انشاالله بتونم جبران کنم پس لطفا به من خبر بدید اگه سرور برای قرار دادن فایل میخواید. خیلی ممنون تا بعد متظر شما هستم

GFX Master

آقا سعید مشکل سرور نیست من خودمم سرور دارم مشکل اینجاست که سرعت آپلود در ایران واقعا پائینه یعنی من اگه بخوام این دو تا فایل رو که حدود 45 مگابایت میشن رو آپلود کنم فکر می کنم قشنگ 10 - 12 ساعت شایدم بیشتر طول بکشه!!!! ولی من یه نظر دیگه دارم من می تونم جلدها رو با همین پسوند Jpg برات بفرستم با این تفاوت که جاهایی که قراره هر هفته تغییر کنه رو خالی بذارم و خودت زحمتشو بکشی مثل شماره و تاریخ و ... رو در مورد تغییراتی هم گفتی من یه نظری دارم اونم اینکه به عکس صفحه اول دست نزنم چون حیفه و اون عکس شهری رو که قراره هر شماره قرار بدی رو پشت صفحه بندازی و بجاش عکس او پرچمها و اوون چشمها حذف بشن این نظره منه چون صفحه اولت هر چی خلوت تر باشه قشنگتره تازه حذف آرم روی پرچم هم ممکنه براتون مسئله ساز بشه!!! پس اگه به کلی از خیر پرچمها بگذری فکر کنم بهتر باشه

Saeed_Cool

Member
آخی ببخشید من اصلا حواسم به سرعت نت شما نبود والا هر جوری که بتونید به من بدید ممنون میشم همین توری که گفتین خوبه جاشو خالی بزارید و برام بزارید همینجا و در مورد تقیرات حق با شما هست ولی آخه من تصمیم گیرنده نیستم اگه لطف کنید فقط اون آدمک رو یکم بالا تر ببرید ممنون میشم و در مورد پرچم هم راستی اینجا همه جور آدمی زدنگی میکه من خودم به شخصه همین شکلی که هست رو دوست دارم ولی به علت اینکه نمیخوایم کسی مشکل درست کنه در کارمون میخوایم که ساده باشه و همین شکلی که هست خیلی خوبه فقط پزچم ساده باشه و اون نوشته انگلیسی هم تصحیح بشه. خیلی ممنون سارا خانم

godman

Member
راستس كارت يه ايراد داره سارا
شماره مجله چون الان تو براي شماره 1 طراحي كردي ولي فكر كن اي شماره به بالاي 20 برسه
اون موقه هم آيا زيبايي الان رو داره

Saeed_Cool

Member
سارا خانم خیلی ممنون از اینکه زحمت کشیدید و پرهام هم راست میگه البته تا یه مدتی بیشتر این نیست همون تور که سارا خانم گفتن باید هر از چند وقتی یک بار عوض بشه. تا اون موقه هم من بشتر یاد میگرم از شما استادان

GFX Master

چه مشکلی پیش میاد به نظرت؟؟؟ اگه از لحاظ جاش می گی من امتحان کردم جا می شه تازه اگه هم جا نشه با یکم کوچیک کردن شماره می شه جاش داد

Saeed_Cool

Member
نه درسته منم امتحان کردم مشکلی نداره فقط یه مشکل خیلی کوچیک هست که البته الان نه ولی بعدن برام مشکل میشه اینم اینکه سمته راست که نوشتین در این شماره میخوانید من بعدن اگر بخوام تغیرش بدم مجبورم که سایه او آدمک رو حذف کنم چون فایل اسلیشو ندارم به همین علت یکم مشکل هست برام اگر بشه این قسمت رو هم برام خالب بزارید که خودم بتونم روش بنویسم دیگه خیلی عالی میشه .

GFX Master

باشه شما حالا فعلا این یه شماره رو برو ببین اصلا جواب میده یا نه تا شماره بعدی خدا بزرگه

جدیدترین ارسال ها

بالا