ماجراهاي پروكسي و مخابرات

daryvary

Member
اوكسي جان ميشه راجع به PHProxy بيشتر توضيح بدي. فكر كنم يه نرم افزار باشه براي رد شدن از فيلتر كه بايد روي سايت نصب كرد!!!
ولي از كجا بياريمش؟؟؟؟

oxygenws

Active Member
این نرم افزار قوی (و البته --فعلا-- باگ دار) رو می تونید از لینک زیر بگیرید:
http://sourceforge.net/projects/poxy

همونطور که می بینی هنوز نسخهء 0.2 اون منتشر شده ولی تو ایران همه دارن ازش استفاده می کنند. بزرگترین تفاوتش با اینجور نرم افزار ها، تعداد فایل های خیلی کم اش (کلا 2-3 تا فایل اصلی داره) و دیگه اینکه تمام url رو انکود می کنه تا در جاهایی که ISP محترم به کلمه حساس هستش (مثل خیلی از ISP های محترم ایران) اونها رو دور بزنه :)

من تا حالا با چندین باگ تو این برنامه برخورد کردم، و خیلی هاشون رو هم تونستم دور بزنم، اما به هر حال، هنوز باگ زیاد داره، ولی تا حد بسیار بسیار زیادی مفید هستش. آنچنان مفید که تقریبا می تونم هر سایتی رو باهاش ببینم :)

موفق باشید، امید

daryvary

Member
آقا دستت يه دنيا ممنون :D
منظورت از باگ چه جور باگیه؟
همچین برنامه ای که خوشبختانه باگ امینیتی نداره :D ولی خوب شما چه جور باگی منظورته؟ یعنی فرضا بعضی جاها رو درست نشون نمیده یا ...؟
و ضمنا این نرم افزار امن هست دیگه؟ یه وقت خودشون ور نداردن سرور ما رو اونور واسه خودشون ریموت کنن!!!؟؟؟؟

oxygenws

Active Member
نه، منظورم باگ امنیتی نبود، باگی که در حین پیمایش صفحات مواجه خواهی شد. مثلا نمی تونی باهاش تو گوگل سرچ کنی، باید یه سرچ --مجاز-- خارج انجام بدی و کلمه رو تو url تغییر بدی و دستی اینجا paste یا ....

در مورد بسته شدن سرور، به هر حال احتمال همه چی هست :) باید مواظب بود :)

daryvary

Member
نه. بسته شدن خيلي بهتره از اينكه سرور آدم رو ريموت كنن. ميخوام ببينم آيا اين سايت sourceforge.net مطمئن و مئتبر هست یا نه؟

oxygenws

Active Member
ای بابا، سایت sourceforge یکی از معتبر ترین سایت های میزبان اکثر برنامه های open source هستش، دست کم نگیرش، به اندازهء تمام بچه های اینجا هارد دیسک کنار هم بستند تا این همه نرم افزار رو رو هاستشون، رایگان جای بدن :)

daryvary

Member
جدا؟ اسمشو شنيده بودم ولي از اونجايي كه ميونه خوبي با لينوكس و نرم افزارهايopen source ندارم درست نمیشناختمش.
از کمکت ممنون ;)

H-assan

Well-Known Member
ممنون مي گما اگر اين رو بستن بعدي رو با پيغام خصوصي بگو

H-assan

Well-Known Member
راستی من توی اکس ÷ی کار می کنم نمی دونم چه جوریه اگر می شه یک توضیح کامل هم بدید یکی از وستان گفتن ولی اون مال 98 هست

mohsenshahbazi

Active Member
فرقي نداره كه فقط اسم منو اصلي توي ايكس پي
TOOLS هستش

IE->TOOLS->Internet Option ->Connection->Setting ->يه جا براي ورود اي پي و پورت داره همونجاست !!!

a Truth Seeking

Active Member
assan گفت:
راستی من توی اکس ÷ی کار می کنم نمی دونم چه جوریه اگر می شه یک توضیح کامل هم بدید یکی از وستان گفتن ولی اون مال 98 هست
8O
شوخي مي كني؟
من براي ويندوز XP توضيح دادم.

H-assan

Well-Known Member
بچه ها من گیجم نه !

شما ناراحت نشید :((

ایدز که نگرفتم یک روز خوب میشم :ِ D
ممنون پیداش کردم اصلا حواسم نبود به کسی نگید !

K@VEH

Member
شما مطمئنی ادرس تاپیک دادی؟
این که ادرس انجمن نرم افزار هستش

جدیدترین ارسال ها

بالا