كم حجم ترين سيستم مديريت محتوا

با سلام

كم حجم ترين و سريعترين سيستم مديريت محتوا بدون نياز به بانك اطلاعاتي MYSQL (به صورت كاملا Flat) به نام Siteman فارسي شد. حجم كل اين سيستم معادل 600 كيلوبايت مي باشد. و به صورت كاملا فارسي به همراه تاريخ شمسي و اديتور HTML فارسي آماده است. اين سيستم از قابليت ها و امكانات فراواني برخوردار است و در واقع به تنهايي قادر به برطرف كردن نياز يك سايت شخصي و يا يك سايت اطلاع رساني مي باشد. از جمله امكانات به موارد زير مي توان اشاره نمود :

افزودن فايل هاي قابل دريافت
افزودن خبر
ايجاد بخش ها و موضوعات مختلف
افزودن مقاله در بخشي خاص
انجمن هاي بحث و تبادل نظر ( به همراه اديتور متني با قابليت تغيير زبان )
امكان جستجو در تمامي مطالب سايت
امكان مديريت كاربران
ويرايش متن و فايل ها توسط اديتور HTML حرفه اي با امكان تغيير زبان (فارسي - انگليسي)
امكان آپلود تصاوير و فايل بر روي سرور
مشاهده آمار سايت
ايجاد نظر سنجي
ويرايش اطلاعات كاربران
امكان بلوكه كردن كاربران
امكان ايجاد و ويرايش فايل هاي htaccess. براي محافظت از پوشه هاي خاص
امكان ايجاد و ترجمه زبان براي كل سايت
امكان ويرايش قالب سايت

در حال حاضر نسخه اصلي بر روي سايت اينجا كليك كنيد قابل مشاهده است. در صورتي كه مايل به مشاهده امكانات كنترل پنل مديريت سايت نيز مي باشيد نسخه دموي كنترل پنل نيز بر روي سايت موجود است براي آگاهي از نام كاربري و رمز عبور نمايشي از اطلاعات موجود در سايت استفاده كنيد.

در پايان جا دارد از آقاي میلاد راستیان بخاطر توابع تاريخ شمسي http://jdf.farsiprojects.com و سايت http://mydez.com بخاطر ويرايشگر WYSIWYG نهايت تشکر و قدرداني را بکنم.

دوست عزيز به احتمال زياد تنظيمات Privacy مرورگر شما روي Hight تنظيم شده. تنظيم اين گزينه را روي Accept All Cookies قرار بدهيد و مشكل شما حل خواهد شد.

اگر باز مشكل كماكان پابرجا بود براي مشاهده سايت از لينك زير استفاده كنيد :

http://cms.best-electrik.com

spsgorgan

Active Member
نه عزيزم . اين يه مشكل اساسي داره . من تنظيماتم رو مديوم است . از لينكي كه شما داديد هم استفاده كردم ولي نشد .!
شما ببين اگه اشكال از برنامه است كه هيچ ؟
اگه از برنامه نيست برنامه رو يه جا آپلود بكن تا همه بتونند دانلود كنند

دوست عزيز اشكال از برنامه نيست ... قبل از اينكه بخواهم در اين مورد اينجا چيزي بنويسم صدبار همه چيز را چك كردم و از دوستانم هم خواستم كه سيستم را زيرو رو كنند تا اگر مشكلي داشت برطرف كنم ...
به هر حال فايل را براي دريافت آماده خواهم كرد و لينك آن را اعلام خواهم كرد.

a Truth Seeking

Active Member
dark_angel جان من در سايت http://parsphp.tk عضو شدم بعد از تاييد عضويت براي ورود نام كاربري و كلمه عبور خودم رو وارد كردم اما متاسفانه دوباره به صفحه ثبت نام ارجاع شدم.

spsgorgan

Active Member
خيلي عذر ميخوام .

اگه
دوست عزيز اشكال از برنامه نيست ... قبل از اينكه بخواهم در اين مورد اينجا چيزي بنويسم صدبار همه چيز را چك كردم و از دوستانم هم خواستم كه سيستم را زيرو رو كنند تا اگر مشكلي داشت برطرف كنم ...
به هر حال فايل را براي دريافت آماده خواهم كرد و لينك آن را اعلام خواهم كرد.

پس اين
dark_angel جان من در سايت http://parsphp.tk عضو شدم بعد از تاييد عضويت براي ورود نام كاربري و كلمه عبور خودم رو وارد كردم اما متاسفانه دوباره به صفحه ثبت نام ارجاع شدم.

چيه ؟
دوست گرامي هدف من فقط اين هست كه شما رو آگاه كنم و هيچ هدف ديگه اي ندارم . در ضمن من شديدا طالب برنامه شما هستم .

موفق باشيد .

a Truth Seeking

Active Member
من هم همينطور ولي متاسفانه بعد از عضويت اتفاقي كه در بالا گفتم برام پيش اومد اگر ممكنه پيوندي ديگه از اين برنامه براي دريافت بدين.
متشكرم.

aghahamidgol2

Active Member
ببخشيد ما در پي اچ پي ناك دستمان باز است كه قالبهاي زيادي انتخاب كنيم آيا در اين سيستم هم امكان دارد
اگر جايي را مي شناسيد بگيد تا قالبهاي ديگر را هم ببينيم

دوستان عزيز حق با شما است ... من قبلا اين سيستم را روي لوكال تست كردم بعد روي سرور شخصي خودم آپلود كردم و از دوستانم خواستم كه آنرا چك كنند ... پس از اينكه از عملكرد درست آن اطمينان حاصل كردم اقدام به ارسال آن بر روي يك هاست مجاني Quickfox كردم (از اونجايي موضوع سايت اصلي خودم هيچ تناسخي با سيستم مديريت محتوا نداره) اون را بر روي يک سرور مجاني ارسال کردم ... مشكل از همينجا آغاز شده ... نميدانم اين هاست مجاني مثل اينكه يك سري محدوديت داره و قادر به ورود مجدد نيستيد. براي اطمينان هم روي يكي ديگر از سرور هام اون رو ارسال كردم همه چيز درست كار ميكنه ....
اگر شما هم لطف کنيد این سایت را چک کنید. و نتيجه را اعلام کنيد ممنون ميشم ... ببينيد آيا بازهم با ورود مشکل داريد يا خير ؟

دوست گرامي هدف من فقط اين هست كه شما رو آگاه كنم و هيچ هدف ديگه اي ندارم . در ضمن من شديدا طالب برنامه شما هستم .

موفق باشيد .
دوست عزيز از توجه و لطف شما بينهايت سپاسگذارم ... مشکل از من بوده چون من با حساب کاربري مدير در داخل سايت مي رفتم اين مشکل را متوجه نشده بودم. همينطور که در بالا اشاره کردم مشکل در هاست است.

ببخشيد ما در پي اچ پي ناك دستمان باز است كه قالبهاي زيادي انتخاب كنيم آيا در اين سيستم هم امكان دارد
اگر جايي را مي شناسيد بگيد تا قالبهاي ديگر را هم ببينيم

دوست عزيز ايجاد و ويرايش قالب در اين سيستم به قدري ساده و پيش پا افتاده است که در ابتدا باورش براي من هم سخت بود ... سيستم قالب سايت کاملا مبتني بر HTML است و به راحتي قادر به ايجاد قالب هاي دلخواه خود با استفاده از Front Page خواهيد بود. امكان تغيير قالب در كنترل پنل مديريت نيز گنجانده شده است ...
اگر عمري باقي بود خودم شخصا نسبت به ايجاد قالب ها و امكانات جديد براي اين سيستم اقدام خواهم كرد.

به هر حال دوستان قول ميدهم حداكثر تا فردا تمامي مشكلات رفع شود و فايل دانلود براي دريافت در سايت جديد قرار گيرد.

دوستان نسخه فارسي شده هم اينك در سايت http://cms.best-electrik.com در قسمت دريافت فايل براي دانلود آماده است. لطفا مشكلات و يا سوالات خود را در انجمن هاي سايت مديريت محتوا مطرح كنيد.

a Truth Seeking

Active Member
dark_angel و spsgorgan عزيز از راهنمايي شما دوستان واقعا متشكرم dark_angel اميدوارم موفق باشي.

spsgorgan

Active Member
من هم به نوبه خودم از dark_angel ممنونم . چون به همچين برنامه اي بسيار بسيار نياز داشتم

دوستان از الطاف و محبت هاي همه شما بي نهايت سپاسگذارم ... خوشحال شدم از اينكه تونستم خدمتي انجام بدهم ... از اين پس منتظر اضافه شونده هاي جديد براي اين سيستم باشيد.

پروژه هايي كه در دست ساخت است براي اين سيستم مديريت محتوا :

ايجاد آلبوم تصاوير براي اين سيستم مديريت محتوا
فرم ارسال ايميل بصورت كاملا فارسي با امكان سوييچ زبان
چت روم و شات باكس
ايجاد قالب هاي مختلف و متنوع

پروژه هاي فارسي سازي ديگر :

فروشگاه آنلاين فارسي بدون نياز به بانك اطلاعاتي (PHP)
تاپ سايت
سايت جك (PHP+MYSQL)
سايت ارسال كارت تبريك (PHP+MYSQL)

spsgorgan

Active Member
آقا يه مشكل جالب !
من وقتي فايل ها رو آپلود كردم و تمام شد آدرس سايت رو زدم صفحه مديريت اومد با كلي وارنينگ . من در زير اونها ر ميزارم لطفا بگيد مشكل از كجاست ؟

Warning: fopen(data/members.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 873

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 874

Warning: fopen(data/online.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 873

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 874

Warning: fopen(data/online.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 110

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 112

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 114

Warning: fopen(data/stats.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/count.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/pages.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/pages.txt.lock): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/data/class.php on line 873

Warning: fopen(data/pages.txt): failed to open stream: Permission denied in /home/gup/public_html/sps/index.php on line 56

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/gup/public_html/sps/index.php on line 67

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/gup/public_html/sps/index.php on line 73

جدیدترین ارسال ها

بالا