كمك مدير گروه كمك Sos

idzzz

Member
با سلام من يه windows xp Rc2 از لينك زير دانلود كردم حالا يه فايل exe دارم كه سايزش 336.10 مگابايت هستش حالا من اينو با نرم افزار winrar باز ميكنم فقط فولدر i386 هستش حالا من اين ويندوز رو چطوري نصب كنم

و يه سواله ديگه اي كه داشتم اينه كه من ويندوزهايي كه از بيرون ميخريدم حداقل 1 سي دي فول ميشد يعني يه چيزي حدود 700 مگابايت الان كه من اينو دانلود كردم يعني اين ويندوز با اين سايز كم ناقص .نا سلامتي از سايت خود مايكروسافت دانلود كردم

لطفا كمكم كنييد+يه سريال براي نصب اين ويندوز

ممنون

http://download.microsoft.com/downl...a2a0f40fac/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu.exe

the_king

مدیرکل انجمن
این یک ویندوز مستقل نیست که، یک Service Pack است که قراره ویندوز فعلی شما را آپدیت کنه.
روی یک ویندوز فعلی که می تونه SP1 یا SP2 باشه نصب خواهد شد و خودش نیازی به سریال و فعالسازی نداره.
البته برای ویندوزی که آنرا رویش نصب می کنید باید از قبل عملیات فعالسازی انجام شده باشه.
در داخل فولدر Update که در درون فولدر i386 قرار داره یک فایل اجرایی است به نام Update.exe که
وظیفه نصب کردن این سرویس پک رو داره.

شما چرا فایل اجرایی ستاپ رو با WinRar باز می کنید؟ مگه خود فایل اجرایی بصورت خودکار عملیات نصب رو انجام نمی ده؟

اگه می خواهید یک ویندوز کامل SP3 بسازید، به یک ویندوز SP2 نیاز دارید :

سی دی شماره 1 (ممکن است تک سی دی باشد) یک ویندوز SP2 ویرایش Pro یا Media Center را بصورت کامل
در یک شاخه مثل C:\XPSP2CD کپی کنید (تمامی فایلهای مخفی و سیستمی را هم حتما کپی کرده باشید).
حالا محتویات داخل سرویس پک SP3 را هم در شاخه ای مثل C:\XPSP3 کپی کنید.
اکنون این فرمان را در منوی Run اجرا کنید :
کد:
C:\XPSP3\i386\update\update.exe /integrate:C:\XPSP2CD
دقت کنید که بین :integrate و C:\XPSP2CD هیچ فاصله ای وجود ندارد.

حالا محتویات پوشه C:\XPSP2CD را روی یک سی دی رایت کنید، سی دی Windows SP3 شما آماده است.

اگر ابزار BBIE را داشته باشید می توانید حتی سی دی مذکور را بصورت Bootable رایت کنید.
ابزار BBIE که اختصاری Bart’s Boot Image Extractor است را می توانید از این لینک دریافت کنید :
Bart’s Boot Image Extractor

برای رایت کردن سی دی من Nero را توصیه می کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا