كمك در مورد سيستم ان تي اف اس فايل

davood524

New Member
سلام
خواهشمند است به من كمك كنيد من دو درايو خود را به ntfs تبديل كرده ام كه تمام فايلهاي خود را با استفاده خاصيت ان تي اف اس طوري كرده ام كه براي ساير كاربران ويندوز اكس پي قابل دسترسي نباشد بعد از اشكالي كه در ويندوز بوجود آمد مجبور شدم ويندوز را عوض كنم و با اينكه با همان نام اكانت و كلمه عبور و تمام همان تنظيمات قبلي نصب كرده ام ولي ديگر نميتوانم از فايلهايم استفاده نمايم همچنين با پارتيشن مجيك هم نمي شه به فت تبديل كرد خواهششششششششششمند است فوري كمك كنيد به هيج فايلي دسترسي ندارم اگر كسي ميدونه چه جوري ميشه اين مشكل رو حل كرد به من كمك كنه اگر هم ميشه ايميل بزنيد ممنون ميشم[email protected]

ghoghnuse

Member
سلام
بايد owner پوشه ها را به روش زير تغيير بدي :

كليك راست روي پوشه و انتخابproperties برگه security
كليك بر روي دكمه advance
وارد شدن به برگه owner
از قسمت name نام كاربر جديدي را كه ايجاد كرده اي انتخاب كرده و گزينه replace owner on..... در پايين پنجره را فعال كن .
وارد برگه permission شو و گزينه replace permission .... را فعال كن .
ok و تمام .

موفق باشيد . بدرود .

davood524

New Member
با سلام من در پروپرتايس فايل فقط يك برگه ادوانس ميبينم كه در قسمت encrypt, detail خاصيت حفاظتي وجود داره كه من نه ميتونم يوزر جديد را اضافه كنم و نه يوزر قبلي را حذف كنم خواهششششمند است كمك كنيد و بگيد چه جوري ميتونم حداقل كاربر جديد اضافه كنم يا اين كاربر رو بردارم و يا كلا اين خاصيت را كنسل كنم چون براي برداشتتن اين خاصيت هم بايد كاربر قبلي باشه ممنون

ghoghnuse

Member
سلام

يك پنجره باز كن
منوي tools
برو به folder option
برگه view
گزينه use simple file sharing را غير فعال كرده و تنظيمات پست قبلي را انجام بده .

موفق باشيد
بدرود .

davood524

New Member
سلام خيلي ممنون از راهنمايي خوبتون اما من بازم به يك مشكل ديگه برخوردم و اون اينه كه وقتي تيك گزينه هاي owner و premission را ميزنم و با apply كردن آن خود بخود گزينه ها غير فعال ميشه اين ديگه مشكله عجيبيه كه من نميتونم حلش كنم شما ميتونيد كمككككككككككككم كنيد ممنون ميشم

ghoghnuse

Member
سلام مجدد

بله . منم امتحان كردم و همين اتفاق افتاد . مستقيما ok را بزن و از اين قسمت خارج شو . سپس مجددا واردهمين پنجره شو و گزينه replace permission را فعال كن .

اگر مشكل حل شد يا نشد ما را بيخبر نگذار.

موفق باشيد .
بدرود .

davood524

New Member
سلام خيييييييييييييييييييييلي ممنون از لطفي كه كردي و توضيح دادي ولي من بازم مشكلم برطرف نشد و باز هم همان تنظيمات قبلي باقي ميمونه از اينكه به شما زحمت دادم معذرت ميخوام ولي ميشه اگر بازهم راه حلي به ذهنت ميرسه به من بگي ممممممممممممممممممممنون ميشم در ضمن نرم افزاري نيست كه با اون بشه ريكاوري كرد يا اينكه به فات 32 تبديل كرد چون با پارتيش مجيك كه نشد ممممممممممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا