ماجراهاي پروكسي و مخابرات

H-assan

Well-Known Member
ماجرهاي پروكسي و مخابرات

خوب يك سايت رو ساختن كه ديگه پروكسي نشه از خبري كه يكي از يچه هاي خوب شيراز به نام igi به من داد وباعث خوشحالي من شد اين سايت رو مخابرات نمي تونه پروكسي كنه و تا حالا هرچي سايت براي رد شدن از پروكسي درست كرده بودن خودشون هم دچار پروكسي شدن ولي هنوز اين سايت پروكسي نشده

آدررس سايت
https://proxify.com

خواهش دوستان خودتون مي دونيد ديگه رعايت كنيد كه يك وقت ...

a Truth Seeking

Active Member
آقا خبرت ماله كي هست؟
من 3 يا 4 ماه پيش با همين سايت در دامنه https://proxify.net كار مي كردم خوبه ولي ...

قبلا كه اينجوري بود حالا دلشون سوخته باشه تغيير سياست داده باشن نمي دونم !!! :wink:

يه مشكل بزرگ اينه كه اگر سايت فيلتر شده اي رو با اين باز كني نمي توني چيزي از اون سايت دانلود كني يعني براي اينكه به شما اجازه دانلود داده بشه از شما پول مي خواد.آقا از آي پي و پرت استفاده كنين كه خداييش مفت تموم مي شه ( اينم از سفارش ما به دوستاني كه مي خوان از شر فيلترينگ خلاص شن ).
ضمنا در مورد ماجراي پروكسي هم بايد بگم اينا دلشون به فيلتر خوشه ما به عبور از اون.

H-assan

Well-Known Member
a Truth Seeking گفت:
ضمنا در مورد ماجراي پروكسي هم بايد بگم اينا دلشون به فيلتر خوشه ما به عبور از اون.

همه همين رو مي گن

در ضما كاچي بعض هيچي چون من نمي تونم از اي پي و پروكسي استفاده كنم چون هركدوم رو استفاده كردم يا سرعتم كم مي شد يا وقتي لنلاين مي شي انگار نيستي

iRWEBDES

Active Member
اين سايت فقط حدود يك ربع كار ميكنه و فكر ميكنم همه اين سايت رو ميشناسن ...

a Truth Seeking

Active Member
assan گفت:
كاچي بعض هيچي چون من نمي تونم از اي پي و پروكسي استفاده كنم چون هركدوم رو استفاده كردم يا سرعتم كم مي شد يا وقتي لنلاين مي شي انگار نيستي
خوب بايد چند تا آي پي و پرتي كه هنوز عقل جن هم بهش نرسيده كه ببنده رو آزمايش كني كه كدومشون سرعت رو زياد پايين نمي يارن در ضمن اينكه شما گفتين وقتي آنلاين هستين مثل اينكه نيستين بخاطر اينه كه يكي از مزيت هاي استفاده از آي پي و پرت اينه كه شما رو در محيط اينترنت مخفي مي كنه البته من اين جوري شنيدم.
اما ... بزرگترين مشكل استفاده از آي پي و پرت گيرش به سيستم پست الكترونيك هست كه با فعال بودن آي پي و پرت متاسفانه شما نمي تونين به خوبي با سرويس پست الكترونيك كار كنين. :cry:
البته داداش باكي نيست. :roll:

a Truth Seeking

Active Member
ببندن , يكي ديگه.
خدا بده بركت كم نيستن.در ضمن از قديم مي گن : جنگ جنگ تا ...
<شوخي>موضوع منحرف شد.<شوخي/>

آقا بي خيال
با وجود آي پي و پورت باز هم شما مشكل دارين !!!
اصلا اين سايت ها رو بندازين دور بابا
آي پي و پورت ها رو بچسبين

H-assan

Well-Known Member
ممنون فقط توي اكس پي چظوري از اش استفاده مي كنن اگر مي شه توضيح بديد

oxygenws

Active Member
شما ها که اکثرتون یه فضایی تو وب دارید، نرم افزار PHProxy رو رو سرور نصب کنید و حالشو ببرید :)

a Truth Seeking

Active Member
assan گفت:
ممنون فقط توي اكس پي چظوري از اش استفاده مي كنن اگر مي شه توضيح بديد
برو تو Internet Options بعد قسمت Connections روي Dial-up مورد نظر دابل كليك كن در قسمتي Proxy Server تيك use a proxy server ... رو بزن و در قسمت Address و Port اونها رو بنويس بترتيب IP و سپس Port تيك جمله پايين رو هم در اين قسمت بزن نوشته ‌Bypass ... تمام پنجره هارو OK كن و حاشو ببر.
ببخشيد خيلي تند توضيح دادم.

Pooriya_Online

Active Member
عزيز جان خوب معلومه نميتونه پروكسي كنه...

چون https هستش...

تاهز بازم نميشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا