لطفا يه كمكي به ما بكنيد ....

dashamir

Member
سلام به همه ي دوستان ... :wink:
راستش من يه مشكلي داشتم ...
من به زبان اچ تي ام ال و ساخت صفحات وب واردم و مي خواهم كه با كار با زبان هاي برنامه نويسي اي مثل asp.net , php , ... رو ياد بگيرم ولي حقيقتا نمي دونم از كجا بايد شروع كنم و چه جوري برم جلو ... !
اگر كسي هست كه مي تونه منو راهنمايي كنه اينجا يه خبري بده !
مرسي ... :idea:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام...

خب اول از همه بايد شما الگوريتم و استراكچر برنامه نويسي رو بلد باشيد .... بعدش به نظر من شما اگر با يك سري سمپل ممپل كه از سايتهاي خودشون دريافت كنيد و با داكيومنتهاي خودشون جلو بريد بهترين روش ياد گيري هستش..(البته به نظر من)

مجيد

hoom

Active Member
سلام

اين يه سايت خيلي باحال از مايكروسافت است كه ASP.NET رو با مثال ياد ميده.
http://samples.gotdotnet.com/quickstart/aspplus/

در ضمن يه سري هم به سايت http://www.w3schools.com

بزنيد. كه خيلي خيلي توپه و تقريبا همه چي رو به زبون خيلي خيلي ساده و با يه عالمه مثال ياد ميده.

براتون آرزوي موفقيت ميكنم.

xnux

Member
بچه فوضول صحبت ميكند

سلام
من دوباره پيدام شد

به نظر من اول به اين سوال جواب بديد بعد بقيه متن را بخونيد <:

1- آدم كم حوصله اي هستيد يا نه ؟
2- وقتي كه ميتونيد روش بزاريد چقدره ؟
3- رفيقاتون بيشتر با چه زبونهايي كار ميكنند ؟
4- به ويندوز علاقه داريد يا به لينوكس ؟
5- عقل داريد يا نه ؟
6- دمدمي مزاجيد يا آدم پيله اي ؟

خوب حالا شما جواب بديد تا من جواب بدم
چيكار كنم ديگه كشته مرده ، رفيق و رفيق بازي هستيم ! :roll:

دارم جدي ميگمها
شوخي نگيري ها
:p

dashamir

Member
سلام :D
راستش آدم كم حوصله اي نيستم اصلا و و فكر كنم روزي 40 دقيقه بتونم براش وقت بزارم ... احتمال بعد از خرداد ماه بيشتر مي تونم روش كار كنم ... رفيقامون هم كه از بيخ عربند ! ولي خب هر كي رو ميشناسيم يا اي اس پي هستش يا هيچي !!
خودم فكر مي كنم پي اچ پي هم بدك نيست ... با لينوكس هيچ آشنايي اي ندارم و علاقه اي هم به آشنايي ندارم مگر مجبور شم ...
عقل هم به مقدار كافي داريم ... حدود يك انس ...بسه ديگه نه ؟! :wink:
بدجوري پيله اي هستم .... بد جوري !
رفيق حالا ببينم چه مي كني ....
موفق باشي :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من اومدم كه فقط يك موضوعي رو بگم شايد كمي باعث شاديتون بشه! :roll:

آقا توي اين سايت از چند روز ديگه كلاسهاي ASP.NET و ASP راه ميفته PHP و HTML هم قبلا راه افتاده Flash هم داره راه ميفته Network و Hack هم دارن راه ميفتن...Photoshop هم بحثش هست كه راه بندازيم CorelDRAW هم كه قبلا راه افتاده احتمالا آموزش FrontPage و DreamWeaver هم خواهيم داشت.

امر ديگه اي باشه؟ :wink:

البته اينو بگم كه تمام اينهايي كه گفتم با لطفا همكاران عزيز قراره راه بيفته

مجيد

dashamir

Member
آقا مجيد خبرهاي واقعا خوشحال كننده اي بود ! دمت گرم ...
ضمن اينكه من در مورد Dreamwaver Mx مي تونم كمكهايي بكنم هاااا ... يعني كامل مي تونم آموزش بدم ..
موفق باشي :wink: :wink:

xnux

Member
داش امير جون
مرامتو عشقست و بس
:lol:

( به خودم : چي گفتم !!! )

راسياتش همه اين سوالها را كردم تا چند تا چيز ديگه بهت بگم

1- چون حوصله داري
2- چون 40 دقيقه ميتوني در روز وقت بزاري
3- چون رفيقات اي اس پي كارند
4- چون به لينوكس آشنايي نداري
5- چون عقل هم راس يه انس داري
6- چون آدم پيله اي هستي
8- چون ... هيچي!

به نظر من اول ( يهني در حدود 2 ماه ) برو سراغ asp
و بعد از اون هم برو سراغ asp.net

چون سيستم عامل مورد نيازش هم ويندوزه
يه چيزي بگم كه فكر نكني من اين كاره بازم

و اون اينه كه من اصلا ويندوز را تاييد نميكنم ولي آدمها و سايتهاي زيادي را توي
اينترنت ميشناسم كه اينكاره بازند و ميتونند به اينكاره بازها كمك كنند .

( 3 تا صلوات بفرست 8O )

البته php هم جاي خودش را داره و قدرتش بالاست و حتي شنيدم ميتونه با 13 نوع بانك
اطلاعاتي ارتباط برقرار كنه و به اونها دسترسي پيدا كنه . لذا خودت مختاري ( آقا مجيد حالا
شوما هم بيا از php طرفداري بكن :roll: )

خلاصه حاجي ! محتاجيم به دعا
:twisted:
dashamir گفت:
سلام :D
راستش آدم كم حوصله اي نيستم اصلا و و فكر كنم روزي 40 دقيقه بتونم براش وقت بزارم ... احتمال بعد از خرداد ماه بيشتر مي تونم روش كار كنم ... رفيقامون هم كه از بيخ عربند ! ولي خب هر كي رو ميشناسيم يا اي اس پي هستش يا هيچي !!
خودم فكر مي كنم پي اچ پي هم بدك نيست ... با لينوكس هيچ آشنايي اي ندارم و علاقه اي هم به آشنايي ندارم مگر مجبور شم ...
عقل هم به مقدار كافي داريم ... حدود يك انس ...بسه ديگه نه ؟! :wink:
بدجوري پيله اي هستم .... بد جوري !
رفيق حالا ببينم چه مي كني ....
موفق باشي :wink:

Zanguei

Member
سلام
راستش در مورد ASP و PHP ميخواستم بگم كه :
اگه دنبال يه زبان آسونتر ميگردي و قصد داري كه روي درامد ماليش هم حساب كني فعلا تو ايران ما PHP بيشتر طالب داره و اين سايتهاي فروم رو هم بسيار راحت تر ميشه با اون ايجاد كرد و از نظر پشتيباني بانكهاي اطلاعاتي هم بانكهاي بيشتري رو ساپورت ميكنه و حتي برقراري كانكشن(ببخشيد اتصال) اون با بانكهاي اطلاعاتي راحتره و دردسرشم كمتر. در ضمن انتقال اون از ويندوز به لينوكس هم بدون تغيير هستش!
ولي ASP به نظر من قدرت بيشتري داره ولي خوب سرورش حتما بايد ويندوز باشه كه قيمت هاستاش هم گرونتره.البته من تو ايران سايتهايي كه سبد خريد دارند رو ديدم كه با اين زبان نوشتن مثل http://www.ghool.net و نان قدس رضوي كه الان آدرسش يادم نيست.و بايد بگم كه من فعلا رفتم سراغ ASP ولي از اونجايي كه من كارم يه جورايي طراحي و برنامه نويسي صفحات وب هستش براي ارايه خدمات بيشتر به مشتريها براي يادگيري PHP و Perl (مادر PHP) هم به زودي اقدام خواهم كرد.چونكه قيمت هاستاش ارزونتره و مشتري هم دلش نميخواد به خاطر من پول بيشتري بده!
حالا ديگه با توجه به نظرات ساير دوستان و روحيه خودت يه كدوم رو انتخاب كن :arrow:

جدیدترین ارسال ها

بالا