لوگو ( ترکیب 3D Max و After Effects )

pclord

کاربر متخصص
سلام به همه ی دوستان و مدیران عزیز و به خصوص استادان سه بعدی کار :)

اول از همه معذرت میخوام که کارم کوچیکه،آخه من هنوز به پای شما استادان گرامی نرسیدم. :green:

راستش من و یکی از دوستام قراره از این به بعد با هم کار کنیم ،برای همین نشستم و یه لوگو ساختم،که در پروژه هایی که انجام میدیم،این لوگو رو بزاریم،اینجا گذاشتم نظرات دوستان رو بدونم،به نظرتون این لوگو برای یه گروه خوبه،مشکلاتش رو هم بگین تا اصلاحش کنم.:paint:

و اما توضیحات:
این لوگو رو تو تری دی مکس مدل سازی کردم(به صورت کاملا ساده،برای متن یه Text ایجاد کردم و Extrud کردم،اون دایره ها هم که Torus هستن)تکسچر هم با خود تری دی مکس،رندرش 15 دقیقه طول کشید.
توی آفتر افکت دودها و صدا رو اضافه کردم و بعدش هم رندر نهایی.
راستی اون آخرشم با پلاگین Shine درست کردم،صدا رو هم از فیلم ارباب حلقه ها گرفتم.
کل کار هم 2.5 ساعت طول کشید.

عکس:

attachment.php

attachment.php

وایر:
ضمیمه

منتظر نظرات قشنگتون هستم.:oops:

دانلود با حجم 3 مگابایت با لینک مستقیم ( برای این که موقع دانلو مشکلی پیش نیاد،لینک مستقیم گذاشتم،با خیال راحت دانلود کنید):

لینک:

http://leech.online-dl.com/get/Logo-pclord_(www.online-dl.com).zip

اگه از بالایی نتونستید بگیرید از این استفاده کنید:

http://s79.eu.rapidbaz.net/get/_xQwL/Logo-pclord.zip

یا

http://www.enterupload.com/imzbmvvdhmj1/Logo-pclord.zip.html

اینا هم کیفیت کم و حجم کم:

http://leech.online-dl.com/get/Logo-pclord-_(www.online-dl.com).zip

یا

http://www.enterupload.com/qkj75juhfqb8/Logo-pclord-.zip.html

موفق باشید.:rose:

پیوست ها

• pclord-1.JPG
    pclord-1.JPG
    38.4 کیلوبایت · بازدیدها: 147
  • pclord-2.JPG
    pclord-2.JPG
    24 کیلوبایت · بازدیدها: 147
  • Wire.JPG
    Wire.JPG
    227.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • After Effects.JPG
    After Effects.JPG
    138.4 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

odrakoola

Well-Known Member
سلام دوست عزيز.
من زياد با 3d كار نكردم اما به عنوان كسي كه بيشتر از 200 لوگو طراحي كرده ميتونم بگم طرح اوليت خيلي ساده است خيلي راحت ميشه به جاي دايره از اشكال ديگه اي استفاده كرد در مورد بقيه كار هم كه به خودم اجازه اظهار نطر نميدم.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
به به به به ماشالله ببین چه کرده:shock:
خیلی خوب شده ، خسته نباشی :rose:
فقط یه سری نکته که به نظرم اومد بگم که ممکنه بهتر شه:
1- تو اول کلیپ داخل حرف D متریالش تموم شده و دور زده ، میدونم ایراد بنی اسرائیلی هست و هیچکس نمیبینه ولی ببخشید دیگه:snap:
02461120212190839639.jpg

2-سعی کن که لبه های متن رو یکم سیاه و خراب شده نشون بدی اگه منظورمو بفهمی یعنی لبه های متن مخصوصا 3D رو یکم تیره تر و حالت زنگ زده در بیاری جالب تر میشه...
3-کل متن رو هم اگه تو افتر یا خود مکس بتونی یکم تیره تر یا خشن تر کنی خیلی بهتر میشه...
4- اون دود های سمت چپ و راست تموم میشن و از اول پخش میشن که برای کار حرفه ای جالب نیست...
5- با حرکت دوربین هم زیاد حال نکردم ، خیلی سخت میخوره و دنگ بر میگرده ، احساس می کنم که لوگو هم تغییر مکان نمیده ، شاید من خیالاتی شدم...:shock:
6- اون دود های پشت هم خوب هستن ، فقط برای خفن تر شدن کار یه سری دود دیگه مثل اونایی که پشت تایتل هری پاتر میان رو اگه داری بذار خیلی عااالی میشه...
ببخشید خیلی شد...:snap:
موفق باشی:oops:

pclord

کاربر متخصص
سلام دوست عزيز.
من زياد با 3d كار نكردم اما به عنوان كسي كه بيشتر از 200 لوگو طراحي كرده ميتونم بگم طرح اوليت خيلي ساده است خيلي راحت ميشه به جاي دايره از اشكال ديگه اي استفاده كرد در مورد بقيه كار هم كه به خودم اجازه اظهار نطر نميدم.

سلام
به خاطر این که نظر دادی مچکرم.
راستش چند تا شکل دیگه رو هم امتحان کردم،اما هیچ کدوم مثل این دایره،به اون حروف نمیومد.
دوست عزیز مثل این که شما تو ساخت لوگو تجربه ی زیادی دار،اگه میتونی چند تا شکل که به اون حروف بیاد برام بفرست،آخه من تازه کارم.
دستت در نکنه.
موفق باشی.:rose:

به به به به ماشالله ببین چه کرده:shock:
خیلی خوب شده ، خسته نباشی :rose:
فقط یه سری نکته که به نظرم اومد بگم که ممکنه بهتر شه:
1- تو اول کلیپ داخل حرف D متریالش تموم شده و دور زده ، میدونم ایراد بنی اسرائیلی هست و هیچکس نمیبینه ولی ببخشید دیگه:snap:
02461120212190839639.jpg

2-سعی کن که لبه های متن رو یکم سیاه و خراب شده نشون بدی اگه منظورمو بفهمی یعنی لبه های متن مخصوصا 3D رو یکم تیره تر و حالت زنگ زده در بیاری جالب تر میشه...
3-کل متن رو هم اگه تو افتر یا خود مکس بتونی یکم تیره تر یا خشن تر کنی خیلی بهتر میشه...
4- اون دود های سمت چپ و راست تموم میشن و از اول پخش میشن که برای کار حرفه ای جالب نیست...
5- با حرکت دوربین هم زیاد حال نکردم ، خیلی سخت میخوره و دنگ بر میگرده ، احساس می کنم که لوگو هم تغییر مکان نمیده ، شاید من خیالاتی شدم...:shock:
6- اون دود های پشت هم خوب هستن ، فقط برای خفن تر شدن کار یه سری دود دیگه مثل اونایی که پشت تایتل هری پاتر میان رو اگه داری بذار خیلی عااالی میشه...
ببخشید خیلی شد...:snap:
موفق باشی:oops:

مرسی رضا جان

ااول به خاطر نظراتت تشکر میکنم.

راستش من تو 2.5 ساعت اینو ساختم،و زیاد به جزئیات توجه نکردم،در مورد دودها هم راست میگی،هر کاری کردم معلوم نباشه،نشد،در مورد حرکت دوربین هم خیالاتی نشدی،فقط دوربین حرکت میکنه،اون لوگو حرکت نمیکنه،البته به غیر از اون دوتا حرف کوچیک.

راستی اون تایتل هری پاتر رو اگه تونستی برام بفرست.

موفق باشی.:oops:

hosienmax100

3D Artist
یا حق؛

متاسفانه نتونستم ویدئو رو دانلود کنم حجمش برام زیاد بود ..

اما عکسها رو دیدم و تقریبا متوجه کار شدم ..

یه لوگو که می خواد بشینه رو کار ها ...باید بیشتر رو ایده ی اولش تمرکز میکردی ...سه المنت 3d / s/h اینارو مدنظرت بوده اما من میگم اینا رو تغییر بده (s/h) اگه اول اسم هستند ...

اما 3d یه چیزیه که نمایان گر سبک کاریه ..روش بیشتر فکر کن تا یه لوگوی شاخ بشه .

یه شکل ذهنی مربوط بهکارتون رو تو ی ذهنت تداعی کن و بساز و یه تکست ساده با اندازه درست زیرش بزار مثلا :

Animation &attist یا هر چیزی ..

سرچ بزن logo تو گوگل متوجه میشی ..

البته اینم شاید مفهوم خاص خودش رو داره حداقل تقویتش کن ../

موف باشی

Navidmilan

Well-Known Member
مرسی از اطلاعات کاملی که از کارت دادی ...

کار رو دیدم. علاوه بر طراحی لوگو که حسین اشارات خوبی کرده بود من تو انیمیت و کامپوزیت هم خیلی جای کار میبینم. پیشنهاد میکنم حتما

چند تا لوگوی سه بعدی ببین و ایده بگیر. مثلا لوگوهایی که Blur تو کارهاش برای مشتریهاش ساخته و در عین سادگی جذابم هستن ...

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کار معمولی شده.خیلی جای کار داره.انگار تبلیغ آهنگه نه یه کار سه بعدی.خیلی باید کار حرفه ای ببینی.مثلا اول بازی ها و اول فیلمها. هم ساکن.هم اینکه آدم اصلا علاقه ای نداره بشینه تا آهرش رو نگاه کنه.وارد بحث تکنیکیش نمی شم.اما رنگ بندی انیمیت نوع مدلینگ ....... خوب نشده

pclord

کاربر متخصص
یا حق؛

متاسفانه نتونستم ویدئو رو دانلود کنم حجمش برام زیاد بود ..

اما عکسها رو دیدم و تقریبا متوجه کار شدم ..

یه لوگو که می خواد بشینه رو کار ها ...باید بیشتر رو ایده ی اولش تمرکز میکردی ...سه المنت 3d / s/h اینارو مدنظرت بوده اما من میگم اینا رو تغییر بده (s/h) اگه اول اسم هستند ...

اما 3d یه چیزیه که نمایان گر سبک کاریه ..روش بیشتر فکر کن تا یه لوگوی شاخ بشه .

یه شکل ذهنی مربوط بهکارتون رو تو ی ذهنت تداعی کن و بساز و یه تکست ساده با اندازه درست زیرش بزار مثلا :

Animation &attist یا هر چیزی ..

سرچ بزن logo تو گوگل متوجه میشی ..

البته اینم شاید مفهوم خاص خودش رو داره حداقل تقویتش کن ../

موف باشی

حسین جان دستت در نکنه،حتما چیزایی که گفتی رو انجام میدم.

راستی از لینک زیر با حجم کم اگه میخوای دانلود کن:

http://leech.online-dl.com/get/Logo-pclord-_(www.online-dl.com).zip

یا

http://www.enterupload.com/qkj75juhfqb8/Logo-pclord-.zip.html

مرسی از اطلاعات کاملی که از کارت دادی ...

کار رو دیدم. علاوه بر طراحی لوگو که حسین اشارات خوبی کرده بود من تو انیمیت و کامپوزیت هم خیلی جای کار میبینم. پیشنهاد میکنم حتما

چند تا لوگوی سه بعدی ببین و ایده بگیر. مثلا لوگوهایی که Blur تو کارهاش برای مشتریهاش ساخته و در عین سادگی جذابن هستن ...

نوید جان به خاطر این که سر زدی و نظر دادی تشکر میکنم،سعی میکنم مشکلاتش رو برطرف کنم،دارم چند تا از لوگو های معروف رو دانلود میکنم،ازشون ایده بگیرم.

سلام.کار معمولی شده.خیلی جای کار داره.انگار تبلیغ آهنگه نه یه کار سه بعدی.خیلی باید کار حرفه ای ببینی.مثلا اول بازی ها و اول فیلمها. هم ساکن.هم اینکه آدم اصلا علاقه ای نداره بشینه تا آهرش رو نگاه کنه.وارد بحث تکنیکیش نمی شم.اما رنگ بندی انیمیت نوع مدلینگ ....... خوب نشده

عارف جان خوشحالم نظر دادی،مشکلاتش رو حتما برطرف میکنم.

ویدیو با حجم کم تو پست اول گذاشته شد.

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام
خسته نباشی میدونم زحمت کشیدی :rose:
منم چند سال پیش خواستم چنین کاری بزنم خیلی با مشکل روبه رو شدم
اخه به غیر از 3d سلیقه هم لازمه

سلام
چندتا نظر دارم اینکه این لوگو که داره می ره به یهچیزی برخورد کنه و گردو خاک بلند شه این تکسچری هم که دادی اصلا جاش این جا نیست
می تونید اصلا جای اینها بین گیاهان باشه دیگه این کار ها به چشم نمی اد یه چیز شاد بیشتر توی چشم بیاد مثلا بغل این لوگو گیاه بروید جالب تر می شه
بعد بهتره برای کارتون یه لوگو روی کاغذ بکشید بعد اون رو 3d کنید
و این میشه لوگو مخصوص شما و هر چا این رو ببینند می فهمنند مال شماست ../

بعد برای کار بعدید حتما یک پست زمینه ی مناسب پیدا کن
ارزومند ارزوهای سبزتان داش ممد

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
کار جالبی شده
این دو روز نبودم سایت را ترکوندین شما دوستان :oops:

به نظرم کمی سینمایی می کردی جالبتر می شد
به خاطر موزیکشف چون خیلی خوشم اومد گفتم

vpic

Well-Known Member
با سلام خدمت دوستان. وعرض پوزش از pclord عزیز بایت تاخیرم.کارت قشنگه ولی یه کم سادس.
من لوگو با مکس طراحی کردم.معمولا اول لوگو رو اسکیس میزنیم رو کاغذ.تو کارت یه انسجام کلی داشته باش حتی تو استایل بدنه لوگو.
حتما از راکتورها تو انیمیت لوگوت استفاده کن.خیلی طبیعی جلوه میده.مثلا یکی از کارهام مثل بازی بانس(تعادل) بود که در آخر 2تا توپ که رو ایل حرکت می کردن جای نقطه های نوشته قرار می گرفتن.یکی از توستانم که الان خارج از کشوره بقیه او طراحی کرد که اون نوشته میافتاد تو آب بعد باد بهش میخورد تا خشک بشه و گرم میشد یهو آتیش می گرفت و بعد پودر میشد.اینو واسه ایده گرفتن گفتم.هرچند در محضر اساتید گستاخی کردم.این بنده ی حقیرو ببخشید.

pclord

کاربر متخصص
سلام
چندتا نظر دارم اینکه این لوگو که داره می ره به یهچیزی برخورد کنه و گردو خاک بلند شه این تکسچری هم که دادی اصلا جاش این جا نیست
می تونید اصلا جای اینها بین گیاهان باشه دیگه این کار ها به چشم نمی اد یه چیز شاد بیشتر توی چشم بیاد مثلا بغل این لوگو گیاه بروید جالب تر می شه
بعد بهتره برای کارتون یه لوگو روی کاغذ بکشید بعد اون رو 3d کنید
و این میشه لوگو مخصوص شما و هر چا این رو ببینند می فهمنند مال شماست ../

بعد برای کار بعدید حتما یک پست زمینه ی مناسب پیدا کن
ارزومند ارزوهای سبزتان داش ممد

دستت در نکنه ممد جان

راستش خودم هم یه چیزایی تو ذهنم بود،اما چون سریع ساختمش و وقت هم کم داشتم،سراغ پارتیکال و گیاهان نرفتم،در ضمن سیستم من خیلی ضعیفه،و دستمو برای هر کاری باز نمیزاره.

سلام
کار جالبی شده
این دو روز نبودم سایت را ترکوندین شما دوستان :oops:

به نظرم کمی سینمایی می کردی جالبتر می شد
به خاطر موزیکشف چون خیلی خوشم اومد گفتم

حمید جان ممنون که اومدی.
تو کار بعدیم جبران میکنم.

با سلام خدمت دوستان. وعرض پوزش از pclord عزیز بایت تاخیرم.کارت قشنگه ولی یه کم سادس.
من لوگو با مکس طراحی کردم.معمولا اول لوگو رو اسکیس میزنیم رو کاغذ.تو کارت یه انسجام کلی داشته باش حتی تو استایل بدنه لوگو.
حتما از راکتورها تو انیمیت لوگوت استفاده کن.خیلی طبیعی جلوه میده.مثلا یکی از کارهام مثل بازی بانس(تعادل) بود که در آخر 2تا توپ که رو ایل حرکت می کردن جای نقطه های نوشته قرار می گرفتن.یکی از توستانم که الان خارج از کشوره بقیه او طراحی کرد که اون نوشته میافتاد تو آب بعد باد بهش میخورد تا خشک بشه و گرم میشد یهو آتیش می گرفت و بعد پودر میشد.اینو واسه ایده گرفتن گفتم.هرچند در محضر اساتید گستاخی کردم.این بنده ی حقیرو ببخشید.

ممنون دوست عزیز،تو کارای بعدیم حتما چیزایی که گفتی رو در نظر میگیرم.

mostafa3dw

Member
سلام لرد عزيز
كارت رو ديدم كار جالبيه
اما يكم اگر اون دوكلمه ي اس و اچ رو كمي ديرتر و به صورت چرخشي و مقداري آهسته و نه خيلي آهسته ، بياري و توي دايره قرار بدي( چه حالا از عقب لوگو بيان و توي دايره قرار بگيرن و يا چه از جلوي لوگو بيان و توي دايره قرار بگيرن) فكر كنم بهتر ميشه
و در آخر بهتره لوگوت نوري كه قراره اون رو به پس زمينه سياه وصل كنه زرد تر باشه(منظورم اينه كه لوگوت تبديل بشه به يه حفره اي كه توش نورهايي مانند يه حفره اي كه توش مواد مذاب ريخته باشن بشه و و شعاع هاي نوراني هم از كناراش بزن بيرون )و بعد بياد روي پس زمينه ي سياه قرار بگيره

pclord

کاربر متخصص
سلام لرد عزيز
كارت رو ديدم كار جالبيه
اما يكم اگر اون دوكلمه ي اس و اچ رو كمي ديرتر و به صورت چرخشي و مقداري آهسته و نه خيلي آهسته ، بياري و توي دايره قرار بدي( چه حالا از عقب لوگو بيان و توي دايره قرار بگيرن و يا چه از جلوي لوگو بيان و توي دايره قرار بگيرن) فكر كنم بهتر ميشه
و در آخر بهتره لوگوت نوري كه قراره اون رو به پس زمينه سياه وصل كنه زرد تر باشه(منظورم اينه كه لوگوت تبديل بشه به يه حفره اي كه توش نورهايي مانند يه حفره اي كه توش مواد مذاب ريخته باشن بشه و و شعاع هاي نوراني هم از كناراش بزن بيرون )و بعد بياد روي پس زمينه ي سياه قرار بگيره

سلام مصطفی جان،ممنون که نظر دادی

متاسفانه اون لوگو رو با عجله طراحی کردم،ایده های زیادی براش داشتم،یکی چون سریع ساختمش نتونستم ایده ها رو روش انجام بدم،یکی این که سیستم من ضعیفه و خیلی جاها دستم رو میبنده،حتما تو کار بعدیم جبران میکنم.

موفق تر باشی دوست من :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
کار جالب و نظرات هم جالب ترش کرده بود

من که استفاده کردم

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام

pcloard جان یادم اومد یه لوگو 4 سال پیش زدم به زودی میزارمش بیا نظر بده
ولی نسبت به اون موقع نظر بده

موفق باشی

pclord

کاربر متخصص
کار جالب و نظرات هم جالب ترش کرده بود

من که استفاده کردم

از این که نظر دادی تشکر میکنم دوست عزیز
امید وارم موفق باشی.:rose:

آفرين ... خيلي خوبه

ممنون دوست عزیز
موفق باشی:rose:

سلام

pcloard جان یادم اومد یه لوگو 4 سال پیش زدم به زودی میزارمش بیا نظر بده
ولی نسبت به اون موقع نظر بده

موفق باشی

خوب شما که استادی، حتما باید خوب شده باشه
من هم پیشرفتم شکر خدا خوب بوده،اصلا این چند وقت پیش وقت نمیکردم تمرین کنم،تو چند روز گذشته تمرینات خوبی داشتم همین روزا برای جبران این یکی؛ یکی دیگه درست میکنم،البته همون طور که میدونی روی یه پروژه بزرگ شروع به کار کردم،زیاد وقت آزاد ندارم.

جدیدترین ارسال ها

بالا