:: مبعث ::

P.A.Y.T.O.N

Active Member
اول از همه بگم من از اين تيپ كارا اصلا خوشم نمياد :wink: ولي خوب بعضي وقتا مجبور ميشم!
دو تا كار هست گزاشتم نظر بدين كدوم واسه پشت مجله خوبه!! فك كنم ماهي يه نظر خواهي اين تيپي داشته باشم!

dk-arta

Member
هر دو خوبه
ولی هر چه ساده تر و زیبا تر بهتر
در طرح دومی یکم رنگ سبز رو بیشتر کنی بهتر میشه

ehsan_3dmax

Active Member
دومی خیلی خوب شده مهدی جان.
فقط یکم رو رنگبندیش بیشتر باید کار بشه.
موفق باشی عزیز.

mashreghi

Member
سلام . فکر کنم در دومورد نظر داشته باشم : یکی فونت بکار برده شده که خیلی عادی وتکراری به نظرمی رسه و حاشیه چپ وراست طرح که انگار یه جوری کار رو بسته و نافرم نشون میده وگرنه استادی شما در صفحه آرائی وانتخاب مضامین مناسب پشت وروی جلد به من ثابت شده است .

P.A.Y.T.O.N

Active Member
مرسي مشرقي جان... در مورد فونت محمد ... چيز بهتري تو آرشيوم نبود .... ممنون بابت نظراتتون....

kambiz-g

Member
سلام
آفرين دوسته من خيلي خوب شده
من اولي رو بيشتر پسنديدم اگه كمتر از استايل استفاده مي كردي
به خصوص روي نوشته محمد
موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
كاراي قشنگي شدن مهدي.

فكر كنم سمت راستي رو اگر يكمي روي هم فونت و هم رنگ كلمه محمد كار كني براي پشت جلد مجله جذابتر باشه.

معمولا روي جلد رو ساده كار ميكنن و پشت جلد رو شلوغ.

موفق باشي.

nima_dsnr

کاربر VIP
نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی...

من همیشه از همه طرحهات خوشم اومده ولی اگه بخوای یکی شو انتخاب کنی (؟)(؟)

وقتی thumbnail اش بود نظرم رو دومی بود ولی وقتی بزرگشون رو دیدم به نظرم اولی کمی بهتره به شرطی که opacity پس زمینه رو کم کنی تا زیاد شلوغ پلوغ جلوه نده و اون -- محمد (ص) -- بیشتر جلوه کنه.

البته ما کوچیکیم

یه سوال غیر درسی دارم که اگه سارا قول بده دعوام نکنه می پرسم :
ma.gif

میگم چقدر دست زیاد شده ها !!! یه زمانی نیما فقط خودمون (خودم) بودیم و بقیه نیماها 0 پست بودن... حالا 3تاشو فقط تو همین تاپیک دیدم. عجبااااااااااااا ؟

آخرین ویرایش:

nima_divone

Member
میگم چقدر دست زیاد شده ها !!! یه زمانی نیما فقط خودمون (خودم) بودیم و بقیه نیماها 0 پست بودن... حالا 3تاشو فقط تو همین تاپیک دیدم. عجبااااااااااااا ؟
حالا اگه کلاس اسمت اومده پائین به بزرگی و باحالیه خودت ببخش :lol::lol::D:D:oops::oops:

Erfan

Active Member
سلام دوست قديمي !

هر دو كار زيبا هستن ولي سمت راستيه يا بهتر بگم اوليه بيشتر به دل ميشينه !!!

مخلصيم, بارزام @

جدیدترین ارسال ها

بالا