بی بی کد مجتمع تجاری شهر رودهن

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.این یکی از کارهای قدیمی هست که دوباره رندر گرفتم و تا 2 روز دیگه توی رودهن محل اجرای پروژه به اندازه تقریبا 20 متر مربع چاپ میشه.

مدلسازی توی اتوکد بوده.توی مکس هم مدلسازی خیابون و جزئیات انجام شد
max 2012 vray ps

attachment.php

پیوست ها

• rodehen.jpg
    rodehen.jpg
    336.6 کیلوبایت · بازدیدها: 248

aroen

Well-Known Member
سلام مرسی از کاره خوفتون! آسفالت و به ما هم یاد میدین؟!:wink:
نگرانیم از اینه که ماشینا چطور می خوان از قسمت زاویه دار خیابون رد شن!:-?:paint:

AREF

سلام.مرسی از همه بچه ها
فقط چرا از ماشین پلیس نیوجرسی استفاده کردی!؟
آره منم همین رو تعجب کردم :)

یعنی از این کار فقط این نکته نظرها رو جلب کرد؟!:lol:

عالیه.من عاشق این لکه های آبرو آسفالتم. یکی نیست این رو به ما یاد بده چطو در بیاریم؟
مرسی علی جون.این لکه های ابر که تکسچر نیست بلکه HDRI هست که از سایت vispeople دانلودش کردم.سمپل های فری هستن.
آسفالت هم تکسچر خیسش رو از سایت cgindia دانلود کردم.
سلام مرسی از کاره خوفتون! آسفالت و به ما هم یاد میدین؟!:wink:

آسفالت خیس با تمامی تکسچرهای مخصوصش.
نگرانیم از اینه که ماشینا چطور می خوان از قسمت زاویه دار خیابون رد شن!:-?:paint:

سلام باور کن تمامش واقعی هستن.یعنی چیز الکی روی هوا نیست.چون اینجا فقط 1 ویو رو گذاشتم.اما تحویل کارفرما چند رندر دادم
شیب آسفالت هم کاملا واقعی هست.

کارت خوبه عزیز، لطفا کارای جدیدترت رو هم بذار.
سلام.مرسی.چشم حتما.

همگی موفق باشید

پیوست ها

• wetmaterials.rar
    4.3 مگایابت · بازدیدها: 252

AREF

کجای رودهن اين شيبو داره؟ آدرس بدين می رم دانشگاه ببينم!!!

سلام.دور میدان سپاه هست.اگه بدونین با چه بد بختی میدون رو خاک ریزی کردن.چون شیب زیاد بوده فقط کامیون از یه دور میرفت اونور میدان بعد خاک رو میریخت.اینقدر کردن اینجوری شد.واسه همین شیب ها بود که اینجوری طراحی کردیم و چند تا ورودی نسبت به کدهای ارتفاعی گرفتیم.

sallarmelli

Active Member
با دیدن این شیب ها آدم یاد بازی درایور می افته توی شهر نیوجرسی فکر کنم پلیس رو به همین خاطر گذاشتی (هنوز هم دارمش روی سیستمم بعضی وقت بازی می کنم خیلی حال می ده اگه تارفیک زیاده باشه این پلیس های بربر امریکایی با کله می رن توی تیر برق)
اما تا جایی که یادم هست از نویفرت شیب برای ماشین 12 درصد بود با یک پخ با شیب 6 درصد که این پخ ها وجود نداره (حال می کنی با من رفیقی:lol:)
حداقل برای مغازه یه عکس پیدا کن که خطوط پرسپکتیوش درست که نه حداقل نزدیک هم باشن (پیچ توی پیچ :lol:)
این درخت ها ارک مدل چندن؟

آخرین ویرایش:
سلام عارف طرح قشنگ شده همین که نمود تجاری داره خوبه و قشنگه
ولی می تونستی کمی نوآوری ایجاد کنی از حرکاتی استفاده کنی که هم به چشم آشنا بیاد هم با توجه به شیب زمین یک کانسپت خاصی رو ایجاد کنه
صفحه ها یا پوترهای همودی یه نظرم یکم با ریتم کارت جور درنمیاد
پرزانته هم به نوبه خودش خوبه ولی بعضی موقع ها اگه وقتم کم داری ریسک کن دست به مرزهای ناشناخته رندر بزن حتما
و رو متریال برگ درخت بیشتر دقت کن قبلا بیشتر دقت می کردی :green:
ولی طراحی کاملا خوب و جذاب و توجیه پذیره

aroen

Well-Known Member
سلام
سمت راست و كه به شيشه ها عكس مغازه دادي خيلي رئال نشده،اگه جولوش شيشه بذاري و صفحه پشتشو عكس مغازه بدي خيلي بهتر درمياد

جدیدترین ارسال ها

بالا