لوگو . پوشاک بانوان . مکث

msoltan2371

Member
سلام من این برداشت رو کردم که برای آرایشگاهه
بنظرم اگه روی فونت max هم کار کنی یا فونت مناسب تری رو انتخاب کن بهتره..
در کل کار قشنگیه موفق باشی..

meysamn2o

Active Member
منم ملک خوندمش .
به آرایشگاه بیشتر میخوره تا پوشاک
ولی در کل قشنگه
خسته نباشی :rose:

Yunes.grapix

Well-Known Member
سلام من این برداشت رو کردم که برای آرایشگاهه
بنظرم اگه روی فونت max هم کار کنی یا فونت مناسب تری رو انتخاب کن بهتره..
در کل کار قشنگیه موفق باشی..

ممنونم دوست عزیز از نظرت ؛ راستش فونت های دیگری هم انتخاب کردم ، که مناسب تر بود ، اما چون عنوان برند بود ، باید با فونت بزرگ نوشته می شد ، بقیه فونت ها این قابلیت رو نداشتند
اما چشم حتما روش کار می کنم .

نقطه سوم کلمه مکث به چشم نمیاد
اما کارتون خیلی براق و شیک به نظر میاد.
میشه اسم فونتی که استفاده کردین بگین؟

MOSTAFA

کاربر فعال
برای طراحی لوگو باید عواملی چون خوانا بودن، زیبا شناسی، مرتبط بودن با موضوع، تنوع، خلاقیت و ... رو در نظر گرفت،
در این طرح به طور خلاصه بخوام بگم، مشکلات خوانایی وجود داره که در اثر پیچ دادن بیش از حد حروف به وجود اومده، پیچ و ظرافت دادن به طرح باید به گونه ای باشه تا هارمونی در طرح رو بهم نریزه و باعث نا خوانایی نشه
استفاده از حروف پر پیچ و ظریف برای همه ی موضوعات کاربرد نداره از جمله این کار

webxyz

Member
خوب شده. خسته نباشی. به نظرم اگه سر خانومه رو ببری بالا بجای اینکه به نظر برسه رو موهاش کار کردی به نظر میرسه روی بدنش کار کردی که به لباس بیشتر می خوره.:green:

Yunes.grapix

Well-Known Member
نقطه سوم کلمه مکث به چشم نمیاد
اما کارتون خیلی براق و شیک به نظر میاد.
میشه اسم فونتی که استفاده کردین بگین؟

ممنون دوست عزیز ، یه سری تغییرات کلی توی کار دادم
اسم فونت هم : Weekendinparis
اگر پیداش نکردید بگید براتون ارسال می کنم ، [email protected]

Yunes.grapix

Well-Known Member
برای طراحی لوگو باید عواملی چون خوانا بودن، زیبا شناسی، مرتبط بودن با موضوع، تنوع، خلاقیت و ... رو در نظر گرفت،
در این طرح به طور خلاصه بخوام بگم، مشکلات خوانایی وجود داره که در اثر پیچ دادن بیش از حد حروف به وجود اومده، پیچ و ظرافت دادن به طرح باید به گونه ای باشه تا هارمونی در طرح رو بهم نریزه و باعث نا خوانایی نشه
استفاده از حروف پر پیچ و ظریف برای همه ی موضوعات کاربرد نداره از جمله این کار

مصطفی جان ممنون ، عنوان زیباشناسی (البته زیبایی شناسی) رو که خیلی قبول ندارم در خصوص این مساله توی بحث گرافیک ؛ چون تعریف دیگه ای داره و کاربردش برای این مورد بحث خاص نیست .
مشکلات خوانایی ش البته درسته ، که بیشتر به خاطر سرکش |ک| بود و نقطه های ث که توی کار اصلی اصلاح شون کردم .
و گفتی : استفاده از حروف پر پیچ و ظریف برای همه موضوعات کاربرد نداره ، خب اگه اینجا که از پیچش به عنوان مو استفاده نکنم به نظرت کجا باید استفاده بشه ؟؟؟ !!! به نظر من محلش اتفاقا اینجاست . در ضمن چرا بی خودی شلوغش کردی ؟ مگه موضوع کار ، شکل کار رو می تونه تعیین کنه ؟
به هر حال باز هم متشکرم از نظرت . لطف کردی که وقت گذاشتی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا