مترجم پینگلیش (فینگلیش) به فارسی

gilangraphic

New Member
خوندن فینگیلیش کار وقت گیری نسبت به خوندن متن فارسی هست ، با ین حال بخاطر وجود مشکلاتی واسه تایپ فارسی (مثل یونیکد) و ... اکثر متن ها توو اینترنت به حالت فینگیلیش نوشته میشه.

با ورود به سایت زیر و نوشتن متن فینگیلیش ، سایت اوون رو با حروف فارسی بهتون تحویل میده.

http://syavash.com/portal/pinglish2farsi/convertor-fa

the_king

مدیرکل انجمن
گمان نمی کنم یک مبدل آنلاین بتونه به اندازه نرم افزارهایی مثل En2Fa کارایی داشته باشه، مخصوصا که در حالت
Offline قابل استفاده نیست.

En2Fa Finglish Translator 0.3.5a
543 کیلوبایت
En2Fa-Setup.zip

Ali Mohammadi

New Member
گمان نمی کنم یک مبدل آنلاین بتونه به اندازه نرم افزارهایی مثل En2Fa کارایی داشته باشه، مخصوصا که در حالت
Offline قابل استفاده نیست.

En2Fa Finglish Translator 0.3.5a
543 کیلوبایت
En2Fa-Setup.zip

در خییلییی موارد مبدل آنلاین بهتره... دو موردش رو می گم:
  1. مبدل آنلاین بالا قابلیت یاد گیری داره. یعنی این طوری که من فهمیدم هر کلمه ای که غلط ترجمه بشه کاربر می تونه از لیست حالت های ممکن حالت درست رو انتخاب کنه. به خاطر آنلاین بودنش هزاران یوزر به اون آموزش می دن در حالی که اگر آنلاین نبود فقط شخص شما به اون یاد می دادید.
  2. در صورتی که یک API برای این ابزار ارائه بشه از اون می شه تو انجمن های گفتگو مثل همین سایت استفاده کرد. یعنی با انتخاب یک گزینه شما پینگلیش در انجمن تایپ کنید و وقتی دکمه ی ارسال پاسخ رو میزنید خودش به فارسی تبدیل بشه و ثبت شه. این عالی نیست؟
در صورتی که دارم غلط می گم لطفا من رو در جریان بگذارید :)

Ali Mohammadi

New Member
والا دقیق نمی دونم، هیچ جاش معلوم نیست با چی نوشته شده، اما فکر کنم php باشه. میشه با نویسندش تماس گرفت.
در هر صورت خیلی کار جالبیه، فکر کنم دیتابیس قویی هم داشته باشه اکثر کلمه هارو درست تشخیص میده.
اگه APIشم بیاد بیرون که عالیه!

جدیدترین ارسال ها

بالا