لطفا مطالعه كنيد - انجمن گفتگوي آزاد

Norik

Active Member
اسرار هم بکنيد همچين انجمنی زده نميشه
عواقب خوبی نداره
خروار تا ارسال چرت و پرت
قبلآ هم مطرح شده بود , حتی خودم مطرح کرده بودم ولی الان مخالفم

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

از پيشنهادات و مباحثي كه كردين متشكرم...

در مورد تاسيس همچين انجمنهي بايد بگم متاسفانه نميتونيم.. يعني فعلا نميتونيم شايد بايد انجام يك سري كارها كه روي انجمن دارم انجام ميدم بتونيم (كه البته اين كار باز هم هنوز قطعي نيست)

دليل اينكه ميگم نميتونيم اين هستش كه ما هدفمون از اين انجمنها و سايت فقط آموزش و رفع اشكالي گرافيك و طراحي سايت بوده گرچه الان كمي به سمت مسايل عمومي كامپيوتر هم كشيده شده ولي در هر حال به كامپيوتر متبط هستش.
انجمن گفتگوي آزاد همونطوري كه از اسمش پيداست ميشه توي اون هر بحثي رو راه انداخت كه ما اصلا نميخوايم اينطوري باشه...
درسته الان توي انجمن هاي عمومي كامپيوتر و بعضي انجمنها ديگه اين اتفاقات افتاده اما چون كه محلي براي اينكار در نظر گرفته نشده به اون مباحث ادامه داده نشده. اما با تاسيس اين چنين انجمني علنا ما محلي رو ايجاد ميكنيم كه دوستان هر بحثي (حتي غير كامپيوتري) رو در اين انجمن مطرح كنند.

باز هم از پيشنهادتون و حسن نظرتون ممنونم ... اميدوارم بتونيم با كارهاي جديدي كه داريم ميكنيم كمي رضايت دوستان رو بر آورده كنيم.

مجيد

banned

Member
نه آقا ! كار جديد نميخواد ! ما همينجوري راضي هستيم ! راضيم به رضايت آدمين !( از مضرات تربيت در پرشين تاك !!!)

جدیدترین ارسال ها

بالا