لوگو کمپانی طراحی لباس "علیبابا" (Alibaba Clothes)

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام. فکر کنم اولین طرحی هست که برای نظرخواهی گذاشتی.
لوگوی خوبیه.
موفق باشی؛ یا علی :rose:

تصویر اول زیاد جالب نیست ولی تصویر دوم نسبت به اولی کمی بهتره و در کل باید بیشتر تلاش کنی تا مفهوم بیشتری رو برسونی

Arazar

Member
تصویر اول زیاد جالب نیست
سپاسگزارم از توجه تون به طرح!
در مورد تصویر اول که فکر کنم از سمت چپ اولی منظورتون هست (بر اساس شمارش ریاضی)،این فقط یک نوع نمایش یا Mockup هست و صرفا جهت نمایش استفاده شده!

تصویر دوم نسبت به اولی کمی بهتره
تصویر دوم (با زمینه خاکستری) اصل لوگو رو به نمایش گذاشتم و از نظر اصل موضوع (لوگو) تفاوتی با اولی نداره!

در کل باید بیشتر تلاش کنی تا مفهوم بیشتری رو برسونی
حتما در کار های آتی تلاش بیشتری میکنم! (البته مخاطب لوگو فارسی زبان نیست (انگلیس زبان هست) به همین خاطر لوگو برای این دسته از مخاطبین از نظر مفهومی ملموس تر هست) ولی باز هم شما درست میفرمایید باید توجه بیشتری به مفهوم بشه!

در کل از شما و Red Devil عزیز بابت وقتی که گذاشتید سپاسگزارم.

Adobe.Alavi

Active Member
با سلام

لوگوی خوبی شده ولی اگه به تنهایی یه کار بره خیلی مفهوم رو نمیرسونه.
در لوگو من فقط حرف a و b رو می بینم ولی به نظرم اگه a و c که مخفف پوشاک علی بابا هست باشه بهتره.

موفق باشی

heartsick1

New Member
عزیزم در کل 0کار خوبی شده ولی برای یه مبتدی زیاد مفهومی نیست در کل جالبه
در پناه حق یا علی مدد

memfis

Member
به نظر من خیلی جالبه
ولی یه مشکل داره اونم مفهومی نبودن هستش که یه جورایی کار کمپانی را برای جا انداختن لوگو بیشتر می کنه ولی اگر بتونن با انجام صحیح امور برندینگ لوگو را در ذهن مشتریان جا بندازن لوگوی خیلی خوبیه

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
من خیلی وقت پیش این کارتون رو دیدم فرصت نشد نظرمو بگم
به نظر من لوگوی خیلی خوبی شده؛ حفظ فضای مثبت و نبود فضای منفی توی کار از نقاط قوتش هست!
فرم لوگو هم دوست داشتم ! درعین سادگی زیبایی هم حفظ شده

نکته هم در موردلوگو بگم که لوگو یا نشان لازم نیست حتما مفهومی رو برسونه ! مثلا لوگو Nike یا شرکت Samsung یا LG یا Sony اینهارو شما یک جا به تنهایی ببینی بدون شناخت قبلی هیچوقت نمیتونید بگید مربوط ب چه بیزنسی هستند!
بیشتر بازاریابهای شرکتها هستند که اون رو معرفی کنند و کیفیت و بازاریابیشون هست!

موفق باشید دوست عزیز

Arazar

Member
متاسفانه دیر پست شما رو دیدم!
سپاسگزارم از توجهتون به طرح!

جدیدترین ارسال ها

بالا