لطفا براي كمك به يك تحقيق اين پرسشنامه رو تكميل كنيد

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام به همه دوستان

من مدتيه كه دارم رو يه پروژه (سيستم آموزش مجازي) كار مطالعاتي ميكنم. الان به مرحله اي رسيدم كه بايد يك سري نمونه هاي آماري رو بررسي كنم تا بتونم وجه اشتراك و تفاوت‌هاي سيستم هاي آموزش سنتي و مجازي رو دقيقتر بدست بيارم. ممنون ميشم از همه دوستان كه چند لحظه وقت بزارن و به سوالات اين پرسشنامه پاسخ بدن.

سوالات اين پرسشنامه با اين هدف تنظيم كه به طور كلي مشخص كنه افراد، در سنين و رده‌هاي تحصيلي مختلف چقدر با مسئله آموزش مجازي آشنايي دارن و يك براورد نسبي از هزينه هاي تحصيلي در سيستم سنتي و سيستم آموزش مجازي رو بده.

1- جنسیت: الف) مذکر ب) مونث

2- سن:

3- میزان تحصیلات:

4- رشته تحصیلی:

5- معدل سال قبل:

6- سرپرست خانواده: الف) پدر ب) مادر ج) سایر افراد

7- میزان تحصیلات سرپرست خانواده:

8- شهر محل تحصیل:

9- نوع مرکز محل تحصیل: الف) دولتی ب) غیر انتفاعی ج) مرکز آموزش از راه دور د) سایر موارد

10- هزینه تحصیل شما در هر سال به طور متوسط:
هزینه ثبت نام و شهریه یک سال تحصیلی: ----------------------------------------- ريال
هزینه خرید کتابهای کمک درسی و وسایل کمک آموزشی: ----------------------- ريال
هزینه ثبت نام در کلاسهای کمک آموزشی: ---------------------------------------- ريال
هزینه رفت و آمد شما به محل تحصیل خود: ---------------------------------------- ريال

11- با چه وسیله ای به محل تحصیل خود رفت و آمد می کنید؟ الف) پیاده ب) اتوبوس ج) سرویس

12- آیا با کامپیوتر و اینترنت آشنایی دارید؟ الف) عالی ب) متوسط ج) ضعیف د) خیر

13- نوع دسترسي شما به رايانه چگونه است؟
الف) من يك رايانه شخصي در منزل دارم
ب) من يك رايانه مشترك با ساير اعضاي خانواده دارم
ج) من از طریق کافی نت و سایر مراکزمشابه، دسترسی به رایانه دارم

14- آیا با آموزش به روش از راه دور آشنا هستید؟ الف) بلی کاملا ب) تا حدودی ج) خیر آشنایی ندارم

15- با چه شیوه ای در آموزش به روش از راه دور آشنایی دارید؟

الف) آموزش الکترونیکی از طریق CD و فیلم آموزشی
ب) آموزش الکترونیکی از طریق اینترنت
ج) آموزش از طریق تلویزیون و شبکه ماهواره ای
د) ساير موارد (در صورتي كه ساير موارد را انتخاب ميكنيد لطفا نوع سيستم را توضيح دهيد)

16- آیا سابقه آموزش به روشهای فوق را دارید؟ (لطفا نوع، مدت و چگونگی آن را توضیح دهید)

17- به نظر شما آموزش از راه دور چه مزایاو معایبی دارد؟

18- آیا مایلید روش آموزش از راه دور جایگزین روش فعلی آموزش شما گردد؟

دوستاني كه لطف ميكنن و به سوالات اين پرسشنامه پاسخ ميدن اگه تو پاسخگويي به سوالي معذوريت دارن ميتونن جاي سوال رو خالي بزارن.

قبلا از همه دوستان ممنون و منتظر نظراتتون هستم.
:rose::rose::rose::rose::rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا