لوگوتایپ شخصی

.:BEHNAM:.

Active Member
لــوگـوتایپ شخصیم.
خیلی دقیقه 90 شد کار کلا داخل یک روز اتود و طراحیش انجام شد .
معمولا کار شخصی ای که آدم واسه خودش میزنه هیچ موقع ته دلش نیست و بعد از چند ماه عوض میشه :دی

پیوست ها

• 1239452_513607148720908_1363910669_n.jpg
    1239452_513607148720908_1363910669_n.jpg
    14.3 کیلوبایت · بازدیدها: 48

nader918

Well-Known Member
خسته نباشی عمو بهنام خیلی خوبه فقط اون آخرش نوشتی "نیکو"
""نیکون"" نفهمیدم شرمنده ولی در کل خیلی خوبه دستت درد نکنه!!
در ژناه حق یا علی

YASER00897

Member
دوست من خوبه
اما باید توجه داشته باشید در یک لوگوتایپ خوانایی باید در خدمت زیبایی باشه .
لوگوتایپتون خوانایی خوبی نداره .میتونید روش کار کنید بهتر بشه .
موفق باشید دوست من

.:BEHNAM:.

Active Member
مرسی از همه دوستان .

متوجه نشدم چی نوشتید..

خسته نباشی عمو بهنام خیلی خوبه فقط اون آخرش نوشتی "نیکو"
""نیکون"" نفهمیدم شرمنده ولی در کل خیلی خوبه دستت درد نکنه!!
در ژناه حق یا علی
دوست من خوبه
اما باید توجه داشته باشید در یک لوگوتایپ خوانایی باید در خدمت زیبایی باشه .
لوگوتایپتون خوانایی خوبی نداره .میتونید روش کار کنید بهتر بشه .
موفق باشید دوست من

مرسی دوستان اما چند نکته هم باید در نظر گرفت :
در طراحی امضا شخصی که حکم مهر داره مخصوصا برای یک هنرمند خوانایی زیاد نقشی نداره .
خیلی از امضا های طراحان رو پای کار ها می ینیم که اصلا حتی قابلیت خوندن نداره !! چون لوگوتایپ
ما برای یک شرکت ، یک سازمان یا برند نیست که مدام دیده بشه و مخاطب بتونه سریع بخونه ! پای
یک اثر قرار می گیره یا مهر یا ... و مسلما فرد اسم من را می دونه و بعد در خوانایی مشکلی پیش نمیاد.

البته الان دارم بهترش می کنم .

YASER00897

Member
مرسی دوستان اما چند نکته هم باید در نظر گرفت :
در طراحی امضا شخصی که حکم مهر داره مخصوصا برای یک هنرمند خوانایی زیاد نقشی نداره .
خیلی از امضا های طراحان رو پای کار ها می ینیم که اصلا حتی قابلیت خوندن نداره !! چون لوگوتایپ
ما برای یک شرکت ، یک سازمان یا برند نیست که مدام دیده بشه و مخاطب بتونه سریع بخونه ! پای
یک اثر قرار می گیره یا مهر یا ... و مسلما فرد اسم من را می دونه و بعد در خوانایی مشکلی پیش نمیاد.

البته الان دارم بهترش می کنم .
فقط برای روشن شدن موضوع خدمت دوستان عرض میکنم
لوگو تایپ‌از عناصر نوشتاری به دست می‌آد. این دسته از نشانه‌ها، هر گاه از حرف یا حروف اول نام یك مؤسسه ساخته بشن ، با عنوان مونوگرام (Monogram) شناخته می‌شوند كه عنوان بسیار بامعنایی برای چنین لوگوتایپ‌هاست. مونوگرام‌ جنبه‌های تصویری برجسته‌تری نسبت به لوگو تایپ‌ها دارند. به بیان روشن‌تر، یك لوگوتایپ در نگاه نخست باید خوانا باشه. اما یك مونوگرام ابتدا باید دیده بشه و با كمی مكث حروف تشكیل دهنده اون فاش شده و برای بیننده قابل درك بشه. در ارزیابی اصولی و علمی یه لوگوتایپ باید توجه داشت كه خوانایی فرع بر زیبایی هست. یا به عبارتی، در طراحی یك لوگوتایپ زیبایی باید در استخدام خوانایی ‌باشه.
این یک قانون نیست اما یکی از اصول لوگوتایپ هست و طراح برای رعایت نکردنش هم حتما دلایلی داره .
موفق باشید عزیز.

webxyz

Member
قشنگ شده خسته نباشی. نمی دونم میشه یه جوری اینو به زبان انگلیسی هم نوشت که اینترنشنال بشه؟:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا