كمك درچگونگي انتقال اطلاعات به ديتابيس؟

sambol

Active Member
سلام
بچه ها ميشه مراحل ارتباط يك فرم با ديتابيس رو توضيح بديد
36.gif
ما مي خوايم يه فرم طراحي كنيم كه كارران بيان و اطلاعات شخصي رو توش وارد كنن بعد اون اطلاعات تو ديتابيس ذخيره شه اگه يه توضيح بديد ممنون ميشم يه بخشش هم كه گيريم اينه كه اطلاعاتي كه رو كه كاربرا وارد ميكنن چه جوري به ديتابيس انتقال بديم
8.gif
در ضمن اگه لطف كنيد كامل توضيح بديد ممنون ميشم
15.gif
9.gif

sambol

Active Member
33.gif
ممنون از اين همه جواب واقعا روي ما رو سفيد كردين
21.gif

106.gif

169.gif

قبلا يه كلك بچه ها ميزدن جايزه تعيين مي كردن
162.gif
چطوره منم يه جايزه تعيين كنم
87.gif

Hamid2day

Active Member
مي دوني كه بايد براي اين كار هتل مقدور از اكسس استفاده كني
هم براي جمع آوري و هم براي بازيابي

sambol

Active Member
خيلي ممنون بعد از اين همه مدت
عجب راهنماي كردي اصلا بهتر از اين نميشد دمت گرم

Hamid2day

Active Member
نگاه کن خودت باید کار کنی تا یاد بگیری
اول آخر خودت باید روش کار کنی
موفق باشی

sambol

Active Member
:lol: :lol:
چشم عزيز خودم روش كار مي كنم :neutral: :neutral:
شما هم سعي كن از اين تاپيك هاي بيخودي ديگه نزني :razz:

PC man

Active Member
من هم منتظر اين آموزش هستم.
از دوستان اگه كسي مي دونه دريغ نكنه

poyaazim

Member
salam be sambole aziz,
sambol jaan, khode dreamweaver hameye inkararo barat mikoneh, faghat ghablesh bayad hatman roo computeret IIS nasb koni, ba dream mitooni kodhaye asp ro tolid koni, va ertebat beine oonha baa banke etelaatiti doros koni, vali raveshe kaar, kheili mofasal tar az in harfaas, pishnahade khoobi ke behet mitoonam bokonam ine ke amoozeshe dream ro az entesharate Dibagaran begiri, chon in ketab tanha marjae kaamelieh ke didam raajhe be in mozo tozih daadeh, too in ketaab kamel behet tozih mideh ke chejoori ye file access saadeh doros koni, va chejoori oon ro be filhaye ASP ertebaat bedi, aslan ham negarane asp nabash chonke dream khodesh hameye kodharo barat generate mikoneh, hata ehtiaj be yek khat code neveshtan ham nadareh. ketabo hatman begir, khodet mibini badesh ke ham asoon bood ham inke kheili mofasale va nemishe hamasho type kard, movafagh bashi.

sambol

Active Member
دوست عزیز خیلی ممنون ولی خوب بود به تاریخ ارسال هم یه نگاهی مینداختی تقریبا من 4 ماه پیش این پست رو زدم هر جور هم حساب کنی من الان یا جواب رو پیدا کردم یا بیخیال شدم در هر حال بازم ممنون

sambol

Active Member
دوست عزیز خیلی ممنون ولی خوب بود به تاریخ ارسال هم یه نگاهی مینداختی تقریبا من 4 ماه پیش این پست رو زدم هر جور هم حساب کنی من الان یا جواب رو پیدا کردم یا بیخیال شدم در هر حال بازم ممنون

sambol

Active Member
دوست عزیز من که تشکر کردم
ولی شما هم تند نرو کاربر تازه وارد هستی بالا اوردن پست های قدیمی فایده ای نداره.بیشتر دقت کن

soheil_v

Member
اگه از سرور asp استفاده ميكني بايد از نرم افزار microsoft access استفاده كني كه اگه بخوام توضيح بدم خيلي زياد ولي تنها كمكي كه مي توانم بهت بكنم

آموزش نرمافزار Dreamweaver را از شركت مانا را بخر

سلام شما باید ابتدا با زبان ای اس پی دات نت برنامه خود را بنویسی و با بانک ارتباط بدی
طریقه کار ابتدا فرم خود را با زبان ای اس پی دات نت می نویسیم که من در زیر یک فرم تک فیلدی را که شامل فقط یک فیلد برای مثلا ورود ایمیل است را درست کردم .

<%@ page language="vb" debug="true"%> <%@ import namespace="system.data.oledb"%>
<script runat="Server">

Sub Button_Click( s As Object, e As EventArgs )

End Sub
</script>
<html>

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1256">
<title>New Page 1</title>
</head>

<body>

<form runat="server">
<asp:textbox id="txtemail" runat="server" />
<asp:button id="btnsubmit" runat="server" OnClick="Button_Click" />
</form>

</body>

</html>

در مورد فرم بالا فقط یک فیلد برای ورود و یک دکمه برای ارسال اطلاعات وجود دارد حال ما می خواهیم یه بانک اطلاعات اکسس داشته باشیم و ایمیلها را در ان ذخیره کنیم .

<%@ page language="vb" debug="true"%>
<%@ import namespace="system.data.oledb"%>
<Script Runat="Server">

Sub Button_Click( s As Object, e As EventArgs )

Dim conAuthors As OleDbConnection
Dim strInsert As String
Dim cmdInsert As OleDbCommand

conAuthors = New OleDbConnection("PROVIDER=Microsoft.Jet.OLEDB.4.0;DATA Source=c:\reza.mdb")
strInsert = "Insert Into name (email) Values (@email)"
cmdInsert = New OleDbCommand( strInsert, conAuthors )
cmdInsert.Parameters.Add("@email",txtemail.text)
conAuthors.Open()
cmdInsert.ExecuteNonQuery()
conAuthors.Close()

End Sub
</Script>
<html>

<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1256">
<title>New Page 1</title>
</head>

<body>
<form runat="server">
<asp:textbox id="txtemail" runat="server"/><asp:button id="btnsubmit" runat="server" OnClick="Button_Click"/>

</form>

</body>

</html>

فقط در ان شما باید یک دیتا بیس اکسس به نام reza.mdb بسازیم که در ان یک فیلد به نام email داشته باشیم و اردس ان فایل اکسس را نیز باید درست بدهیم و سپس اجرا کنیم

امیدوارم مشکل شما حل شود .

در مورد توضیحات بالا شما اگر خواستی روی کامپیوتر خودت تست کنی تا مطمئن شوی باید iis و dotNetFramework را نصب کنی سپس فایل خود را با پسوند aspx در پوشه wwwroot ذخیره کنید و سپس فایل اکسس خود را هم در انجا ذخیره کنید و ادرس فایل اکسس را هم اصلاح کنید سپس در اینترنت اکسپلورر خود به صورت زیر تایپ کنید http://localhost/***.aspx فقط جای ستاره ها اسم فایل خود را بنویسید .

جدیدترین ارسال ها

بالا