لطفا ساده ترين پيشنهاد رو بديد

issaq

Member
سلام

من در جايي كار ميكنم كه ماهانه نشريه اي رو چاب ميكند الان ما ميخواهيم همزمان يا حتي قبل از چاب آن آن رو در سايت قرار بديم شما چه راه حلي رو براي تسريع كار پيشنهاد مي كنيد.

متشكرم

xnux

Member
تما صفحات مجله را با كيفيت بالا مثلا 200 dpi اسكن بگيريد و بعد هم
همه اونها را در يك فايل PDF ذخيره كنيد و اون فايل را روي سايت بزاريد

issaq گفت:
سلام

من در جايي كار ميكنم كه ماهانه نشريه اي رو چاب ميكند الان ما ميخواهيم همزمان يا حتي قبل از چاب آن آن رو در سايت قرار بديم شما چه راه حلي رو براي تسريع كار پيشنهاد مي كنيد.

متشكرم

mehdi_fel

Member
سلام
آقاي xnux اگه لطف كني بگي با چه نرم افزاري مي تونيم همه اونها را در يك فايل pdf ذخيره كنيم ممنون ميشم . در ضمن بگو اون نرم افزار را از كجا مي تونيم download كنيم.
ما مخلصيم :wink:

xnux

Member
والا من نميدونم راحش را
بهتره بزاريم به عهده بقيه

منظور من اينه كه من نرم افزار حاصي سراغ ندارم
كسي هست بتونه جواب بده ، آهاي ملت !!!!
8O 8O

mehdifel گفت:
سلام
آقاي xnux اگه لطف كني بگي با چه نرم افزاري مي تونيم همه اونها را در يك فايل pdf ذخيره كنيم ممنون ميشم . در ضمن بگو اون نرم افزار را از كجا مي تونيم download كنيم.
ما مخلصيم :wink:

kami_mz

Well-Known Member
سلام. با Adobe acrobat مي تونين اين كارو بكنين. البته نه با Acrobat reader ( :D )

كه متاسفانه جايي براي دانلودش سراغ ندارم چون پوليه حجمش زياده. :wink:

shahrokh_xp

Active Member
آقا نرم افزار Adobe Acrobat 5.0 (همانطور كه كامي گفت) در حال حاضر به علت حجم بالايش به صورت download پيدا نمي شه ولي تا دلتان بخواهد توي بازار cd ش پره ولي شايد بتوانم از سايت هاي warez پيدايش كنم.ميبينم و بهتون مي گم :wink:

issaq

Member
سوال؟

سلام
مي خواستم بگم در حيني كه اونها با corel draw طراحي و صفحه بندي مي كنند نميشه كاري كرد كه نياز به اسكن مجدد نداشته باشه.

از اينكه مطلب رو پيگيري مي كنيد متشكرم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام issaq جان
همنطوري كه دوستان گفتند و با توجه به اينكه در كارل هم طراحي كردين بهترين كار استفاده از Adobe Acrobat هستش.. شما وقتي اونو نصب كنيد براتون يك درايور پرينتر مجازي درست ميكنه كه بعد شما ميتونيد خيلي راحت در كارل دراو بزنيد كه صفحتون رو پرينت كنه اما درايور رو همون درايوري معرفي كنيد كه Acrobat براتنو درست كرده با اين كار صقحه شما در يك فايل PDF ذخيره ميشه

مجيد

shaghaghi

Member
آقا مجيد من acrobatدارم ولي خودم بايد پرينتر تعريف كنم اونهم پرينتري از نوع Post Script
.بعد كه پرينت مي گيرم جايي اون رو ذخيره مي كنم با پسوند ps بعد اون رو در برنامه GS Viewباز ميكنم دوباره پرينت ميگيرم وايندفعه با پسوند Pdfذخيره مي كنم.
اونوقت آيا شما وقتي پرينت مي گيري همون دفعه اول آيا پسوند pdf مي زني يا فقط پرينت ميگيري؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

بله من وقتي Adobe Acrobat رو نصب ميكنم خودش همه كارها رو مستقيما انجام ميده..
Adobe Disiller هم اين كارو ميكنه ميتونيد اونو نصب كنيد.

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
Majid گفت:
سلام

بله من وقتي Adobe Acrobat رو نصب ميكنم خودش همه كارها رو مستقيما انجام ميده..
Adobe Disiller هم اين كارو ميكنه ميتونيد اونو نصب كنيد.

مجيد
آقا در حقيقت adobe acrobat هم از همون distiller استفاده مي كنه

جدیدترین ارسال ها

بالا