لطفا با نظر یاریم کنید

scup

Member
:tavajoh:بچه ها من تازه کارم لطفا اگه میخواید مسخرم کنید اصلا پست ندید چون من حساسم و طراحی رو کنار میزارم.:green:

من تو قسمت برنام نویسی و فلش سرکار دارم ولی گفتم بزار ببینم وضعیتم تو طراحی چقدر خرابه!
اگه میشه در باره لوگو اسکاپی که ساخت و تو نمادم گذاشتم نظر بدید و بگید چیکار کنم تا طراحی بهتر بشه...

قسمت کره بر گرفته از یک لوگو دیگه هست ولی خورشید و بقیه کاراش کار خودمه......

........از همه اساتید متشکرم......​

PrinceofCs

Well-Known Member
به نظرم که کار زیبایی شده. البته کسانی که فلش کار میکنن از خلاقیت بالای برخوردار هستند good luck

pouya saadeghi

Active Member
طرح خوبی شده . تبریک میگم.
موفق باشی
computer3.gif

Hamid_Raga

New Member
طرح خوبیه.
دوستان همه از رنگ بندی تعریف کردن اما به نظر من رنگهای دیگه رو هم امتحان کن.
نکته کوچیک دیگه اینکه دات آی ار به سختی مشخص میشه:-?

NoNam3

Member
کره زمینش که کاری نداره اونم خودت طراحی میکردی که افتخار کل طرحت برای خودت باشه :)
ولی در مجموع به کسی که فلش کار کرده نمیشه گفت تازه کار طراحی

کارت خوب شده تبریک میگم
فقط منظور لگو رو درست متوجه نشدم

موفق باشی ~

scup

Member
کره زمینش که کاری نداره اونم خودت طراحی میکردی که افتخار کل طرحت برای خودت باشه
کار خودمه...... ولی سبک کارتونیش برگرفته هست
ولی در مجموع به کسی که فلش کار کرده نمیشه گفت تازه کار طراحی
نظر لطفتون هست...:rose:
دوستان همه از رنگ بندی تعریف کردن اما به نظر من رنگهای دیگه رو هم امتحان کن.
چشم حتما.......
به نظرم که کار زیبایی شده. البته کسانی که فلش کار میکنن از خلاقیت بالای برخوردار هستند good luck
لطف دارید دوست عزیز....

منتظر نظرات بیشتر هستم. مخصوصا از جانب مدیران

mrtnet

Member
با سلام

کارت خیلی خوب شده فقط ای کاش اون پیکان بنفش رنگ هم روش یکم از نظر رنگی کار میکردی بهتر بود ..

موفق و پیروز باشید

asirap

Member
خیلی لوگوی زیبا و باکلاسی شده
تبریک میگم :rose:

ویرایش: راستی او ir اصلا معلوم نیست! بزاریدش کنار خوده ScuP جالبتر میشه
موفق باشی

SPD

Member
پیکان رنگ بنفش زیاد از نظر رنگی با بقیه جور نمیاد .

یه چیز خیلی مهم تو طراحی لوگو اینه که میخواهی این لوگو چه مفهومی به طرف بفهمونه... برخی ها اسم شرکت یا شخصی لوگو میکنن که مشخص که اسم شخص هستش یا حرف اول اسم طرف .

اما این لوگو چه منظوری داره ؟؟؟؟؟؟ کره زمین یهو رفت رو خورشید یهو رفت رو پیکان .. انرژی هسته ای یا چیز خاصی ؟؟؟؟؟؟؟

اما کلا قشنگ شده باسه شروع . موفق باشی

SPD

Member
یه چیزی پیکان نارنجی رنگت تقریبا ژله ای هستش اما اون بنفشه هیچ اثری از ژله بودن نمیبینم .... ریزه کاری دقت کن

scup

Member
عجب نظر توپی....... خوشم امود..

باید بگم که پیکان بنفش نشان از راه نادرست هست کی بی رح و سرد هست... یعنی راه با خورشید درخشنده و درست به نظر میرسه اما پیکان نشون میده که را نا مناسب هست و لی پیکان نارنجی که هم زبا و خوشرنگ هست راه درستو به اسکاپ اشاره کرده ...

راستی در باره آی آر هم باید گم این نمادی هست که اسکاپ رو به کشور ایران(تو کره زمین) وصل کرده.......

slzr24

New Member
باید بگم که پیکان بنفش نشان از راه نادرست هست کی بی رح و سرد هست... یعنی راه با خورشید درخشنده و درست به نظر میرسه اما پیکان نشون میده که را نا مناسب هست و لی پیکان نارنجی که هم زبا و خوشرنگ هست راه درستو به اسکاپ اشاره کرده ...

راستی در باره آی آر هم باید گم این نمادی هست که اسکاپ رو به کشور ایران(تو کره زمین) وصل کرده.......

دوست عزیز در کل کار قشنگیه ولی منظور رو به خوبی منتقل نمی کنه.
بعید میدونم کسی یه همچین برداشتی که شما دارین رو از این لوگو بکنه!

رنگ ها یه مقدار بی روح هستن و استایل فلش ها هماهنگ بشه بهتره.
Ir هم جای خوبی نداره و کنار scup نوشته بشه بهتره

موفق باشی

scup

Member
مرسی از نظراتون.... من اصلا تو طراحی سر رشته ندارم ولی با نظرات شما امید وار شدم.... ایشالا برای کار بعدیم هم که به زودی میزارمش اینجا نظر بدین........

ممنون از همه...:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا