لیست کشور ها , استان ها , شهر ها برای فرم های ثبت نام

با سلام

من لیست کشور ها و اتان های هر کشور و لیست شهر های هر استان برای ایجاد یک فرم ثبت نام نیاز دارم
توجه کنید من فقط یک دیتابیس میخام ( xml , sql ) یا هرچی دیگه فقط شهر های هر استان و استان های هر کشور
توش باشه

با تشکر

nasser_ray

Member
سلام
من سال پیش از Maxmind لیست تمام کشورها بهمراه استان هاشون رو بصورت گروه بندی شده در یک آرایه گرفتم.
امیدوارم بهتون کمک کنه.

پیوست ها

• regionvars.rar
    23 کیلوبایت · بازدیدها: 1,269

mtoloo

New Member
سلام.
اگرچه تاریخ اولین درخواست مال حدود دو سال پیشه! ولی چون خیلیها مثل خودم ممکنه با جستجو و ... وارد این قسمت بشن و دنبال لیست کشورها باشند، من این لیست و که از سایت تبیان تهیه کردم و قرار میدم که هر کسی خواست بتونه استفاده کنه. اسامی کشورها به زبان فارسی و انگلیسی در آرایه‌های متفاوت وجود داره.
البته تعداد کشورهاش ۱۸۷ تاست که در مقایسه با لیست سایت http://www.listofcountriesoftheworld.com حدود ۸۰ تا کشور کمتر داره! ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه. چون اون کشورها رو من نگاه کردم غیر از یکیش بقیه‌اش رو اصلا اسمشون و نشنیده بودم. اون یکی هم اسراییل بود.
اگه خواستین لیست اون ۷۰، ۸۰ تا کشوری که کمتره رو ببینین این فایل php ی که ضمیمه کردم و با پارامتر compare=1 اجرا کنین.

پیوست ها

• countries.php.zip
    6.3 کیلوبایت · بازدیدها: 556

sahar meskin

New Member
سلام.
اگرچه تاریخ اولین درخواست مال حدود دو سال پیشه! ولی چون خیلیها مثل خودم ممکنه با جستجو و ... وارد این قسمت بشن و دنبال لیست کشورها باشند، من این لیست و که از سایت تبیان تهیه کردم و قرار میدم که هر کسی خواست بتونه استفاده کنه. اسامی کشورها به زبان فارسی و انگلیسی در آرایه‌های متفاوت وجود داره.
البته تعداد کشورهاش ۱۸۷ تاست که در مقایسه با لیست سایت http://www.listofcountriesoftheworld.com حدود ۸۰ تا کشور کمتر داره! ولی فکر نمیکنم مشکلی باشه. چون اون کشورها رو من نگاه کردم غیر از یکیش بقیه‌اش رو اصلا اسمشون و نشنیده بودم. اون یکی هم اسراییل بود.
اگه خواستین لیست اون ۷۰، ۸۰ تا کشوری که کمتره رو ببینین این فایل php ی که ضمیمه کردم و با پارامتر compare=1 اجرا کنین.

سلام . من لیست تمام کشور ها با تمام استانهاش میخواستم.
میشه اگر چیزی میدپنین بهم کمک کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا