لطفا بفرمایید داخل

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام دوستان خوش اومدید :rose::oops:
با اجازتون من یه سری یخچال فروشگاهی برای طراحی سفارش گرفتم اول میخواستم با نظراتتون کمک کنید که کارم بهتر بشه . دوم میخواستم ببینم اگه شما جای من بودید چه قیمتی رو برای طراحی پیشنهاد میکردین .:paint: از همگیتون ممنونم :rose::rose:

خواهش میکنم قیمت بدین دوستان خیلی گیرم :sad:

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    55.5 کیلوبایت · بازدیدها: 21
  • 2.jpg
    2.jpg
    68.4 کیلوبایت · بازدیدها: 26
  • 3.jpg
    3.jpg
    103.1 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • 4.jpg
    4.jpg
    56.6 کیلوبایت · بازدیدها: 18
آخرین ویرایش:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
با سلام
به نظر من مهمترین نکته برای یخچال فروشگاهی اینکه توش خوب دیده بشه یعنی قسمت شیشه ایش زیاد باشه که تو طرح شما هستش و یه چیزی درش به سمت بیرون باشه مشتری راحت بتونه جنس مورد نظرشو خودش برداره اینطوری احساس رضایت بیشتری از خرید میکنه البته من که اینطوریم:wink:.در مورد قیمت این مربوط به طراحی صنعتی میشه غیر از کار سه بعدیش:rose:

AVGHH

Member
سلام؛

ای ول، خیلی قشنگ شدن، با چی رندر گرفتی؟
با تجربه من، حدود 50 تا 70 خوبه.

موفقتر باشی :rose:

Hi MAJID

کاربر VIP
با سلام
به نظر من مهمترین نکته برای یخچال فروشگاهی اینکه توش خوب دیده بشه یعنی قسمت شیشه ایش زیاد باشه که تو طرح شما هستش و یه چیزی درش به سمت بیرون باشه مشتری راحت بتونه جنس مورد نظرشو خودش برداره اینطوری احساس رضایت بیشتری از خرید میکنه البته من که اینطوریم:wink:.در مورد قیمت این مربوط به طراحی صنعتی میشه غیر از کار سه بعدیش:rose:
دوست عزیزم بخاطر توضیح کمی که دادم از شما معذرت میخوام :sad:. اینها همگی طرحش آماده بوده فقط من با مکس 3D کردمشون :rose:

سلام؛

ای ول، خیلی قشنگ شدن، با چی رندر گرفتی؟
با تجربه من، حدود 50 تا 70 خوبه.

دوست عزیزم از شما هم بخاطر نظرات ارزشمندتون تشکر می کنم :rose:. رندر رو هم با Vray گرفتم . فقط قیمتی رو که دادین برای هر یخچال یا کلشونه :?:

Hi MAJID

کاربر VIP
دوستان اگه نظر بدین ممنونتون میشم . خواهش میکنم . برام خیلی مهمه :rose::rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
كارخوبي شده اما حداقل براي تكميل كردن كارتون يهاستديوي رندر اتاقي جيزي درست مي كردين.اينجوري ناقصه

Hi MAJID

کاربر VIP
ممنونم عارف جان بروی چشم حتما این کار رو هم انجام میدم خیلی ممنونم که افتخار دادین و کارهام رو نگاه کردین :rose:

p30room

Member
سلام
من که تو این کار حرفه ای نیستم ولی به نظرم کارهاتون خیلی قشنگ شده
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا