كمك...نميتونم كامپيوترمو shut down كنم

ladan_123

New Member
[align=left] sdfs
salam
bacheha man ye moshkele jeddi mpeida kardam.
windowsw man XP hast
vaghti computeramo shut down mikonam
nemidoonam chera restart mikone
be dadam beresid :(

sp2_sp

Member
بايد دوباره ويندوز نصب كني . انجام نصب مججد ويندوز در چنين مواقعي بهترين حالت ممكن است چون يا بر اسر بعضي مشكلات سطحي يا بر اثر هك اين مشكل براي شما بوجود آمده باشد

ladan_123

New Member
sp2_sp گفت:
بايد دوباره ويندوز نصب كني . انجام نصب مججد ويندوز در چنين مواقعي بهترين حالت ممكن است چون يا بر اسر بعضي مشكلات سطحي يا بر اثر هك اين مشكل براي شما بوجود آمده باشد
مرسی از جوابتون
یعنی هیچ راه حل بهتری نیست؟؟؟؟

pejman_z

New Member
سلام.

ببينم تازگي برنامه جديدي نصب كردي ؟

يه نرم افزار جديدي نصب نكردي كه بلافاصله بعدش اينجوري بشه؟ :roll:

sp2_sp

Member
يه راه حل اينه كه در اول به من بگيد چند ويندوز رو دستگاه تون داريد ؟
بعد اگر 2 عدد ويندوز داريد موقع انتخاب ويندوز كليد f8 را بزنید و در صفحه ای که جلوی شما ظاهر می شود با مکان نما روی گزینه ای که فکر کنم چنین چیزی نوشته رفته و اینتر کنید (last configrtion know) البیته فکر کنم چنین نوشته به هر حال تو همین مایع ها را انتخاب کنید و اینتر رو بزنید و اگر هم فقط ویندوز ایکس ÷ی تنها داری که بعد از بوت دستگاهع این کلید (f8) را چند بار بزن تا این گزینه بیاید یا اینکه اون چیزی که دوست خوبه مون گفت شاید برنامه ای جدیدی نصب کرده باشید که باعث بوجود آمدن این مشکل شده است

ladan_123

New Member
سلام دوستان.
مرسي از راهنمايي هاتون.
كامپيوترم فقط يك ويندوز داره.

saman_sweden

Active Member
ladan_123 گفت:
سلام دوستان.
مرسي از راهنمايي هاتون.
كامپيوترم فقط يك ويندوز داره.
براتون متاسفم كه اين اتفاق رخ داده كه كامپيوترتان فقط يك ويندوز داره
راستش اگر سوالتون را از همون اول به فارسي مي نوشتين پاسخ درست و صحيح براي مشكلي كه براتون پيش اومده دريافت مي داشتيد من سوالتون را از همون اول ديدم اما بخاطر فلينگش بودن پاسخ ندادم
شما نياز به نصب مجدد ويندوز و يافرمات و غيره نداشتيد كه بعضي از دوستان براتون پيشنهاد داده اند
در حال حال كه گذشته دفعه بعد با رعايت فارسي نويسي اميدوارم به پاسخ صحيح براي سوالتون نايل گرديد

pejman_z

New Member
saman_sweden گفت:
راستش اگر سوالتون را از همون اول به فارسي مي نوشتين پاسخ درست و صحيح براي مشكلي كه براتون پيش اومده دريافت مي داشتيد من سوالتون را از همون اول ديدم اما بخاطر فلينگش بودن پاسخ ندادم
شما نياز به نصب مجدد ويندوز و يافرمات و غيره نداشتيد كه بعضي از دوستان براتون پيشنهاد داده اند
در حال حال كه گذشته دفعه بعد با رعايت فارسي نويسي اميدوارم به پاسخ صحيح براي سوالتون نايل گرديد
:roll: 8O

نگفتيد بعد از نصب برنامه جديدي اينطوري شد؟

ladan_123

New Member
pejman_z گفت:
saman_sweden گفت:
:roll: 8O

نگفتيد بعد از نصب برنامه جديدي اينطوري شد؟
سلام
نه.من برنامه جديد نصب نكردم.

sp2_sp

Member
سلام دوست عزيز اگر هنوز اين ويندوز را عوض نكردي برو موقع بالا امدن ويندوز بعد از ستاب روي كليد f8 بزنید تا یه پنجره برای شما باز شود و در پنجره باز شده بروی last know configration برید و اینتر را بزنید تا ویندوز از اونجا بیاد بالا و در غیر این صورت می تونید از این فرمان استفاده کنید نمی دونم که در ویندوز ایکس پی اجرا می شود یا نه ولی در 2000 به خوبی عمل می کند این فرمان را باید در run نوشت
sfc /scannow
این فرمان کلیه فایل های خراب ویندوز را ترمیم می کند
و در ÷ایان از اجرای اون در ویندوز ایکس پی مطمئن نیستم ولی از اجرا اون در 2000 صد% مطمئن هستم
خوش باشید

سلام
1.يك بار نصب مجدد بكنيد
2.اگر درست نشد دوباره از اول نصب كنيد
3.آيا با رجيستري آشنايي داريد ؟
4.دوست دارم يه روشي براتون ياد بدم
سعي كن وقتي برای اولین بار از windows xp
استفاده میکنی از قابلیت system restoreاستفاده کن یعنی ÷شتیبان بردار بعد اون هر وقت با مشکلی مواجه شدی میتونی با استفاده از ÷شتیبان مشکلت رو حل کنی
1.start
2.programs
3.accessories
4.tools
5.system restore
برای اطلاعات بیشتر برام ایمیل بزن تا تصاویر آموزشی رو برات بفرستم
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا