لطفا کمک کنید. یک مشکل بزرگ در cms

سلام من یک سایت مدیریت محتوا نصب کردم رو هاست یه مشکل داره و رون هم اینکه بیشتر متن های فارسی ( منو ها - و...) رو به این صورت مینویسه :

· ???? ??
· ???? ????
· ???? ????
· ?????
· ????? ? ?????????
· ????? ?? ??????
· ????? ?????
· ????? ?????
· ????? ?????
· ????? ????? ?????
· ????? ?????? ???????
· ?????? ????

لطفا کمکم کنید .

یه مشکل دیگه هم وجود داره . تو قسمت مدیریت که وارد میشم ، وارد هر قسمت مثلا ماژولها که میشم ، از سیستم خارج میشه و لوگین میخواد از من. لطفا اگه کسی میدونه کمکم کنه. ممنون .

Pedi7Khat

Member
اولا سیستم چه سیستمی هست ؟

دوما امکان داره دلیل این مشکل به خاطر این باشه که دیتابیس با یک زبان اشتباه ست شده.

این طور که بوش میاد نیوک هست. :d

Pedi7Khat

Member
اولا بهتر بود از PHPNuke.ir استفاده می کردی.بعدش این توی PHPMyAdmin که فایل SQL رو آپلود کردی باید با زبان Latin1 ایمپورتش می کردی.البته من مطمئن نیستم باید صبر کنی بچه های مخ نیوک بیان راهنماییت کنن.

راستی اگه بخوام رو لوکال نصب کنم . چه برنامه ای بهتر شبیهسازی هاست رو انجام میده ؟ winlan یا ؟؟؟

Pedi7Khat

Member
این رو توی انجمن نیوک بگرد.من فقط برای جوملا و مامبو می دونم باید از چی استفاده بشه.اما نیوک فکر می کنم EasyPhp باشه.

YTERROR

Active Member
سلام سیستم شما نیوک نسل جوان که مشکلات از جمله بهم ریختگی فونتهای فارسی پیش فرض در دیتا بیس هم شملش میشه رو داره

بهترین کار پک کردن نیوک نسل جوان و دانلود نیوک آفاق یا ایران نیوک یا مشهد تیم هست به دلایل مختف از جمه پیشگیری از این سری مشکلات و دوم باگهای زیاد و ساپرت ضعیف و ....... ( خودت نسل جوان رو می شناسی و ... )

مشکل شما از بهم ریختگی فونتهای فارسی در فایل زبان برای نرم افزار لوکال هم از این سایت دانلود کن بهترینش اینه : http://www.wampserver.com

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:
خیلی ممنون . اصلا باور نمی کردم به این سرعت کسی باشه کمکم کنه. ممنون. یه سوال دیگه هم داشتم و اون هم اینکه تو این جور سایتعا ماژولهای فروشگاهی هم زد ؟ فارسی اون موجود هستکه با سیستم های داخل ایران کارکنه (سیستم شتاب - پرداخت) ؟

خب درست شد . ولی مشکل دوم هنوز وجود داره . رو لوکال تست کردم درسته ولی رو هاست درست کار نمیکنه یعنی وقتی داخل پنل مدیریت هستم هر کاری می خوام انجام بدم خارج میشه و دوباره می خواد لوگین کنم .
ممنون میشم این یکی رو هم جواب بدید.

Pedi7Khat

Member
خب درست شد . ولی مشکل دوم هنوز وجود داره . رو لوکال تست کردم درسته ولی رو هاست درست کار نمیکنه یعنی وقتی داخل پنل مدیریت هستم هر کاری می خوام انجام بدم خارج میشه و دوباره می خواد لوگین کنم .
ممنون میشم این یکی رو هم جواب بدید.

خوب باگ داره دیگه.زودتر پاکش کن عزیز.

یکی از نیوک هایی که یاهو ترور گفت بریز.

YTERROR

Active Member
یه سوال دیگه هم داشتم و اون هم اینکه تو این جور سایتعا ماژولهای فروشگاهی هم زد ؟

بله خود نیوک داره و فارسی هم شده + این که شما می تونید با عضویت در سایت پرداخت دات کام استان خراسانش که مشهد پرداخت دات کام هست یک پنل درست کمید و کد سبد خرید رو در نیوک در هر محلی که می خواین کالای برای فروش بگزارید وارد کنید تا از طرق اداره پست هم امکان فروش داشته باشید + برای کار با شتاب یکسری مشکلات از جمله پرت باز برای حساب اینترنتی در بانکهای سامان و پارسیان باید داشته باشید که برای باز کردن همچین حسابی هم اعتبار قابل قبولی باید داشته باشید هم شرکت ثبت شده هم ......

موفق و پیروز باشید

دارم پاکش می کنم.
یه سوال دیگه هم برام ایجاد شده و اون هم اینکه من میتونم تمام تغییرات و ویرایش رو روی لوکال انجام بدم و بعد فایل sql از اون خروجی بگیرم و بعد اون رو در دیتابیس هاستم آپلود کنم ؟ چطوری میتونم sql از لوکالم تهیه کنم ؟

YTERROR

Active Member
بله میشه هر چند من این کارو توصیه نمی کنم

شما می تونید همه تغییرات رو اعمل کنید در لوکال سپس از طریق Phpmyadmin از دیتا بیستون فایل Sql که با این پسوند خروجی میده بک آپ بگیرید و از طریق پی اچ پی ما ادمین سی پنل هاست امپیورت کنید به یک دیتا بیس با همان نام و .....

موفق و پیروز باشید

میشه بیشتر توضیح بدید چطوری باید این کار رو انجام بدم ( بک آپ گرفتن ) کجای Phpmyadmin این کار رو انجام میده .
و آیا همه رو بک آپ می گیره .

YTERROR

Active Member
وقتی وارد میشید سمت چپ دیتا بیس خود را انتخاب کنید سپس در سمت راست آیتمهای دیتا بیس نمایش داده می شوند و بروی Export کلیک کنید و بعد بروی ادامه و فایل رو برای دانلود می ره و شما کافیه دوباره همین مراحل رو سپری کنید بروی پی اچ پی مای ادمین هاستتون با این تفاوت بعد از اسختن دیتا بیس بروی Import کلیک کنید

موفق و پیروز باشید

Pedi7Khat

Member
دوست عزیز داخل بخش اکسپورت شما از کل دیتابیس اکسپورت بگیر و داخل Phpmyadmin سایت ایمپورت کنید.

این کار رو انجام دادم . یه مشکل وجود داره و اون هم اینکه وقتی اون را آپلود می کنم . بیشتر فونتها مثل منوها ، خونده نمی شه .

جدیدترین ارسال ها

بالا