لوگوتایپ تیم طراحیg.d.g7

nader918

Well-Known Member
لوگوتایپ تیم طراحی سون gdg7

سلام و درود بر دوستان گلم !!!مارو نمیبیین خوش میگذره؟؟؟؟
آقا این یه لوگو تایپ برای تیم طراحی گرافیکی سون هستش که این لینک نمونه کار قبلیه !!http://forum.majidonline.com/threads/206916-لوگو-تایپ-gdg

حالا بنظرتون پیشرفت داشتم؟؟؟اصا برای تیم طراحی ضعیف نیست !!!
رنگ RGB نوشتم GDGو بنفش هم که خودش کلی معنی داره!!!
خواهشا نظر بدین؟؟؟؟ یا علی

GROUP.jpg

آخرین ویرایش:

omidparkour

Member
سلام
من خودم تازه شروع به طراحی لوگو کردم ولی به نظرم ایده ی طرحت خوبه اما استایل خاصی نداره
حالا نظر من رو نادیده بگیر چون تازه کارم

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام نادر جان.
خب هنوز جای کار داره.
الان عدد 7 سه بار تکرار شده تو لوگو. دو بار عددی و یه بار به صورت حروف، که اصلاً لازم نیست چنین اتفاقی بیفته تو لوگو. مخصوصاً اون هفتی که سفید رنگه. شاید میخواستی بگی که اون بنفش رنگه عدد هفته. اصلاً نیازی نیست همچین کاری کنی. توی مونوگرام بیننده باید کمی تأمل و دقت بکنه درباره لوگو تا منظور لوگو رو بفهمه.
نوع چینش حروف هم به نظرم جالب نیست.
حروف G هم که صاف نیستن و یه شکستگی هایی دارن.
در آخرم مثل همیشه سفارشم دیدن نمونه کارهای قوی هست. دیدن کارای حرفه ای خیلی بهت کمک میکنه.
یا علی
:rose:

meysamn2o

Active Member
همونطوری که ابوالفضل گفت ، خیلی جای کار داره هنوز نادر جان
از هفت زیاد استفاده کردی
چینش جالبی نداره کارت
از استایل ها و رنگبندی های مختلف استفاده کن
ولی در کل نسبت به قبل پیشرفت داشتی
خسته نباشی برادر :rose:

webxyz

Member
خسته نباشی. به نظرم اون سر اون هفت بنفش که توش اسم گروه رو به انگلیسی نوشی، خیلی دراز شده یه جوری تو ذوق میزنه.:wink:

سلام خسته نباشید:rose:
به نظرم نمای کلی لوگو طوری باید طراحی بشه که انسان رو به سمت و سوی گرافیک و یا یک گروه گرافیکی سوق بده
من خودم به زحمت متوجه شدم که این واسه یه شرکت گرافیکیه با این که گفته بودین کار واسه یه گروه طراحیه:)
به نظرم رنگ های RGB هم به درستی استفاده نشده من بیشتر یاده CMYK افتادم :green:
:wink:نقاط قوت هم می تونم به تلاشتون برای طراحی لوگو های بیشتر با مفاهیم بهتر اشاره کنم
ببخشید اگه نظر اشتباهی گفتم به امید موفقیت بیشتر>|<

جای کار داره عزیز
سعی کن با دست اتود بزنی و بعد اجرا کنی چون از فونت استفاده کردی و معمولا تو طراحی لوگو از 2 رنگ بیشتر استفاده نمیشه

جدیدترین ارسال ها

بالا