لينک ترجمه متن رايگان

p23

Member
سلام دوستان بين شما کسي لينک ترجمه متن رايگان رو که درست باشه داره ؟؟؟؟ممنون ميشم

p23

Member
انگلیسی به فارسی .مخوام چند تا متن ترانه که شدیدن بهشون علاقه دارم رو ترجمه کنم.ممنون میشم

Parham

Well-Known Member
میتونی‌ از این سایت استفاده کنی‌ ، فکر نمیکنم سیستم دیگه که بتونه به این صورت آنلاین باشه غیر از این سایت باشه ، در ضمن میتونی‌ از FarsiDic هم استفاده کنی‌ که البته به صورت لغت به لغت این کار را انجام میده ...

p23

Member
ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون

p23

Member
دوست من یه مشکل من یه ایمیل دریافت کردم که که انگلسه ومحتوای اون اینکه من در یک قرعه کشی برنده بلیط و سریال نامبری شدم ولی نمیدونم چیه اگه کمک کنی ممنون میشم

***UNIQUE***

Active Member
فکر کنم از این Email هایی که بازش کنی سیستمت رو ویروسی میکنه .
اخبار فکر کنم یه چیزایی راجع به این میگفت.

rudehen

Member
p23 گفت:
دوست من یه مشکل من یه ایمیل دریافت کردم که که انگلسه ومحتوای اون اینکه من در یک قرعه کشی برنده بلیط و سریال نامبری شدم ولی نمیدونم چیه اگه کمک کنی ممنون میشم

اینا مثلا می گن چند میلیون دلار برنده شدی
بعد از کلی مصیبت بهت می گن چند هعزار دلار بفرست تا پول رو برات بفرستیم
بعدشم باید بری گریه کنی:cry:
چون نه پولی که بردی می گیری و نه رنگ پولی رو که دادی می بینی
پس دکمه Report Spam رو تو میل باکست بزن:cool:

Mecho

Member
Parham گفت:
میتونی‌ از این سایت استفاده کنی‌ ، فکر نمیکنم سیستم دیگه که بتونه به این صورت آنلاین باشه غیر از این سایت باشه ، در ضمن میتونی‌ از FarsiDic هم استفاده کنی‌ که البته به صورت لغت به لغت این کار را انجام میده ...

پرهام جان خسته نباشید ...
اون لینک مربوط به پارس خیلی بد ترجمه میکنه ... نرم افزار قوی نمیشناسید که بشه تهیه کرد ؟؟
منتهی ایرانی نباشه که بتونم از اینور تهیه کنم . مرسی

Parham

Well-Known Member
چه زبان هایی‌ را می‌خوای به هم ترجمه کنی‌ ؟! اگر فقط منظورت ترجمه انگلیسی‌ به فارسی‌ هستش که مترجم پارس ، حالا جدای از نسخه آنلاین اون می‌تونه کمکت کنه ... در غیر این صورت مترجم که به صورت متنی‌ کار کنه فکر نمیکنم چیزی باشه ...

Mecho

Member
نه همون انگلیسی به فارسی رو میخوام ... منتهی اینجوری فکر میکنم که اون نسخه آنلاین پارس فقط یه تحریکه برای خریدن نرم افزار . چون اگه باهاش کار کرده باشی دیدی که ترجمه ای که میکنه 10% درسته از لحاظ دستوری و از لحاظ اینکه آدم حتی خودش بتونه کلمات رو اینور اونور کنه .
حالا باز نمیدونم که نسخه کاملش هم همینطور هست یا نه ؟
بعد اینکه میشه کاملش رو دانلود کرد ؟ و اینکه نرم افزار خارجی نمیشناسید که فارسی رو هم ساپورت کنه ؟؟

ممنون ازراهنمائیات و وقتی که میزاری

Parham

Well-Known Member
ببین نسخه کامل را من امتحان کردم و بهتر عمل می‌کنه اما نمی‌شه گفت که 100% مشکلتو حل می‌کنه ... روی اینترنت نسخه کامل اون فقط کرکش هستش که توسط تیم unreal کرک شده و نسخه کامل را باید خودت گیر بیاری ... از لحاظ مترجم های متنی‌ من برنامه دیگه را نمیشناسم به بخواد انگلیسی‌ به فارسی‌ را ساپورت کنه ...

Mecho

Member
مرسی از اینکه به سرعت برق و باد جواب دادی .... :eek:
بعد یه سوال دیگه اولا کرک برنامه دقیقا به چیه اون میگن ؟؟؟
بعد اینکه از کجا میتونم همون رو سرچ کنم و پیدا کنم ؟؟ واگه پیداش کنم کارم تاحدودی را میوفته یا حتما باید خودشم باشه ؟

مرسی

Parham

Well-Known Member
کرک یعنی‌ اینکه شما بدون اینکه قفل اون برنامه را شکسته شده و میتونی‌ از اون استفاده کنی‌، مترجم هم دو CD هستش که باید بگیری ... به نظر من قبل از تهیه با شرکتش تماس بگیر تا اطلاعات بهت بدن ببینی‌ که کارت را راه میندازه یا نه ...

Mecho

Member
مرسی از توضیحاتت ... منتهی متاسفانه من نمیتونم تماس داشته باشم باهاشون ... ایران نیستم .
اما یه لطفی بکن که توخاطرت باشه که اگه احیانا جایی به پستت خورد یه همچین نرم افزاری به من هم یه خبر بدید .
بازم ممنون از اینکه همیشه میشه به عنوان یک مشاور خوب روی شما حساب کرد .
خسته نباشید . در ضمن عید شما هم مبارک

Parham

Well-Known Member
ممنون دوست عزیز ، شما هم سال خوبی‌ داشته باشی‌ ... حتما اگر مورد مشابه دیدم اینجا اطلاعات در مورد اون قرار میدم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا