مايكروسافت ايران

rahmani

Member
عمرن

آقا عمرن(عمرا) سايت ماله مايكروسافت باشه. خيلي غير حرفه ايه. :!:

aliahmadi

Member
اين يك دروغه ...

اين يك دروغه كه اين سايت براي مايكروسافت هستش چون سرورش لينوكسهژ
صد ساله ديگه مايكروسافت از سرورهاي تحت لينوكس استفاده نمي كنه

سلام
كاملا مشخص كه دروغ است.
اگر اين سايت مال ماكروسافت باشد:
1-توي ليست كشورهاي msn بايد باشد كه نيست.
2-اگر چنين سايتي راه اندازي شود آدرس اون msn.ir خواهيد بود.
و ...

omidak

Active Member
سلام:
آقا سايت Microsoft ریخت بهم:)):)):)):)):)):))
آقایه Persianservers دقیقا درست میگن;)

saman_sweden

Active Member
والا چي بگم اينم از اون بشنو وباور نكن جان من مايگروسافت هميشه اسم كشور را استفاده مي كنه
مانند msn.it or msn.se
من به اين دوستمون يه پيشنهاد دارم msn.us يه ماهه كه آزاده و مايكروسافت اونقدر مشغوليت داره كه اينو يادش رفته تمديد كنه
اونو دامين بكن بفروش به خود مايكروسافت

aliahmadi

Member
با سلام خدمت آقايون
مي خواستم بگم مايكروسافت هم اون دامين رو ازش نمي خره چون مايكروسافت دشمن خوني لينوكسه اگه سرورش ويندوز بود باز شايد مايكروسافت يه لطفي مي كرد
فلا خداحافظ

Salar

Active Member
آقا اين مايكروسافتتون كار نمي كنه!
ولي واقعآ چرا مايكروسافت تو ایران یه سایت درست نمی کنه!؟!؟!؟

purya

Member
راست ميگه

خدا وكيلي كدوم ايراني مياد و براي محصولات ماكروسافت يه هزاري سبز ميده ايروني جماعت از پانصدي قرمز بيشتر براي خريد نرم افزار خرج نميكنه
مگه اينكه بتونه باهاش روزي يه ميليون كاسب شه

آقا دروغ ميگم ؟

berehneh

New Member
Re: اين يك دروغه ...

aliahmadi گفت:
من نميدونم اين مال مايكرو سافت هست يا نه ولي در باره جمله شما دوست من. اون زمان كه بلاستر حمله كرده بود به كامپيوترها تو نت كرفت خوندم كه به جز سه تا از سرورهاش بقيه رو مايكروسافت به لينوكس تغيير داده . خيلي راحت هم ميشد بفهمي . كافي بود با دستورات تل نت به اون متصل ميشدي . پيغامهاي خطاي لينوكس ميومد

hess_far

Member
Re: اين يك دروغه ...

berehneh گفت:
aliahmadi گفت:
من نميدونم اين مال مايكرو سافت هست يا نه ولي در باره جمله شما دوست من. اون زمان كه بلاستر حمله كرده بود به كامپيوترها تو نت كرفت خوندم كه به جز سه تا از سرورهاش بقيه رو مايكروسافت به لينوكس تغيير داده . خيلي راحت هم ميشد بفهمي . كافي بود با دستورات تل نت به اون متصل ميشدي . پيغامهاي خطاي لينوكس ميومد

كلا به لينوكس منتقل نكرده... بلكه با استفاده از تكنيكي خاص ابتدا با درخواست سايت سرور لينوكس كار مي كرده و فايل را از سرور ويندوز مي گرفته و بعد دوباره(بعد از پردازش ASP.NET توسط سرور ويندوز) با استفاده از لينوكس اونو به آدرس درخواست كننده مي‌فرستاده.
اين كار فقط به لحاظ امنيت سرور ويندوز صورت مي گرفته...
در ضمن با كمي هم فكر كردن به اين نتيجه مي‌رسيديد كه لينوكس ASP.NET را ساپورت نميكنه. چون مال مايكروسافته و اونو فقط براي سكوي ويندوز طراحي كرده(مهمترين برتري PHP بهASP.NET). ولي يه پروژه هست كه فقط ASP را پورت كردن روي سكوهاي ديگر(مثل لينوكس) ولي به خوبي ASP روي ويندوز كار نميكنه :p

جدیدترین ارسال ها

بالا