لطفا نظر بدین و ایرادات رو بگین ممنون :)

hdnsoft

Well-Known Member
اول از همه خسته نباشی مشخصا خیلی زحمت کشیدی:paint:
اما درمورد آبشار اولی که روی دست ترک خورده میریزه به نطر من هم اگر برات سخته که انعکاس آب در روی کف دست و لای انگشتان و ترک های دستان ، نشون بدی ، خب مانند عکس دیگه ، طرح آب رو طوری بزن که انگار هنوز به کف دست ها نرسیدن... اینجوری فکر کنم بهتر باشه البته اگر میتونی سایه و پیشرفت آب رو در اون قسمت های که با رنگ قرمز نوشتم رو اصلاح کنی خوب این دیگه از همه بهتره :rose:

moslancer2

Member
اول از همه خسته نباشی مشخصا خیلی زحمت کشیدی:paint:
اما درمورد آبشار اولی که روی دست ترک خورده میریزه به نطر من هم اگر برات سخته که انعکاس آب در روی کف دست و لای انگشتان و ترک های دستان ، نشون بدی ، خب مانند عکس دیگه ، طرح آب رو طوری بزن که انگار هنوز به کف دست ها نرسیدن... اینجوری فکر کنم بهتر باشه البته اگر میتونی سایه و پیشرفت آب رو در اون قسمت های که با رنگ قرمز نوشتم رو اصلاح کنی خوب این دیگه از همه بهتره :rose:

ممنون دوست عزیز... اما این نکته هست که دیگه طرح مشکی در کار نیست یعنی اون اتود بود که دوستان نظرات رو گفتن و من به طرح سفیدم رسیدم... اون رو حذف نکردم تا عزیزان مقایسه کنن...:rose: دیگه روی طرح مشکی کار نشده...:paint:

1991i

Member
تنها مشکلی که بنظرم باید وجود داشته باشه رو بودن شن‌ها هست [سمت راست کار که دست داره تبدیل میشه به شن] .. یه جورایی توالی رعایت نشده. ینی اول باید شن‌ها درشت باشن و به دست متصل بعد کم کم شن‌ها ریز میشن به همون نسبتی که از دست دور میشن. این حرکت تداعی کننده باده و طبیعی میکنه کار رو ..
برای اینکار میتونی از کوچیک و بزرگ کردن و کم و زیاد کردن Opacity میشه به راحتی درآوردش و کمی هم دقت میخواد :) باقی کار خیلی خوب شده .

MOSTAFA

کاربر فعال
کار نهاییت خیلی بهتر شد، خوشمان آمد :دی
اگه اون حالت شنی رو یکم روی دیگر شت ها (البته خیلی کمتر) اعمال میکردی بهتر بود
میتونستی روی بکگراندش هم کار کنی، خیلی زیبا میشد و یک سری عناصر مثلا چند تا پرنده در حال پرواز در بالای درخت و ...
در کل خیلی خوبه :دی
موفقیتـ:rose:

moslancer2

Member
تنها مشکلی که بنظرم باید وجود داشته باشه رو بودن شن‌ها هست [سمت راست کار که دست داره تبدیل میشه به شن] .. یه جورایی توالی رعایت نشده. ینی اول باید شن‌ها درشت باشن و به دست متصل بعد کم کم شن‌ها ریز میشن به همون نسبتی که از دست دور میشن. این حرکت تداعی کننده باده و طبیعی میکنه کار رو ..
برای اینکار میتونی از کوچیک و بزرگ کردن و کم و زیاد کردن Opacity میشه به راحتی درآوردش و کمی هم دقت میخواد :) باقی کار خیلی خوب شده .
ممنون از نظرت دوست عزیز... موافقم... اما از تیکه های ریز استفاده کردم راستش قصدم نابودی آروم تر بود... ولی خوب باید کار بشه روش... حتما...:rose:

آفرین
این کار هم خیلی خوب شده . به قول دوستمون معلومه خیلی روش کار کردی .
تبریک :rose:
ممنون دوست عزیزم... لطف داری شما... فعلا با نظرای شما عزیزان باید کارهارو عیب هاش رو بر طرف کرد...:rose:

خعلی بهتر شد فقط در مورد شنها با برادرمون! موافقم:دی
و یک بکگراند قشن هم کم داره.ولی در کل قشنه کلی^.^
موفق بباشی:rose:
ماندانای عزیز... مرسی از شما ... یک دنیا سپاس... چشم شن ها کار میشه روش... اما بکگراند رو حقیقتش سفید و ساده میخوام بمونه... میخوام پاکی و رشنایی باشه... سفید مثل برف... اما بر روی چشمم حتما نواقص دیگر رو رفع میکنم...:rose:

کار نهاییت خیلی بهتر شد، خوشمان آمد :دی
اگه اون حالت شنی رو یکم روی دیگر شت ها (البته خیلی کمتر) اعمال میکردی بهتر بود
میتونستی روی بکگراندش هم کار کنی، خیلی زیبا میشد و یک سری عناصر مثلا چند تا پرنده در حال پرواز در بالای درخت و ...
در کل خیلی خوبه :دی
موفقیتـ:rose:
مرسی عزیز... نظر لطف شماس... حتما روی شن ها کار میشه... اما بکگراند رو همونطور که ماندانای عزیز هم گفتن من راستش میخوام سفید باشه... درباره خلوتی هم راستش میخوام فقط درخت و آب باشه... نمیخوام زیادی فانتزی بشه... میخوام یکم خشک باشه...:) اما چشم روی بقیه معایب کار میشه...:rose:

هم طرح جالبی بود هم ایده خوبی بود

فقط شاید تو ریزه کاریاش یکم کمکاری کرده باشی

ممنونم از شما دوست عزیزم... حتما بیشتر وقت میذازم....:rose:

این خیلی بهترهـــ

ممنونم عزیز جان... مرسی...:rose:

خیلی خوبه دوست عزیز
موفق باشی:)

از شما هم خیلی ممنونم... شما هم موفق باشی...:rose:

آخرین ویرایش:
کار نهاییت از اتود قبلیت خیلی خیلی بهتر شده
واقعا خسته نباشی
بچه ها در مورد نوع چیدمان شن ها بهت گفتن حتما اصلاحش کن
و در مورد ابی که داره می ریزه یه چیزی کم داره و اون یه مقدار اب روی دسته طوری که وقتی اب می ریزه اون خشکی دست هم برطرف بشه
در مورد درخت نمی دونم چرا باهاش ارتباط خوبی ندارم فکر می کنم کارت یه درخت واقعی تر و شادابتر و نوتر نیاز داره مثل درخت توت یه چیزیتو این مایه ها ولی کوپلتر حالا اسم درخت یاد نمی یاد وگرنه بهت می گفتم :green:
موفق باشی

moslancer2

Member
کار نهاییت از اتود قبلیت خیلی خیلی بهتر شده
واقعا خسته نباشی
بچه ها در مورد نوع چیدمان شن ها بهت گفتن حتما اصلاحش کن
و در مورد ابی که داره می ریزه یه چیزی کم داره و اون یه مقدار اب روی دسته طوری که وقتی اب می ریزه اون خشکی دست هم برطرف بشه
در مورد درخت نمی دونم چرا باهاش ارتباط خوبی ندارم فکر می کنم کارت یه درخت واقعی تر و شادابتر و نوتر نیاز داره مثل درخت توت یه چیزیتو این مایه ها ولی کوپلتر حالا اسم درخت یاد نمی یاد وگرنه بهت می گفتم :green:
موفق باشی

خیلی خیلی ممنونم همین که این همه لطف داشتین سپاس گذارم دیگه اسم درخت رو نگید هم منظور رو گرفتم...:rose: چشم شن ها هم حتما درست میشه... اما آب کف دست راستش نمی خوام آب به دست رسیده باشه... میخوام در حال ریخته شدن ایست بشه و نرسه تا یکم حالت تمنای دست نشون داده بشه...:rose: بازم مرسی که وقت گذاشتین...:rose:

keyvan4u

Active Member
:oops::oops::oops:كار نهايـــــــــي ت حرف نداره سالار :oops::oops::oops:

ايول ايول عالي عالي عــــــــــــــــــالي داواش :cool:

mosi34

Member
طرح دومت نسبت به اولی خیلی قوتر بود یعنی خیلی شاخ شده بود طوری که سریعا (البته با اجازت) منتقلش کردم به آرشیوم .

یک پیشنهاد : فکر کنم اگه اون قسمتی رو که دست تبدیل به شن شده رو کمی (مرز شن و انگشت) با حرکت انگشت همراه ترش کنی "یعنی مرز از حالت خط صاف در بیاد" تاثیر بیشتری رو بیننده میذاره

در کل با طرحت عشق کردم خیلی زیبا شده ، خیلی اون حسی رو که میخواستی خوب منتقل میکنه و البته اون رنگ سفید پشت کارت خیلی زیاد روش تاثیر داشته "عمرا عوضش نکن"خیلی به طرحت میاد . در کل خیلی عالی شده .

آخرین ویرایش:

Tsobh.com

Well-Known Member
خسته نباشي دوست خوبم

كار بهتر شده
فقط چيزي كه هست ن با اون شنها موافق نيستم
اون شنها يكجور استمرار از هم گسيختن رو نشون مي ده كه باز وقتي آب مي ريزه توي دست هنوز ادامه داره

يك جور پاراداوكس پارازيتي هست يعني پارادوكسي كه مفيد نيست ( نظر شخصيه منه )

كار قبلبت اون تركها بيشتر مفهوم رو مي رسوند

موفق باشي دوست خوبم :rose:

moslancer2

Member
خیلی بهتر شد.
تبریک می گم:rose:

ممنونم دوست عزیزم... مرسی از همه چی...:rose:

ooooffffff
با شنها خلی حال کردم :wink:

مرسی دوست عزیز من... نظر لطف شماس...:rose:

طرح دومت نسبت به اولی خیلی قوتر بود یعنی خیلی شاخ شده بود طوری که سریعا (البته با اجازت) منتقلش کردم به آرشیوم .

یک پیشنهاد : فکر کنم اگه اون قسمتی رو که دست تبدیل به شن شده رو کمی (مرز شن و انگشت) با حرکت انگشت همراه ترش کنی "یعنی مرز از حالت خط صاف در بیاد" تاثیر بیشتری رو بیننده میذاره

در کل با طرحت عشق کردم خیلی زیبا شده ، خیلی اون حسی رو که میخواستی خوب منتقل میکنه و البته اون رنگ سفید پشت کارت خیلی زیاد روش تاثیر داشته "عمرا عوضش نکن"خیلی به طرحت میاد . در کل خیلی عالی شده .

ممنونم اجازه ما هم دست شماس... حتما روی قسمت شن کار میکنم... خوشحالم که تونستم فکرم رو نشونم بدم... خیلی ممنونم از نظرت دوست عزیز....:rose:

خسته نباشي دوست خوبم

كار بهتر شده
فقط چيزي كه هست ن با اون شنها موافق نيستم
اون شنها يكجور استمرار از هم گسيختن رو نشون مي ده كه باز وقتي آب مي ريزه توي دست هنوز ادامه داره

يك جور پاراداوكس پارازيتي هست يعني پارادوكسي كه مفيد نيست ( نظر شخصيه منه )

كار قبلبت اون تركها بيشتر مفهوم رو مي رسوند

موفق باشي دوست خوبم :rose:
دوست خوبم مرسی از اینکه برای کار وقت گذاشتی... حتما در آینده در کارهای دیگه سعی میکنم زیاد تضادی دیده نشه... خیلی ممنونم از نظرات... :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا