لبخند ژکوند (آقاشون) - zbrush 2

alimapar

New Member
سلام ...
بعد از اينكه اين كار رو با زيبراش 2 زدم ، تصميم گرفتم جرات كنم و اينحا بزارم بين كاراي اساتيد بزرگ . :wink:
خلاصه اينكه دومين طرحي هست كه من با زي براش زدم .البته هنوز ناقصه (همونطوري كه از چشاش پيداس) :cool:
لطفا در كامل كردنش راهنماييم كنيد .

4ujtnh3.jpg

4vdtrbd.jpg

خلاصه همين ديگه . . .
توضيحات بيشتر هم اگر خواستيد بگيد تا بگم. :oops:

alimapar

New Member
سیمیتری داره ولی از یه مرحله ای به بعد خاموش کردم تا بتونم لبخند رو در بیارم

pythoN

Active Member
سلام .
ممنون که کارتون رو توی گالری قرار دادید .
بعد از اينكه اين كار رو با زيبراش 2 زدم ، تصميم گرفتم جرات كنم و اينحا بزارم بين كاراي اساتيد بزرگ .

همین جرعته که ادم رو بالا تر میبره و خیلی هم موثزه .

روی اصول کار بیشتر حرکت کن . تناسبات چهره مثلا یکی از این تناسبات محوریه که از بالا یه چشمها شروع میشه و توی راستای خودش از بالای گوش هم میگذره ، یعنی بالای چشم تراز با بالای گوش .یا نسبت بینی به دهان و ...
موفق باشی .
ادامه بده منتظریم ...

alimapar

New Member
ممنون . ولی چیزی که باید اعتراف کنم اینه که من واقعا از آناتومی و طراحی چیزی سر در نمیارم فقط برای ساختن این یه کتاب طراحی بود به نام The Artist's Complete Guide To Facial Expression - Gary Faigin.pdf که دانلود کردم و اولش که مقدمست هیچ ولی تا جاییش که فقط میگه جای چشم و اینا کجاست رو خوندم . و طرح رو از یک توپ Poly شروع کردم ۳ ساعت هم طول کشید که خوب بیشترش بازی بازی بود تا تصمیم بگیرم چی کجا باشه . (البته اینم می دونم که اشتباهه که آدم با یه توپ کار رو شروع کنه ) خلاصه اینکه مرسی حتما سعی می کنم کامل ترش کنم و روی آناتومی بیشتر کار کنم .

ali3dtech

Member
کارت قشنگ شده.
امیدوارم بتونی خیلی بیشتر از اینها پیشرفت کنی دوست عزیز.
منتظر ادامشیم...

راستی لینک اون فایل pdf رو اگه داری بزار تا ما هم استفاده کنیم.
متشکرم.

alimapar

New Member
فایل PDF ، لینک مستقیم و حتی غیر مستقیم نداره . جزو فایل های torrent. هستش . حجمشم یه چیزیه حدود ۱۱۰ MB .
از بابت نظرت هم ممنون .

pythoN

Active Member
فایل PDF ، لینک مستقیم و حتی غیر مستقیم نداره . جزو فایل های torrent. هستش . حجمشم یه چیزیه حدود ۱۱۰ MB .
از بابت نظرت هم ممنون .

خب چه فرقی میکنه .:D همون تورنت رو میزاشتی دانلود کنیم دیگه .

alimapar

New Member
آهان نکته ش همینجاست دیگه !!!!
تورنتش توی سایت www.demonoid.com فقط هست و این سایت فقط به عضو هاش اجازه دانلود تورنت رو میده و عضویت در این سایت مستلزم داشتن دعوتنامه از طرف یکی از اعضاست.
از طرف دیگه من به تازگی ( با کلی خواهش و تمنا از این غربی ها ) موفق شدم که یه دعوتنامه کسب کنم و عضو بشم . و چون هنوز تازه کارم و قاعدتا باید کلی دانلود و آپلود داشته باشم به خود من هنوز حتی یدونه هم Invite نداده که بتونم کسی رو دعوت کنم. خلاصه من اون روز هم تو سایتهای دیگه و حتی rapidshare رو هم گشتم تا برای شما دوستای خوبم بتونم این کتاب جالب رو لینکشو بذارم ، اما به در بسته خوردم .

pythoN

Active Member
اول از همه یه چیزی رو بگم که می خواستم برات پیغام خصوصی بزارم اما عضو نیستی و نمیشه . سعی کن اولین کاری که میکنی ریجستر کنی و با یه حویت مشخص پست بدی چون اینجوری هرکسی بجات میتونه پست بده .
در ضمن خیلی ممنون که به فکر ما هستی :wink:

pythoN

Active Member
نوچ .
ریجستر نشدی . اشتباه میکنی. یه بار امتحان کن و مراحل رو از اول تا اخر دوباره برو .

جدیدترین ارسال ها

بالا