لود كردن pdf در فلش با adob air

با سلام
من مي خوام توي فلشم فايل pdf رو لود كنم .چكار بايد انجام بدم.با تشكر.

من از اين كمپوننت استفاده كردم از فايل htmlpane اما وقتي اين كمپوننت رو مي ذارم توي فلش اين اررور رو ميده.و تازه وقتي كه صفحه رو فول اسكرين مي كنم صفحه رو مي ريزه به هم.حتي اين فايل فلش رو هم توي يك فلش ديگر هم لود كنم باز هم اين طور ميشه.من چكار كنم كه در هر صورت يهني چه فول اسكرين چه معمولي سايز اين كمپوننت 500*400 باشد و در مكان مثلا 45 و 80 باشد؟

پیوست ها

• New Folder.rar
    805.9 کیلوبایت · بازدیدها: 54
  • e.jpg
    e.jpg
    192.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5

benyamin_pc

Well-Known Member
این کامپوننت همون چند خط کدیه که تو اون لینکم بهش اشاره شده و با کد خیلی بهتر میشه مانور دادو هیچ مشکلی نیست

[FONT=&quot]من یک فایل جدید درست کردم سپس از پانل کمپوننت ها [/FONT]HTML pane[FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]رو وارد کردم و در قسمت [/FONT]properties[FONT=&quot] منبع رو گذاشتم [/FONT]1.pdf [FONT=&quot]اما وقتی که [/FONT]ctrl enter[FONT=&quot] [/FONT] [FONT=&quot]می زنم اررو میده . شما هم یه تست کنید . [/FONT]​

پیوست ها

• pdf.rar
    932.3 کیلوبایت · بازدیدها: 36

benyamin_pc

Well-Known Member
راهنمائی رو همون اول با لینک آمادم بهتون کردم اما به خودتون زحمت نمیدین و منظورتون از راهنمائی فقط سورس یا فایل آمادس که براتون بذارن . با کامپوننت چی کار دارین این همه لینک که مثال هم زده بعضی هاش سورسم گذاشتن ی گوگل بزنین بد نیست . همون لینک هم مطالعه کنین خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا