لامبورگینی گالاردو

چطوره ؟

• عالی

رای: 7 35.0%
  • خوب

رای: 9 45.0%
  • متوسط

رای: 4 20.0%
  • ضعیف

رای: 0 0.0%
  • خیلی ضعیف

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    20

Ali 59

Well-Known Member
آقا كارت خيلي قشنگه وبلاگتم عالي بود. من اينو با مكس 2008 درست كردم

[miuc]g1144049106[/miuc]

يه دو سه تا تاپيك ديگه هم هست كه هنوز گالري كارهاي شما توش نيست! وقت كردي زحمت اونا هم بكش!!!

البته اينو مي بيني مال سال 81 با مكس 6 بود يا 5 با پنتوم 2 و رم 128 . تازه اونموقع مكس اينقدر در نور پردازي و متريال فلز لقمه آماده نداشت بده تو دهن ما. يادمه چقدر وقت گذاشتم تا بتونم متريال فلزو در بيارم

اين كجاش شبيه فلزه ؟! از شما كه از سال 81 تا حالا مكس كار ميكني بعيده اخوي.. من دوستانه پيشنهاد ميكنم بجاي نمايش سلسله وار گالري كارهات، يكم وقت بگذار و كارهاي رئال حرفه اي رو هم از ديد بگذرون

آخرین ویرایش:

Divine Love

Well-Known Member
سلام مجدد
این یه رندر جدید

ای ولله
به این می گن رندر.
ولی هنوز میشه بهترش کرد.
زاویه دوربینت زیاد جالب نیست. یه خورده دوربینو به چپ بچرخون تا بغل ماشین بیشتر دیده بشه. همین طور یه خورده هم دوربین رو به سمت چپ tilt کن انگار که زمین به سمت جلو ماشین یه خوره شیب شده باشه. استودیوت هم چون خیلی تیر است سایه ها و کنتراست رو نشون نمی ده. اگه بتونی یه کاریش کنی تا یه انعکاس هم رو کاپوت بیفت،ه جلوه ش بهتر می شه.

Hamed-gh

Member
با درود.
به نظر من اگه قبل از اینکه بری سراق متریال و نور ایرادای مدلتو در بیاری خیلی بهتره. کلیت مدلت خوبه ولی دقیق که نگاه کنی انگار لامبورگینیو ایران خودرو ساخته. البته درست کردن این ایرادات کار سختی نیست فقط باید خوب ببینی. این رندر آخرتم بهتر از قبلیه. اگه یه پلن بذاری بالای ماشین که رفله بندازه به کارت جون میده. شیشه هم مورد داره. یعنی اصلا نمیدونم شیشه داره یا نه.

amin2001

Active Member
ای ولله
به این می گن رندر.
ولی هنوز میشه بهترش کرد.
زاویه دوربینت زیاد جالب نیست. یه خورده دوربینو به چپ بچرخون تا بغل ماشین بیشتر دیده بشه. همین طور یه خورده هم دوربین رو به سمت چپ tilt کن انگار که زمین به سمت جلو ماشین یه خوره شیب شده باشه. استودیوت هم چون خیلی تیر است سایه ها و کنتراست رو نشون نمی ده. اگه بتونی یه کاریش کنی تا یه انعکاس هم رو کاپوت بیفت،ه جلوه ش بهتر می شه.

ممنون داداشی
آره درست میگی
نکاتی رو که گفتی رعایت میکنم ببینم چی از آب در میاد
4کرم

با درود.
به نظر من اگه قبل از اینکه بری سراق متریال و نور ایرادای مدلتو در بیاری خیلی بهتره. کلیت مدلت خوبه ولی دقیق که نگاه کنی انگار لامبورگینیو ایران خودرو ساخته. البته درست کردن این ایرادات کار سختی نیست فقط باید خوب ببینی. این رندر آخرتم بهتر از قبلیه. اگه یه پلن بذاری بالای ماشین که رفله بندازه به کارت جون میده. شیشه هم مورد داره. یعنی اصلا نمیدونم شیشه داره یا نه.
سلام
آگه مشکلی میبینی تو مدلینگ بگو که درست کنمش
چه بهتر . عوضش ایرانی میشه :lol:

Hamed-gh

Member
اول از همه بگم کارت خیلی خوبه و من نمویدونم توی مدلینگش ایرادی هست یا نه چون وایرشو ندیدم. ولی خود مدل یه جاهاییش جای اصلاح داره. مثل گلگیر سمت چپ تصویر یا ستون سمت راست. اگه اشتباه میکنم حتما بگو. در کل اینا رو نمیشه ایراد مدلینگ به حساب آورد. اینا یه سری ریزه کاریها هستن که بین یه کار قوی و یه کار متوسط فرق میذارن. ما هم تلاشمون اینه که کار قوی بزنیم نه متوسط. پس باید به ریزه کاریها دقت کنیم. اینم بگم که اگه من از مدلت ایراد میگیرم معنیش این نیست که کارم از تو بهتره یا بیشتر بلدم. دلیلش اینه که ما وقتی درگیر مدلینگ میشیم دیدمون نسبت به او مدل کلی میشه و باید خیلی دقت کنیم که ریزه کاریها رو دربیاریم. ولی کسیکه درگیر مدلینگ این کار نیست قبل از همه اون ایراداتو میبینه.

amin2001

Active Member
ممنون

راستش پرونده مدلینگ این ماشین تموم شده . الان فقط باید یه رندر خوب ازش بگیرم
اون ریزه کاری هارو کاملآ درست میفرمایید . خودمم همشو دیدم . حتی چند تا جا بیشتر از این هایی که شما گفتی

یک رندر جدید دارم میگیرم . الان داره رندر میشه
میخام با یه تاپیک جدید بزارمش
که نظر سنجی کنم
دیگه بعد از اون رندر دس از سر این ماشین بیچاره بر میدارم:lol: عنوان تاپیک جدید : گالاردو

جدیدترین ارسال ها

بالا