غیره ماشین جنگی - Fighter Car

Saeid Balooti

New Member
سلام پژمان جان
من با یوز جداگانه مون اومدم که وقتی نظر میدم یبار دوستان قاطی نکنن .
آقا گل کاشتی ، همونطور که انتظار میرفت ترکوندی .
من خودم از نزدیک شاهد بودم که مدل زدن با همچین دیتیلی چقدر حوصله می خواد .
خشته نباشی .
موفق باشی :rose:

hamed.f

Well-Known Member
سلام
پژمان جان کارت فوق العاده هستش،يه شاهکار شده،وقتی حجم کار بالا ميره مشکلات کار به صورت تصاعدی بيشتر ميشه،کارتون رو خيلی خوب کنترل کرديد،مخصوصاً که فقط از يک نما رندر نگرفتيد. پس اگر هم اشکالت کوچکی داشته باشه کاملاً طبيعی هستش،تبرک ميگم،از صميم قلب:rose:
پيشنهاد برای بر گزيده های سه بعدی:rose:

Baloot3D

مسئول بخش سخت افزار سه بعدی
سلام به همگی دوستان

عذر میخوام که دیر به دیر on میشم . آخه برگشتم تهران و کنار خانواده و اینترنت Dialup و اعصاب فولادی برای وصل شدن با Dialup !!!

اول تشکر میکنم از همه دوستان عزیزم بابت این همه لطف .در مورد خود کار یک توضیح کوچیکی بدم و اون اینکه ما انسانها عموماً وقتی کاری رو شروع میکنیم تقریباً یک نمای کلی از اون در ذهنموم داریم و میدونیم که قرار هست چی کار کنیم . راستش این کار که به دلیل گستردگی واقعاً زیادی که داشت بهتر هست بگم پروژه ، تقریباً همونی هست که از اول توو ذهنم بود و از این جهت خوشحالم که کاری رو که میخواستم دقیقاً طراحی کردم .

در مورد DOF که فرخ جان گفتن هم راستش هست ولی مقدارش رو عمداً کم در نظر گرفتم و دلیلش هم این که تمام محیط دستساز هست و واقعاً حیفم میومد با اعمال DOF جزئیات رو از دست بدم . :-?

خوشحالم که در انجمن CGArena هم دوستان در مورد کار نظر مثبتی داشتند و در CGArt.ir هم واقعاً شرمنده کردند .

یک موضوع رو خیلی دوست داشتم بهش اشاره کنم و اون اینکه هر کاری که از اینجا و سایر انجمنهای فارسی زبان به نام ایران در گالری های بین المللی قرار میگیره باعث افتخار همه ما هست و بیش از اینکه اسم فرد در ذهن مخاطب بمونه کشور فرد رو به یاد میسپره .

موفق باشید :rose:

pojer

Member
سلام پژمان جان کارت مثل همیشه حرف نداشت این دفعه که دیگه رفتی تو مایه های ماست وانتت خیلی شاخه.................

madmaster_3d

Well-Known Member
بلوط جون. راستی می خواستم یک خواهشی از شما بکنم. اینکه اگر میشه چندتا آموزش ساخت تکسچر و متریال و تکنیک های مدلینگ رو لطف کن بساز. که با این کارت سطح گرافیک بسیاری از بچه ها بالا میاد. نه نگو . مرسی

Mehroo

Member
بلوط چیه بابا شما شاه بلوط هستی
خیلی عالیه
نمیونم چرا تا الان چشمم به این تاپیک نیوفتاده بود ولی بازم ماهی ور هر وقت از اب بگیری تازست
کار فوق العاده با ارزشی هست
هم مدل سازی هم تکسچرینگ واقعا با حوصله انجام شده
دستمریزاد استاد

ایرد گرفتن از شما جسارته ولی به نظر من فقط و فقط تنها ضعف کار (اگه بشه بهش ضعف گفت) تهویه ها هستن _ در حد سایر جزئیات کار نیستن
بر خلاف سایر دوستان به نظرم متریال های بدنه کاملا مناسب سوژه هستن

Maya Man

Active Member
خیلی جالب شده.
طرح و ایده خوبه ولی یخورده بنظرم طرح تاریک میزنه البته میدونم محیط گاراژ بوده ولی یخورده زیاد زنگ زدگی نمود داشت ( که فکر کنم کلا ایده این رندر کهنگی ماشین بود )
کاش یه رندر هم موقع سرحالی و جوونی ماشین میگرفتی.:green:
در کل خیلی از کارت لذت بردم.
من از اول کارات رو دنبال میکنم و باید بگم که خیلی خوب داری پیشرفت میکنی.
کاش چندسال پیش لپتاپم رو نمیفروختم. اونوقت الان میتونستم باهات رقابت کنم.:cool:
بیاید دعا کنید دلار ارزون شه تا بتونم دوباره یه لپ تاپ خوب بگیرم و کار کنم.:sad:
راستی لپ تاپت خیلی توپه ایشالا برات کار کنه.

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
This is cooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll !!!!!
You are up of my dreams !!!!

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
داداش توی پک داخلی معماری 20 اور موشن آخرین صحنه اش یه چیزی مثل اینه !!! دیدی ؟؟؟
اما به این کلا نمی رسه !!!!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا