كم حجم ترين سيستم مديريت محتوا

sinakhan

Member
سلام دوست عزيز
من مراحل نصب رو ي سايت كه تمام موارد مورد نياز را ميخواست انجام دادم ولي مثله اينكه فايل
/data/class.php

مشكل داره

اگر برايتان مقدور هست

قفط اين فايل رو برام در سايت قرار دهيد
چون چند مرتبه دانلو د كردم ولي باز همين مشكل را داشت

خيلي متشكرم

Warning: fopen(data/members.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 873

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 874

Warning: fopen(data/online.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 873

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 874

Warning: fopen(data/online.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 110

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 112

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 114

Warning: fopen(data/stats.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/count.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/members.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/members.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 171

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 190

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 193

Warning: fopen(data/count.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/members.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 307

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en/data/class.php on line 322

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/iranmed/public_html/en line 325

سلام سينا جان

دوست عزيز اگر صفحع قبل را مي خوانديد راه حل اين مشكل را ذكر كرده ام ...

يعني اينكه فايل اجازه دسترسي به members.txt در پوشه data مقدور نيست ... اين بدين معني نيست كه فايل class.php دچار مشكل است ... به هر حال مجدد راه حل را خدمت شما عرض ميكنم :

دوست عزيز ....

خوب براي حل اين مشكل كافي است تمام پوشه ها و محتويات داخل پوشه هاي مربوط به سيستم مديريت محتوا را سطح دسترسي شون را روي 777 ست كني.
توجه كنيد فقط كافي پوشه ها و محتويات اونها رو رو 777 ست كنيد .. فايل هاي روت را كاري نداشته باشيد.

در اينجا نحوه تعويض سطح دسترسي را با استفاده از برنامه CuteFTP براتون توضيح ميدم

بعد از اتصال به سرور FTP خودتون ابتدا كليه پوشه ها را انتخاب كنيد سپس با استفاده از كليد سمت راست ماوس گزينه CHMOD را انتخاب كنيد. سپس عدد مقابل Manual را 777 قرار دهيد. همين عمل را براي فايل هاي داخل پوشه ها نيز انجام دهيد.

ليست پوشه هايي که بايد تغيير دهيد بدين شرح است :

articles
data
files
forum
images
language
pages
txt

من منظورتون را از FTP متوجه نشدم ... خوب روش بالا كه گفتم در مورد FTP است ديگه ... فقط من اتصال به سرور FTP را با برنامه CUTEFTP مثال زدم ... حالا شما از چه برنامه اي براي اتصال استفاده ميكنيد نام ببريد در صورت آشنايي راهنمايي ميكنم .

yaghi

Member
مي بخشيد ! :
من داخل فايل page_header.php تغييراتي دادم نه تغييرات زيادي ! چند تا تغيير ابتدايي ! ولي با مشكل روبرو شدم .
دوتا پيغام ميده ! :
Warning: main(data/page_footer.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/byvafa/public_html/test/index.php on line 104

Warning: main(): Failed opening 'data/page_footer.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/byvafa/public_html/test/index.php on line 104

و مهمتر از اون مطالب موضوع چه صفحه اول و چه مقاله و دانلود و ... مطالب رو در پايين ترين قسمت صفحه نشون ميده ! نه در قسمت مخصوص خودش !

yaghi

Member
يوووووووهوووووووووووووووووووو!
امروز چرا توي اين سايت هيچ كس جواب من رو نميده ؟

spsgorgan

Active Member
اين سيستم بطور كل مشكل داره و. تو سايت خود ايشون هم كه ميري از شما نام كاربري و كلمه رمز ميپرسه ولي بعد از لاگين كردن هيچ اتفاقي نميفته . والا من موندم اين مشكل از كجا نشات ميگيره ؟
از خود برنامه يا از موقعي كه فارسي شد ؟

kazifasa

Member
چه طوري دانلود ميشه

من تمام تنظيمات رو انجام دادم ولي نمي تونم دانلود كنم اگر امكان داره لينك دانلود برنامه را قرار بديد تتا من بتونم دانلود كنم
ممنون

spsgorgan

Active Member
عزيز من وقتي تو سايت رسمي ايرانيش مشكل داره شما چي رو ميخواي دانلود كني ؟؟

yaghi

Member
spsgorgan گفت:
اين سيستم بطور كل مشكل داره و. تو سايت خود ايشون هم كه ميري از شما نام كاربري و كلمه رمز ميپرسه ولي بعد از لاگين كردن هيچ اتفاقي نميفته . والا من موندم اين مشكل از كجا نشات ميگيره ؟
از خود برنامه يا از موقعي كه فارسي شد ؟
ولي قربون من در اين باره هيچ مشكلي در اين سيستم نديدم !

spsgorgan گفت:
عزيز من وقتي تو سايت رسمي ايرانيش مشكل داره شما چي رو ميخواي دانلود كني ؟؟

[align=justify:7217ed91ef]سلام
اولا اگر نتوانستید به سیستم کاربری خود وارد شوید پس چگونه فایلی را که فقط اعضا قادر به دریافت آن هستند را دانلود کرده اید ؟ دوما به نظر شما این مسله کمی عجیب به نظر نمی آید وقتی که شما هنوز از نحوه استفاده FTP و نحوه تغییر سطح دسترسی CHMOD اطلاعی ندارید سعی در تحلیل عملکرد این سیستم می کنید ؟
سوم اینکه مگر این سیستم را من برای فروش قرار داده ام یا منفعت مالی از این ماجرا نصیب من می شود ؟ اگر وجود این برنامه مجانی باعث آزردگی خاطر شما و دیگر دوستان میشود اطلاع دهید من هم تمام پست های خودم را در این انجمن حذف میکنم و هم اینکه دیگر فایل سیستم را برای دریافت قرار نمی دهم .
در پایان هم قبلا ذکر کردم بعضی ازISP ها با کوکی های سیستم مشکل دارند و صفحه های مربوطه را Refresh نمیکنند که با فشردن کلید F5 مشاهده خواهید کرد که کماکان در سیستم کاربری خود هستید.

از لطفی هم که تا به حال داشتید سپاسگذارم و منظور شما را کامل متوجه شدم انجام یک چنین کاری به جز اتلاف وقت و در پی داشتن انتقاد های بی اساس نتیجه دیگری نداشت. بهتر است که دوستان به همین تعداد معدود سیستم فارسی که موجود است بسنده کنند.

از تمامی دوستان به خاطر اتلاف وقتشان عذر خواهی میکنم[/align:7217ed91ef]

zanis

Member
جناب dark_angel من به راحتي مراحل عضويت رو طي كردم ومثل آب خوردن سيستم رو به همراه فايلهاي جانبي دانلود كردم و هيچ مشكلي هم نداشتم البته هنوز روي هاستم آپلودش نكردم . ولي از زحمتي كه براي اين امر كشيدهايد و اونو اپن سورس در اختيار همه قرار داده ايد كمال تشكر و قدرداني رو دارم اميدوارم بزودي و با همت عالي شما فارسي سازي فروشگاه آنلاين هم به پايان برسه و در صورت صلاح ديد شما اونو برا دانلودعموم در سايتتون قرار بديد.انشالله پس از آپلود اين سيستم روي هاستم جهت قدرداني از زحمات شما لينك سايت شما رو در صفحه اول سايت و وبلاگهايم قرار ميدم . موفق و پيروز باشيد

spsgorgan

Active Member
عزيزم ناراحت نشيد اين فقط يك انتقاد دوستانه بود و بس. بقول شما شايد اشكال از آي اس پي من باشه .
چه ميدونم شايد ؟

aradax

Member
من اين سيستم رو مورد بررسي كامل قرار دادم . فوق العاده هم بود . هيچ ايرادي هم نداره . ايول كارت هم خيلي درسته . مشكل ما ايرانيا اينه كه زود قضاوت مي كنيم . چون ما بلد نيستيم مثلا از اين سيتم استفاده كنيم پس مشكل داره !!!!

من خودم از كساني هستم كه سايتم بر اساس نوك بود ولي ديگه نيست . مي دونيد چرا چون هك شده .باز هم مي دونيد چرا ؟ چون تا يه حفره اي توش پيدا ميشه همه عالم و آدم خبر دار ميشن و همه مي شن هكر واسه ما . خوبي استفاده از اين سيستم همينه .

ديگه هم وقت شما رو نمي گيرم . ولي من كه از اين سيتم خيلي خوشم اومد و حتي حاضرم با dark_angel همكاري هم بكنم البته اگر من رو قابل بدونه چون چيزي به اونصورت بلد نيستم ولي مي تونم در ترجمه ها كمكش كنم .

سلام دوست عزيز ... سيستم شما واقعا سيستم جالبيه :) من منتظر سيستم فروشگاه آنلاين شما هم هستم :) انتقادهاي دوستان رو هم اميدوارم به دل نگيريد چون اينجا هر شخصي به اندازه اي كه از كار سيستم سر در ميآره و در بسياري از موارد با وجود سواد بالا در زمينه برنامه نويسي و سيستم هاي پرتال اشتباهاتي رخ ميده كه دوستان براي هرچه بهتر شدن و بهينه شدن برنامه نوشته/فارسي شده توسط شما به شما ابراز ميكنن و اين به نظر من يكي از بزرگترين حسن هاي اين انجمنهاست :) انتقاد بهترين هديه ايست كه يه دوست ميتونه به دوست ديگه اش بده :)

yes

Member
سلام
بي زحمت يكي اين siteman رو آپلود كنه بزاره همينجا تا ما هم دريافت كنيم .
آخه توي سايت نميشه ثبت نام كرد

جدیدترین ارسال ها

بالا