ماه مبارک رمضان با مجیدآنلاین(افطاز تا سحر)

Sisili boy

Member
سلام
من متن زیر رو که واکنش مدیر شبکه 3 سیما به بزنگاه خوانده شده بود رو از یه سایت پیدا کردم گفتم شما هم ببنید:

مدیر شبکه سه ضمن پذیرش برخی انتقادها نسبت به "بزنگاه"، این مجموعه تلویزیونی ماه رمضان را دارای بار آموزشی و آگاهی‌دهنده برای مخاطبان دانست. علی‌اصغر پورمحمدی درباره به تصویر کشیدن روش‌های استعمال مواد مخدر در "بزنگاه" رضا عطاران و تاثیر آن بر مخاطبان گفت: اعتیاد تاثیرات منفی زیادی دارد و ما در "بزنگاه" سعی کردیم معضلات اعتیاد را به تصویر بکشیم، چرا که وظیفه رسانه آگاهی‌دهی به مردم است. به هر حال فرد معتاد خصوصیاتی دارد که باید به گونه‌ای به آنها می‌پرداختیم.
وی در ادامه افزود: از سوی دیگر بارها موضوع اعتیاد در میزگردها و بحث‌های کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته، ولی زبان نمایش بیشتر بر مخاطبان تاثیر می‌گذارد، به همین دلیل ما زبان طنز را برای این موضوع انتخاب کردیم تا بهتر بتوانیم به این آسیب‌ اجتماعی بپردازیم. البته آنطور که شما اشاره کردید روش‌های استعمال مواد مخدر در این مجموعه نشان داده نمی‌شود.
مدیر شبکه سه درباره اینکه چرا با وجود داشتن صحنه‌های نامناسب این مجموعه در ساعتی پرمخاطب پخش می‌شود گفت: این انتقاد شما را قبول دارم، اما باید این را هم قبول کرد ساعت پرمخاطب بیشتر تاثیر دارد. در مجموع صدا و سیما دلسوزانه سعی دارد آسیب‌های اجتماعی را در برنامه‌هایی با ساختارهای مختلف انعکاس دهد تا به رفع مشکلات کمک کرده باشد.
وی در پایان گفت: ما نیمه پر و خالی لیوان را با هم می‌بینیم و به نظرم "بزنگاه" توانسته به خوبی به معضل اعتیاد بپردازد و برای مخاطب بار آموزشی دارد. ساعت پخش مجموعه‌های رمضان هم با برنامه‌ریزی‌ و کارشناسانه انتخاب شده است. امیدوارم بتوانیم مجموعه‌هایی بهتر با موضوع آسیب‌های اجتماعی بسازیم. "بزنگاه" هم در راستای ماموریت شبکه سه تهیه شده است.

منبع خبر : مهر

shayanboy

Active Member
سلام
من متن زیر رو که واکنش مدیر شبکه 3 سیما به بزنگاه خوانده شده بود رو از یه سایت پیدا کردم گفتم شما هم ببنید:

مدیر شبکه سه ضمن پذیرش برخی انتقادها نسبت به "بزنگاه"، این مجموعه تلویزیونی ماه رمضان را دارای بار آموزشی و آگاهی‌دهنده برای مخاطبان دانست. علی‌اصغر پورمحمدی درباره به تصویر کشیدن روش‌های استعمال مواد مخدر در "بزنگاه" رضا عطاران و تاثیر آن بر مخاطبان گفت: اعتیاد تاثیرات منفی زیادی دارد و ما در "بزنگاه" سعی کردیم معضلات اعتیاد را به تصویر بکشیم، چرا که وظیفه رسانه آگاهی‌دهی به مردم است. به هر حال فرد معتاد خصوصیاتی دارد که باید به گونه‌ای به آنها می‌پرداختیم.
وی در ادامه افزود: از سوی دیگر بارها موضوع اعتیاد در میزگردها و بحث‌های کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته، ولی زبان نمایش بیشتر بر مخاطبان تاثیر می‌گذارد، به همین دلیل ما زبان طنز را برای این موضوع انتخاب کردیم تا بهتر بتوانیم به این آسیب‌ اجتماعی بپردازیم. البته آنطور که شما اشاره کردید روش‌های استعمال مواد مخدر در این مجموعه نشان داده نمی‌شود.
مدیر شبکه سه درباره اینکه چرا با وجود داشتن صحنه‌های نامناسب این مجموعه در ساعتی پرمخاطب پخش می‌شود گفت: این انتقاد شما را قبول دارم، اما باید این را هم قبول کرد ساعت پرمخاطب بیشتر تاثیر دارد. در مجموع صدا و سیما دلسوزانه سعی دارد آسیب‌های اجتماعی را در برنامه‌هایی با ساختارهای مختلف انعکاس دهد تا به رفع مشکلات کمک کرده باشد.
وی در پایان گفت: ما نیمه پر و خالی لیوان را با هم می‌بینیم و به نظرم "بزنگاه" توانسته به خوبی به معضل اعتیاد بپردازد و برای مخاطب بار آموزشی دارد. ساعت پخش مجموعه‌های رمضان هم با برنامه‌ریزی‌ و کارشناسانه انتخاب شده است. امیدوارم بتوانیم مجموعه‌هایی بهتر با موضوع آسیب‌های اجتماعی بسازیم. "بزنگاه" هم در راستای ماموریت شبکه سه تهیه شده است.

منبع خبر : مهر

ممنون از پیامت .
آره من هم امروز شنیدم . دولت مخالفت کرده . که سریال بزنگاه اصلا دیگه پخش نشه
در واقع توقیف ....
اما امروز پخش شد :-?
شایع ؟
با تشکر
شایان

HamidSHS

Active Member
انصافا اين بزنگاه داره در هر قسمتش 300 تا تيكه ميندازه :d
چطوري گذاشتن پخش بشه خدا ميدونه
ياعلي

shayanboy

Active Member
دوستان . من به نوبه خودم شب های قدر رو به همه تون تسلیت می گم .
همه دعا کنیم که خدا گناهان ما رو ببخشه
ایشالا .
اتماس دعا .
شایان
:cry:

shayanboy

Active Member
عجب شب قدر خوبی بود . خیلی همه رو دعا کردم .
التمس دعا دوستان
:rose:
شایان

@Butterfly@

Member
پیشاپیش شهادت امیرمون رو تسلیت میگم ایشالا از شبهای قدر بتونیم استفاده کافی ببریم چون داریم سرنوشت یکسالمون رو تو این شبها رقم میزنیم. اگه تو این شبها هم نتونیم توبه کنیم دیگه آه و حسرتش برامون میمونه.
الغوث الغوث خلنصنا من النار یا رب
خدایا به تو پناه آوردم ما رو از آتش قهرت رها کن
التماس دعا

saber110

Member
طاعات همگی قبول باشه

یه شب قدر 19 دیگه رفت و اصل کاری نیامد

خوب شایدم کسی برا اومدنش دعا نکرده از جمله خود من که برای 1000 تا مشکلم از شب تا سحر دعا کردم
خدایا داداشم مریزه پسرخالم پول نداره مادربزرگه حواسپرتم گم شده اما یه دعا کوچیک ناقابل برای اصل کاری نکردم

crycafe

Active Member
کاش منم حرم امام رضا بودم
حتما خیلی خوب بوده:)
تو خونه احیا گرفتم :cry:

L-B

Well-Known Member
خـــــــــدا ميدوني كه پر از گناهم ...
نزار كه رو سيات شيم به همين شباي عزيز و بسيار خوبت ما رو ببخش...

بر همـــــــــه تسليـــــــت باد .....

يــــــــــــــا اميــــــــــــــر المؤمنـــــــــــــين .....

shayanboy

Active Member
سلام
جاتون خالي من كه ديشب حرم آقا بودم
براي همتون دعا كردم
شما كه فراموش نكرديد ؟
ياعلي
آخه حمید جون منو یاد مشهد انداختی.:cry:
ای اما رضا ... خیلی دوست دارم . خیلی خوبی . خدایش این امام رضا هرچی بخوای میده
من ازش حاجتم رو گرفتم .
خدایا حاجت همه رو بده
ایشالا
اللهم صل علي محمد و آل محمد
شایان

آخرین ویرایش:

L-B

Well-Known Member
سلام به همگي ... .
اقا جاتون هر مشهد نيست خاليه .. .
ديشب ( شب قدر ) با اينكه من حرم نبودم ( فسمت نشد) ولي جاي خونمون يه مجلسي بود كه بعد دعاي جوشن كبير واقعا اقا هه حفهاي خوبي زد و بعدشم قران به سر گرفتن ..
كه خيلي واقعا منو تونست تخليه كنه .. خيلي گريه كردم كه تاحالا همينطوري گريم نميگرفت ... ___‌ يا خدا , يا علي .. ___‌ چي سري نهفته است كه همه شيفته ات هستند ...

اقا واسه تمام مرحوما يك فاتحه مع الصلوات بفرستين ... التماس دعا ... .

جدیدترین ارسال ها

بالا